Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Ja wiem najlepiej Czytaj ..;-).. Mój pierwszy wpis na tym temacie...Odbył się 26 Listopada..a dzisiaj jest 26 Któryś tam,więc przypominam.. Bo to w jakimś sensie Hit..:-D.. ....... Mój pierwszy link tutaj..niezbyt ambitny,ale zawsze to hit:-p. 10:19 [zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie Haj .. Ja natomiast kochałam sie w tym oto zespole .. http://pl.youtube.com/watch?v=7_IKcMl_a9A ....... Wtedy pierwszy raz napisałam Twoje psełdo artystyczne:classic_cool:.. 13:21 [zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie Ja wiem najlepiej :) :classic_cool:... No i od tamtej pory Jesteś ze Mną.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szybciej niż myślałem:) Fajnie,że to przypominasz:) Ja natomiast po tej wypowiedzi..Twojej.. wiedziałem już, że się dogadamy i że Masz inny gust muzyczny od reszty:) \" 13:17 [zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie Wiem,wiem..ale mi mało polskiej,poczciwej muzyki.. Tej starej .. Republika,Dezerter,Kolaboranci,Sex Pistols.. .. Się słuchało ..:classic_cool: \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to Moje psełdo artystyczne Mnie wnerwia już trochę:P..kiedys przez przypadek je zaczerniłem i tak zostało:P...chętnie zmieniłbym je:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do Twojego postu który zacytowałem..to jest tak,że Ja nie krytykuje tej muzyki przez którą zaczął się topic..Ja też czasami tego posłucham..nie ma się czego wstydzić:D..tak jak mówiłem kiedyś ..piosenka może być do niczego ale wspomnienia są miłe:) A jak zorientowałem się czego ty słuchasz to zacząłem grać muzykę pod Ciebie:)..naprawdę:D..no i dobrze,że topic nie upadł wtedy 25 listopada wieczorem tylko przetrwał do rana i zabrałas w nim głos:)..dzięki czemu poznaliśmy się:) ps.od kiedy Ty Jesteś na kafe?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×