Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Wybaczam;)... Najważniejsze,że doszedł;)..ja jak wysłałem ostatnio to gdzieś zaginął w akcji ..ten z soboty:D..co pózniej jeszcze raz poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość another dimension
TAK spice girls przypomina mi TOMMY VEGAS - ANOTHER DIMENSION look out :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip o telefonach:).. Niemieccy archeolodzy znalezli 1o metrów pod ziemią kawałki drutów...i ogłosili,ze już dwa tysiace lat temu korzystali z telefonów za pomocą miedzianych przewodów;).. Anglicy poczuli zazdrość:P..i też zaczeli kopac:D..znależli kawałki szkła ileś tam metrów pod ziemią:classic_cool:..i ogłosili,ze już 2.5 tyś lat temu korzystali z telefonów za pomocą.. łącz światłowodowych:P.. No i Polacy zaczęli w końcu kopać:P..i nic nie znalezli:D..wiec ogłosili,ze już 3 tyś lat temu korzystaliśMy z telefonów komórkowych;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu..W takim razie chcę jeszcze sprzeczek..z myślą,że będziesz gmerał dalej,niżej i głębiej..:-D.. Co do anegdot. Ten bardziej Mi się podoba No i rozśmiesza. Czyli nie jestem sztywniakiem..:-p.. Andersen ubierał się bardzo niedbale. Pewnego razu jakiś złośliwiec zapytał: Ten żałosny przedmiot na pańskiej głowie nazywa pan kapeluszem? Wielki baśniopisarz nie dał się wyprowadzić z równowagi i spokojnie odpowiedział: A ten żałosny przedmiot pod pańskim kapeluszem nazywa pan głową? :-p..:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×