Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

KATE wiesz Słonko on tez jest dla mnie dobry , jk jesteśmy sami w weekend to ja wcale nie wchodzę do kuchni :) a rankami , (czytaj 10.00) budzi mnie zapach śniadanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze nie wcinaj tych wszystkich rzeczy tak naraz, bo jak tam pisalas to troche tego jesz-konczyna, witaminy i cos tam jeszcze a tak wlasciwie po co ci tyle tego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE bo dopuki mnie tutaj nie było byłam bardzo zdeterminowana i załamana, bo ... taka stara.... bo nie wychodzi itd...itd... ale koniczynie podziękuje już hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj maz tez sie stara dla mnie w kuchni, czego nie mozna powiedziec o mnie:p nie zebym go glodem mozyla, zrobie co trzeba i spadowa!!! ostatnimi czasy to juz w ogole jestem straszna, mam tak zmienne nastroje ze masakra-a moj moz tak to dzielnie znosi ze ja nie moge:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowalas!!!!!! jaka stara!!!!!!! mamy dopiero 3 z przodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak bedziemy mialy 8 z przodu to dopiero bedziemy stare:D:D:D:D a teraz cycki do gory!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki U mnie w kuchni króluję jednak ja. Mój przyszły robi również różne rzeczy ale po wszystkim lepiej bez czołgu nie wchodź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewika!!! u nas jest taka zasada: ja gotuje maz zmywa on gotuje on zmywa :p prawda ze sprawiedliwe nie????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też sie dziś załapałam na jajecznicę w wykonaniu męskim ale oczywiscie sprząta się potem samo ...... ojj faceci ale teraz są nam szczególnie potrzebni :) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja jesteśmy w jednakowym wieku! Ja się nie czuję stara i Ty też nie powinnaś!!! Toż to najlepszy wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest cycki do góry!!!! sutki jak antenki i do przodu okupować poczekalnie naszych maleństw... jakbym znała adres to na kolanach bym szła. Wyobrażacie sobie takie dzieciaczki w poczekalni przedzapłodnieniowej, Kate - Twój juz ją opuścił :) a jak zamkne oczy to Twój Mag juz pakuje walizeczkę i smyk do brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA CZUC TO JA SIE NIE CZUJE ALE JAK SIĘ NACZYTAŁAM , ŻE TAK TRUDNO PO 30-STCE TO PRAWIE W TO UWIERZYŁAM. Najgorzej sobie cos wmówć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawie w jednakowym ja jestem nawet starsza ale w tabeli wpisałam faktycznie ile skończyłam niedawno bo w sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to zamiast tych wszystkich mixtur, jedz kwas foliowy i tyle, po co ci ta cala reszta? ja tez jadlam tylko kwas, teraz sobie zamierzam zakupic dopiero jakies witaminy, ale to po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA a powiedz mi rodziłaś już? bo ja nie i może dlatego to wszystko, z ta starością A poza tym długo brałam tabletki i nie myślłam , że to będzie tak długo trwać , myslałam : "mówisz i masz" a to nie takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE no jasne , ze jem :) to jest dopiero determinacja hahaha tylko czemu mnie tak brzuch dołem boli, może jak wskocze pod prysznic to mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Patrycja mam już dzieci ale wiem co czujesz. Jednak zawsze trzeba mieć dobre myśli i przestać tak usilnie o coś zabiegać bo czasami im bardziej się czegoś chce to tym gorzej to otrzymać. A nastawienie psychiczne to już połowa sukcesu. Tylko dobrze się mówi. gorzej z wykonaniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA teraz jest mi troszke łatwiej wiedząc, e nic się takiego nie dzieje, starając się w 33 roku o dziecko i jakoś troszke wyluzowałam, już nie kocham się skrupulatnie z kalendarzykiem , bo dzis muszę za wszelką cenę. Przez to ja jestem spokojniejsza i nie stresuję też mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej wchodzi sie do sklepu dzieciecego i ooooooooo jeny ile rzeczy, buteleczek, smoczkow.......o co chodzi? to z moich wlasnych obserwacji:p tym bardziej ze wczesniej nigdy czlowiek nie mial nic z tym do czynienia. fajnie bylo isc i np kupic ubranko dla dziecka kolezanki, i na tym sie konczyla sprawa-a teraz kiedy sama przed tym staje o raju-strach w oczach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mi się ostatnio zdarza zestresować mojego bo mówi że jestem jakaś napalona. Wcześniej brałam tabletki i w ogóle czasem nie czułam żadnego pociągu. Tabletki zmniejszają libido chyba. Dużo o tym czytałam ale teraz wiem to na pewno. Przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to że się staramy to również wzmaga we mnie większą chęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam, że miałam tak jakoś od października, że wszystko było do sekundy, a potem jak dostawałam okres to wściekałam się na cały świat i kłóciłam się z moim facetem o wszystko, bo wszystko mi niby przeszkadzało. Mam to na szczęście za sobą, bo doszłam do wniosku, że szkoda niszczyć tego, co jest międy nami, tym bardziej, że wiem jak bardzo jest za mną i ranie jego wrażliwe serduszko. I dałam sobie spokój, pogadaliśmy i jest o niebo lepiej a on nie obrywa tylko dlatego , że się znowu nie udaje a tak na prawdę to biedny nawet nie wiedział za co obrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jest często tak że mojemu się oberwie za coś o czym nie ma pojęcia albo dowiaduje się po fakcie. No ale to chyba taka nasza babska natura :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×