Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość Haj Hej Heloo czesc Witaj
Imperia skaczemy razem do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Halo..Halo..:)..Dzień Zabiegany...I Mój.. Dziękuję Ci za linka..;-).. imperia Dziękuję..;-).. Ja wiem najlepiej Odpoczywasz?..🌼.. Odpoczywaj i Wracaj szybko Do Mnie..:).. Wracaj boś Lekiem na Całe Zło..które Mnie spotyka..;-).. http://www.youtube.com/watch?v=v3yKgJ02PB8&feature=related ;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ok.15 Jestem:).. Potem na chwile muszę jeszcze wyjść..mimo,ze nie chcę Mi sie..bo za oknem okropnie:(..i to Mnie zniechęca:(.. Fajnie,ze Jesteś:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej 🌼.. Opowiem Ci o Sobie.. w Liście-odpowiadając ..:).. Z tymi wyjściami tak jest, że Nam się nie chce ruszać..Bo szaruga i...ciemność..;-).. Ale.. Spójrz na to,tak,że Ja wszędzie chodzę z Tobą..:).. że gdy Jesteś w Szkole Ja jestem zTobą. Gdy Jesteś w Sklepie Ja stoję z Tobą..za Tobą..:-p. I nawet gdy jesteś na libacji..Jestem Obok..:-p.. I jak wrócisz Ja będę czekała.. Wtedy te wyjścia są przyjemniejsze..Mówię Ci..:).. Chodź tu teraz do Mnie..Przytulę..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy? Bardzo przeszkadzają:D..jak noszę czapkę i wchodzę gdzieś gdzie muszę zdjąć to mam delikatnie mówiąc bałagan na głowie:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem:D.. Nurkować??Nie..nie pływam nawet;).. Tzn.jak byłem mały plywałem ale od tamtej pory już nie;)..kiedyś przy okazji wytłumaczę:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×