Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Zauważ,że ostatnimi czasy..Krótko Śpię.. A jak kiedyś wspominałam potrzebuję miniumum 8h Snu.. A ten czas się skrócił do..5h..;-).. Nie czepiam się Ciebie..Jestem Łagodna..:classic_cool:.. Muszę jakąś herbatę ..Zrobisz?..:classic_cool:..Dzięki..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supeer,ze o dzieciach;)..na poczatku zaproponowałem trójkę..najlepiej dwóch chłopców i dziewczynka;)..albo trzech chłopaków:).. Na kielich się Wybierasz??😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że Masz ochotę..:).. Ale.. ......Zabraniam:-D.. A z sąsiadami się nie integruję..Nie chodzę po chałupkach..:-p.. Jak już to dens flor..:classic_cool:.. ps...Możesz zaszaleć...Z tym,że o 22.oo..się meldujesz w Domu..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie Idę:P..chyba:classic_cool:..Nie Zostawię Cię;)..no i Mój kompan od kieliszka najlepszy ten z filmiku:D:D..delikatnie mówiąc jest nieobecny:classic_cool:.. Jakie imiona dla dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem 'Najlepszy';).. Mówiłem już,że w łikendy nie Ma w mieście dużo znajomych bo rozjeżdżaja się po wioskach:D..a kolegów z sąsiedztwa unikam:O.. Dariusz??Wojciech??..i trzecie nie wiem:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Życiu takich Imiona..Raz ,ze mi się nie podobają..No ewentualnie Wojciech..Ale ostatecznie..A to pierwsze?..Mój ex..tak Ma ;-).. Najbardziej podoba Mi się imię Bartek..Maciek..i..Rafał..z imion męskich..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×