Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Starsza Siostra z Mężem i dzieckiem Już wyjechała.. Została Na Noc Młodsza.. Okupowała Kompa.... Już poszła..spać..;-).. Ale,ale..Powinnam zacząć całować? Najpierw Złotego..Później brata_niedzwiedza.. A na koniec zajmę się Tobą. Może tak być? Pasuje? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Przecież to ludzkie...że Ktoś Mam się Podoba czy Kogoś LubiMy. To ludzkie odruchy.Zdrowe.Gorzej gdybyśMy Ich nie posiadali. Wtedy mogłoby to oznaczać,że Coś z Nami jest nie tak. Że Mamy zaburzone ..właśnie-co zaburzone?;-).. I zaraz zacznę Ci wymieniać Kto Mi się podoba. Na przekór?Nie..a po to,Byś zrozumiał..że świat nie przestanie istnieć. Że Ja nadal będę..I,że Ty będziesz.;-).. Nie Ma co się negatywnie nakręcać. Dobrze jest.Nie trza psuć. :-p.. Jakiś Plus Jakiś Minus? ..wrzuć Kaliber44..? ;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mi chodzi o to,że jak Pomyślę,ze Podobają Ci się inni faceci i mozesz sie do nich figlarnie,zalotnie uśmiechać na ulicy,w sklepie etc..to Mi się słabo robi..:D:P Co innego jak mówisz,ze podoba Ci się jakiś Maleńczuk:D:P To Mnie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×