Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

nowa81 Fajnie Ci sie mowi,ja z pierwszym dzieciatkiem tez blyskawicznie zaszlam,ale niestety zmarlo w 23tyg ciazy,i teraz od 13kietnia(piatek) jest mi bardzo ciezko zajsc w ciaze,zastanawiam sie ale chyba zmienie lekarza ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola fajnie to mi sie nie mowi i latwo tez nie.ale forum jest po to by sie wspierac nawzajem.wolalabys uslyszec ze niemasz sie co ludzic bo i tak w ciazy nie bedziesz.wierz mi ja wiem dobrze co ty czujesz.myslisz pewnie ze jest mi latwiej bo mam juz jedno dziecko.to nieprawda.jest mi nawet ciezj.bo bardzo ale to bardzo pragne by moj synek mial rodzenstwo.dla mnie kazde przyjscie @ jest wielkim bolem przez ktory nie moge spac.chodze tylko i rozmyslam co sie ze mna stalo ze nie moge zajsc w ciaze.i kiedy patrze na kobiety w ciazy albo kolezanki oznajmiaja mi ze zostana mamami to lzy kreca mi sie w oku.wiec nie mow prosze ze fajnie mi sie mowi.ja tylko probowalam ci pokazac ze nie jestes sama i ze mozesz na nas liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 dzieki i przepraszam ze tak napisalam,ale ja sie za bardzo tym wszystkim przejmuje,a teraz juz przemyslalam to wszystko i najlepiej bedzie jak zmienie lakarza bo Wy mi mowicie ze tylko 1raz trzeba robic te badanie hormonow amoj lekarz mi powiedzial ze przez 3 cykle takze teraz juz zglupialam,ale jak bede w Polsce to przejde sie do takiego znanego dobrego ginekologa co jak rodzilam to prowadzil mnie w szpitalu ordynator szpitala,tez cos swiadczy,i zobaczymy co on mo powie na moj stan. jeszcze raz przepraszam Cie.I dziekuje Wam ze jestescie ze mna.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Dawno mnie już tu nie było, ale posłuchałam rady pary dzieciatych koleżanek, że myslenie non stop o dziecku utrudnia zajście, więc nie czytając waszych postów było mi .łatwiej Ale teraz piszę co wy na to 4 dni spóźnia mi się okres od jakiś 2 tyg non stop mam ponad 37 st w pochwie. Myślicie, że mogę mieć nadzieję????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie gniewam lola.naprawde cie rozumiem i wiem jak ci ciezko.ja czekam na @ ale juz dzis wiem ze przyjdzie.zero jakichkolwiek objawow ciazy.nawet piersi mnie nie bola.dzisiaj szyjka macicy nisko, twarda zamknieta czyli tak jak przed @.i jak tu sie nie zalamywac?w przyszlym miesiacu zaczynam 4 cykl.staram sie nie poddawac ale jest mi coraz trudniej.tak wiec pamietaj lola nie jestes sama.ja bardzo sie ciesze ze trafilam tuta bo w ciezkich chwilach moge do wasnapisac i wiem ze zawsze mnie wesprzecie:) asik ja mialam podobnie jak ty w zeszlym cyklu.tempertura 37.1 i @ spozniala mi sie 6 dni, ale niestety przyszla.jednak mamnadzieje ze do ciebie nie pzyjdzie i wkrotce zostaniesz szczesliwa mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie nie pocieszyłaś;-( Ale też mam nadzieję, że będzie inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa proszę wytłumacz mi jeszcze jak to jest z tą szyjką macicy w ogóle nie wiem o co w tym chodzie kiedy jest jaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dni plodne przed owulacja szyjka macicy jest wysoko, miekka i otwarta.po owulacji przed miesiaczka staje sie twarda,zamknieta i jest nisko.przynajmniej u mnie tak to dziala.asik a jak dlugo starasz sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w listopadzie zakończyłam tabletki antyk. w sumie tak ostro to się staram od stycznia, ale wiesz ten miesiąc to już troche odpuściłam. Mam trzy koleżanki które ostatnio przesłuchałam jak to u nich było z ciążą a właściwie z zajściem. Okazało się, że jak jeden mąż wszystkie starały się około 6 miesięcy jak tylko odpuściły od razu dwie kreseczki;-) Więc i ja troche psychicznie odpuszczam bo najwyraźniej ma to bardzo duąe znaczenie. A ty??? W ogóle nie wiem jak to jest z tą macicą nawet jakbym teraz zbadała to nie wiem czy w ogóle rozpoznam nisko , wysoko itp. Godzinkę temu mierzyłam temp. 37,1 i tak od jakiegoś czasu mam nadzieję, że to to co myślę;-) Dopiero uczę się tych wszystkich naturalnym metod, do tej pory tabletki i po sprawie a tunagle wzięło mnie na DZIDZIUSIA ;-) Jak to było u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24........2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Asik85....nie było...12.03......28......................23...........