Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

"E tam,brat_niedzwiedz Ma Swoje Cuda .. Chociaż pewnie Oko by zawiesił..na chwilę.." no mam swoje cuda ,mam :):):) z czego jestem przeszczesliwy :) wiec ja wiem najlepiej mozesz czuc sie w pelni bezpieczny :) ale to nie znaczy ze nie chciał bym zobaczyc tez te foty czerwonej ktore były przeznaczone tylko dla twoich oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Zrozumiałam..że ja już pić nie mogę.Nie to,że nie umiem czy umiaru nie mam...bo to inna kwestia.. Mi zwyczajnie alkohol już nie służy.. Starzeję się czy co? Ale chyba to nie zależy od wieku.jak myślisz?od czego zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego zależy?? Nie mam pojęcia:(..Ja np.tez Mam teraz podobnie:o..już alkohol nie działa na Mnie tak jak kiedyś 5,4,3,2 lata temu:o..mówię poważnie a nawet ochoty już nie Mam na niego tak jak wtedy:( Raz duzo wypije i jest git a raz mało i jest okropnie:o Więc Ja też sie starzeje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie śniadanie? Słowo daję,ze cały kubek mleka który już się zagotował wylał Mi sie na kuchenkę:o:o..😭 Więc zalalem płatki zimnym:) Chetnie Cię poczęstuję:) Zapraszam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprezentowane cytaty Łysiak umieścił w pierwszej części \"SALONU\" i jest tam dużo więcej wstydliwych cytatów z Miłosza które nie są na pewno zmanipulowane..o prawdomówności Łysiaka świadczy też to,ze kiedy wychodzą jego publicystyczne dzieła w których ujawnia wiele wstydliwych kart z przeszłości polityków czy pisarzy to nie ma o nich nic w tv nikt tego głośno nie komentuje bo i tak nawet po założeniu Mu o coś procesu nie ma szans wygrać ..ponieważ on podobnie jak J.R.NOWAK opiera się zawsze na słowie pisanym i ma na wszystko dowody:P ps.polecam Salon RP kłamców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Łysiak gwiazdorzy.Przegwiazdorzył odrobinę.... ale to Moje zdanie.;-).. Lata temu był 'Inny'..Urobił się,że tak powiem:-p.. A teraz coś co Mi pasuje z Jego wypowiedzi.. Po czyjej jestem stronie: „Jestem po stronie Dekalogu, po stronie praw naturalnych, po stronie sprawiedliwości jurysdykcyjnej czyli równych szans sądowych dla każdego obywatela, po stronie prześladowanych, po stronie niskich podatków, po stronie nieskorumpowanych gliniarzy, po stronie honoru, po stronie humoru, i po stronie kobiet, które chcą mężczyzn kochać zamiast kastrować, czyli przeciwko feministkom”. :-D. Ale.. Ja tu bawić chcę się z Tobą..Baw Mnie..Zabawiaj..Kołysz..Nuć(nie myl z nudzić:-p).. Mi..i szeptaj..:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowy błąd jaki Łysiak popełnia to to,że często sie powtarza:D.. a tak to wszystko git:P Byłaś gdzieś dziś? Idziesz gdzieś dzis?? Nie idz;),żeby nikt Mi Cię nie podrywał na ulicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarza się..Czy do Mnie pijesz?..;-)..Ja się powtarzam?Jak zdarta płyta?To chciałeś powiedzieć?😭.. Nie byłam.Ale idę.Nie wiem jeszcze o której.. Piję ostatni worek mięty..a żołądek się dzisiaj też na Mnie obraził.Boli😭. No i .. coś muszę Sobie dzisiaj kupić.Jakiś łach czy choćby majtki.. Mam ciśnienie by wydać parę stówek:-D. :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×