Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

mam jabłuszko z plastiku :p ale u mnie ciepło w czewie :0 zadnego sniegu :) Czerwona wczoraj ci wysłałem film :D ARRABELA :D oczekuj listu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam łowców b byłem w listopadzie na ich koncercie :) o mały włos sie nie posikałem :P ze smiechu de klaszczers na zywo wychodzi rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję.Świetni są Chłopcy....:).. Słucham już..4 raz..i za każdym razem śmieję się :-p.. Ja wiem najlepiej Słabo spałam..:-o.. Parka pode Mną..urządziła Sobie nocne harce ..i spać nie dała.. Ale zanim zaczęli..Ja już skończyłam:-p. Wychodzisz tradycyjnie o 1o.5o..?;-).. No nie?..;-)... http://pl.youtube.com/watch?v=LNiDAmjGiXs&feature=related Także takie śmiechy..:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sasiadka sie na mnie patrzy z pod byka i ironicznym usmiechem teraz wiem juz o co jej chodzi :P:P:P uswiadomiliscie mnie w czym rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezowy Niedzwiedz:P U Mnie można powiedzieć wszyscy sąsiedzi imprezowi:D..tylko to to nie dla mnie towarzystwo tylko raczej ekipa z domu starców:D....ale czasami śmieszne sytuacje wychodzily z ich pijaństwa np.wychodząc z mieszkania zauważyłem,ze jeden sąsiad leży pod drzwiami z twarzą na wycieraczce:D:P Ale nie ważne:D Kobieta gdzieś znika;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiadasz?? Mam iść ??..ale jak pójdę to powrót Mam zawsze o 8 rano..bo śpię w innym mieszkaniu:P..więc zastanów się:P Dziś Mi się nie chce już..ale moze jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Integracje z kolegami/koileżankami ze szkoły wchodzą w gre tylko od:pon-czw...Bo w piątki wszyscy się rozjeżdzają do domów:P..a w weekendy to już nie jest takie kolorowe Moje towarzystwo:D:P..więc lepiej unikać:D Ty też nie chodz nigdzie bo znowu na żołądek zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×