Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Alo.. Ja wiem najlepiej Dasz buziaka przy Czwartku?🌼.. Pasuje..To świetny plan..:classic_cool:.. brat-niedzwiedz ..Ja nie śpię od 6.3o..:-o.. Już druga kawę piję..:classic_cool:.. Śnieg u Mnie po kostki..:-o.. Wykończę się..:-o.. Co dzień Nowe Niespodzianki..co?;-).. U Was tak Samo jak u Mnie?;-).. A pracy..po pachy..;-).. Miłego Życzę..🌼..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona ja nie spie od 5.00 bo na pływalni byłem na 6.00 przed praca :) taka otylia ze mnie rośnie :D Miłego 🌻 czerwoniasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona ze stylem motylkowym mam troche kłopoty ...:O Musze sie nauczyc pelnej synchroznizacji ruchów ... Ale klasykiem i grzbietem robie sobie ok 1500 m do 2000 m za jednym seansem basenowym Swietna dyscyplina :) polecam bo nie dosc ze ci fajnie miesnie robi to i na wydolnosc oddechowa działa wysmienicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Chodź 😭.. http://www.youtube.com/watch?v=JVRt8Bx7JDY&feature=related :classic_cool:..:classic_cool:.. brat_n.. Ano właśnie..Praca..Czasem nie robi się kompletnie nic..A czasem nie wiadomo w co ręce włożyć.. A z tym basenem..Nieźle kombinujesz..;-).. http://www.youtube.com/watch?v=7VjWJ9ThmEU :-p.. brat_niedzwiedz ..Ale pora..taka wczesna?.. Masz motywację:)..Podoba Mi się.Jesteś aktywny..:)..;-).. Poranna Dawka wysiłku..odpręża ciało.. Dotlenia umysł..Świetna sprawa.. Jestem z Ciebie Dumna:-p. Nic to.. Zanurzam się i Ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz ..Ale pora..taka wczesna?.. Masz motywację ..Podoba Mi się.Jesteś aktywny Czerwona no chodze 3 razy w tyg wtorek,czwartek i sobota :) We wtorek i czwartek o 5 rano musze wstawac ...bo 1/ u nas w czewie sa tylko 3 pływalnie 2/na popoludniowe godziny by mi sie nie chciało 3/po południu jest zawsze duzo ludzi 4/ rano jest znikoma ilosc ludzi wiec zazwyczaj mam dal siebie cały tor do pływania i nikt mi oka nie wybije płynac na przeciwko:P 5/mam kumpla ratownika i czesto jest rano wiec wpuszcza mnie za darmo jak ma zmiane :) 6/ UWIELBIAM PłYWAC i robie to od 15 roku zycia :) 7/ a ze rano wstaje? Kwestia przyzwyczajenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie :P Ale uwazam ze pływanie jest najlepsza dyscyplina sportowa... albo inaczej wszechstronna ale ja mam jeden minus :O Pale ... a to sie troche wyklucza z tym co robie... mam nadzieje ze juz niedługo Powoli opracowywuje plan ..jak pozbyc sie nałogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ...my tacy zastepcy prezesów :P hahahahaha Imperia nie jestes osamotniona w tym testowaniu cygar ... Miałem podobnie a raczej gorzej ... Bo ja sie zaciagałem i ... zwymiotowałem :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×