Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość
Zosiu tak, naprawdę jest bardzo cichy i spokojny :o :) tylko strasznie niewyżyty jak zwierz :o :o :) Chce się zmienić ale nie potrafię😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez jestem nie wyrzyta!!!!! hm,hm poważnie .. :P ;) ;) Mi się chce ciągle ... :P ;) ;) ALe to grzech :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zosiu Skarbie to TY troszkę jesteś szalona..:P ;) 👄 możemy zmienić miejsce pisania... :P ;) ( tu tez można pisać Donnaaa pozwoli :P :P ;) ) Tylko ja jestem wiecznie, wiecznie ale to wiecznie nie wyżyty ciągle mi mało :o :o I jeszcze robienie tych zboczonych rzeczy to chyba jest grzech :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest grzechem,bo tak naprawde to wszyscy to robimy tylko nikt nie chce sie do tego przyznac,ze jest nam z tym dobrze, moze jestem szalona,ale uwielbiam sex,a kiedy mam sie kochac jak bede miała 70 lat ?wtedy bede zajmowała sie wnukami!!!!!!!!!!!!!!! i bede wspominała jak to było jak faceci za mna szaleli i kochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
😭 możne każdy to robi tylko pewne rzeczy są zboczone i złe to ciężki grzech np. miłość francuska to jest złe chyba ...:o 😭 ja to nawet będę robił w wieku 80 lat ponieważ mam ku temu dobre warunki :P ;) Tez z seksu mam Strasznie duże przyjemności ...czuje się bosko... :P ;) dlatego tak mi ciężko zrezygnować...:o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem czy pisze coś o tym w Biblii ale penis jest dla cipki a usta dla ust chyba tak jest a nie odwrotnie :o :o przecież wytrysk powinien być w środku w pochwie nie na brzuszku :P ;) czy piersiach ... :P :P ;) ;) Tez uwielbiam miłość francuska ale chyba trzeba zrezygnować ...:o :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty a ty mnie bierzesz pod włos?,przestan bardzo cie prosze bo bede miała wyrzuty sumienia,naprawde ciagnie cie do tego klasztoru!!!!!!!!!!,a tak na marginesie przezyłes kiedys sex wirtualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie biorę pod włos che się nawrócić żyć ja trzeba tylko mi ciężko to zrobić :P :P ;) Seks wirtualny z kamerkami to nie ale pisanie na kafe erotycznie i gg to tak :P ;) a co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam,ze zyjesz jak trzeba,ja z kamerkami tez nie miałam do czynienia,powiem tylko tyle,ze to było niewyobrazalne doswiadczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
seks z kamerkami.... :P ;) ale tak wypada to tez jest troszkę grzech... :P ;) ;) Zawsze można spróbować zobaczyć jak jest w końcu trzeba iść z duchem czasu .... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zresztą w umie w pracy są kobiety i nie wiedza ze ja jestem strasznym zbokiem :o :o :P nie powiedziałem o tym ale myślę ze nie które Kobietki tez mogą być bardzo szalone....:p ;) Większość czasu jestem bardzo napalone a NIe ....:P ;) mam myśli erotyczne często....:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Shakin Dudi - Och Ziuta :D :D przed kamera to mój pierwszy raz...:P:P ;) wiec mam malutką tremę... :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujołeś zaczołeś
masakra:O:O:O !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zosiu kochanie 👄 ;) ;) Pieściłem Twoja dłoń... całowałem ssałem paluszki do ust wkładałem ....Sexy paznokcie Miałaś moje ulubione...Wygodnie siedzieliśmy..... W oczka patrzyłem CI ...gładziłem dłonią policzek.....rozsunąłem nogi.... penis mi twardniał ...rósł.....pragnął dotyku ukochanej.... Jednym ruchem dłoni rozpięłaś rozporek....strzeliły guziki... mocno przez majtki wydostać się chciał .... Zsunęłaś mi spodnie w dół opadły....rękę pod majtki zanurzyłaś.....był twardy....ugniatałaś go.... jęczałem z rozkoszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,tak to jest,a ty na drugie masz masakra,nawet zabawic sie tu nie da a szkoda,pomaranczo uswadomiłam sobie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×