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............4....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja staram sie od stycznia tak jak ty i od tamtego wlasnie miesiaca obserwuje swoje cykle.na poczatku badanie szyjki macicy bylo dla mnie czarna magia ale po 2 miesic zrozumialam o co w tym chodzi.jak bedziesz miala jakies pytania to mozesz smialo pisac.no niby mowia ze przecietne starania o dzieck to 6 miesiecy.ja staram sie juz 3 i ccialabym by to byl ostatni.no ale niestety czuje ze i tym razem sie nie udalo.zero objawow.a u ciebie?jaki masz sluz, bol piersi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie poweekendowo ;) Mam nadzieję,że Rea się dziś pojawi i rozrusza towarzystwo, bo widzę,że morale spada... Ja miałam pracowitą sobotę-korzystając z ładnej pogody umyłam wszystkie trzy okna w mieszkaniu :) Poza tym wiecie, jak to jest :sprzątanie, zakupy, spacerek... I sobota z głowy! Wczoraj trochę się poleniliśmy-obiad u moich rodziców, potem poszliśmy do wujka mojego M pogadać i tak nam minął weekend. Nadal żadnych większych dolegliwości ciążowych nie mam ;) tylko od wczoraj trochę bardziej mnie cycochy bolą i od czasu do czasu leciutko brzuszek. No i dzień bez popołudniowe drzemki to dzień stracony :D Moja mama się wczoraj pytała, co mi sie tak po obiedzie ziewa? A ja nic- jeszcze nie wiedzą, powiem, jak wróce za tydzień we wtorek od lekarza.... Ale będzie miała niespodziankę! Już widzę jej minę :D A jak to wygląda u Ciebie Ogniku? Mfigielku? Nie wiecie, co się dzieje z Bombelkiem? I reszta dziewczyn jakoś cicho siedzi. Z wyjątkiem nowej i Loli-dzięki nim forum nie spadło całkiem przez weekend ;) Asik, ja na Twoim miejscu bym zrobiła testa-jeśli odpuściłaś, to szanse są naprawdę duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizuję też tabelkę, bo znowu jestem na górze ;) POza tym wpisuję wiek ciaży od 1. dnia ost. @ bo tak będzie łatwiej-nie zamotam się :) Skoro lekarze tak liczą... POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Asik85....nie było...12.03......28......................23...........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............4....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... .......... M_M...................5.....14.11.2009...........24........... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Asik85....nie było...12.03......28......................23...........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18...........08.2009..........30. ... . ....... mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............4.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................6........14.11.2009..........24.. ... ... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_M Milo ze sie odezwalas,i mysle ze reszta dziewczyn sie tez przez tydzien bedzie odzywala.Mi dzis tempka podskoczyla z 36,2 na 36,3 a wczoraj wieczor przed spaniem mierzylam to mialalm 36,8,ale wiem ze to dobry pomiar bo przez caly dzien.A ja sie troche wystraszylam bo niewiem czy mi okres idzie czy co bo wczoraj jak patrzylam na sluz przed prysznicem to mialam lekkie plamki krwi niewiem co to i oczywiscie wczoraj bylo bzz a dzis mnie strasznie brzuch boli tak jak na miesiaczke,pewnie juz jest blisko albo niemam pojecia co jest ze mna.A dzis ide na 10 do pracy i bede na kompie po 17 czyli 18 u Was w polsce.Pa.Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bobole moje kochne ja weekend mialam zwariowany byłam w rozjaxdach... ale temke mierzyłam lecz testu owulacyjnego nie zrobiłam jak zamierzalam 11 dc. ale dzis to uczynie... u mnie nic sie nie dzieje wywalilo mi troche wyfoli ale juz jakby przygasaja... dzis 12dc i tempka stała... czyli mysle w normie wszystko.... tak wiec powoinno byc do 16dc a 16-17dc tempka winna pojsc w góre... ale sie okaze co ten cykl mi pokaze... Byłam u rodziców w domku na imieninach podwójnych brata i taty i bylo baardzo fajnie bo gosci sie zjechało a ja to uwielbiam... i widziałam sie z moim 1-rocznym chrzesniaczkiem - który jest przesympratyczny i dostałam od niego zdjecie w ramce - taki slodziaczek ze jak na niego patrze t o az bym go schrupała i wycałowała.... musze siena niego przygladac czesciej a moze sie uda i mi takiego smrodka kiedys zmajtrowac... Ogólnie jest dobrze M za tydzien na rehalibiltacje myka i zobaczymy na razie jest jako tako - ale w strone ze bedzie dobrze.... I tak ogólnie minal mi weekend bardzo fajnie a teraz czekam na innych relacje..... i lece na narkotyk kawowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, dziewczyny nie poddawać się!!! No co Wy? Działac i już :) Ja miałam leniwy weekend, w sobotę posprzątałam, a ptem leżałam przed telewizorem z książką. Wczoraj byliśmy na dłuuugim spacerze, tak się dotleniłam że szybko padłam. A dzisiaj czeka mnie przeprawa w pracy. Musze powiedziec szefowej o ciąży i dać zaświadczenie. Troszkę sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda kochana nic sie nie bój teraz badz szczesliwa i wcale sie nie stresuj - ja jak zobaczyłam mojego chrzesniaka ile daje radosci to miałabym w d... wszystko co powie szef itp.... najwazniejsze byłoby dla mnie bobo... ale ja musze o nie walczyc i walczyc... i czy sie uda... ??? pewnie tak ale kiedy - nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Priviet KOzy!!!!! Jestem, czytam co tu popisałyście - mało!!!! morale w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - jupi!!! co tam poderwałas ruska - i jak tam sraczka Twoja wracaj kozo bo mamy strasznie puchy i załamki.... dawaj kiedy masz samolot... pomacham Ci jak bedzie leciała.... JUPI REA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic z waszych wróżb, nic kompletnie nie wyszło! mdliło mnie cały czas jak pojechałam, sraczka jak się patrzy, raz w hotelu zwymiotowałam, pić sie bałam... w dzień w którym dostałam @, przed @, przeszło wszystko, uspokoiło się przestały boleć cycochy, cisza spokój i nagle bach @. taki straszny małpiszon, taki obfity, że leciałam dwa dni na przeciwbólowych. nic nie kumam z tego, nic. nie wiem co to było, już tak myślę, że było może coś i popłynęło do moskwy? nie wiem, i nie chcę wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA dawaj do Polszi my budiem dziełat dzieci Polskie a nie ruskie w Maskwie zima długa a u nas jest juz prawie wiosna - no dawaj... do polaka dzjełac bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku,już jestem na swoim posterunku.... ledwo żyję, tak się tam załatwiłam, zimno jak nie powiem co! mam 38 st. gorączki, ale musiałam przyjśc do pracy. o 16:00 idę do lekarza, więc zobaczymy.... Anton - no działo się, ten jest udany - oczywiście woził mnie po lekarzach - pierwszy raz byłam u ruskiego lekarza, zawiózł mnie prywatnie..... nawet z nim pogadałam, nawet jest fakjny, ale ja za moim eMem tęskniłam bardzo i tyle... Rusek fajny, jego dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym.... mój szef mi powiedział - identyczna, jak ja. toczka w toczkę, więc wszytko jest już jasne, dlaczego tak patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie fajnie miałas - to jak marysia w M - jak Milosc.... miała taka sytuacje i była porwana przez goscia bo przypiminała jego zone... - oj jak dobrze ze Tobie nic sie nie stało - szto ty cała i zdarowyja wrociła do Polszi.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, on nie spuszczał ze mnie oczu, na zebraniu, na kolacji... a ja do ruskiej może podobna, nie wiem, niektórzy mówią, że szwedka, cholera wie.... Biedny ten ruski, powiem wam w tajemnicy, że jego ojciec ma jakieś kopalnie czegoś tam... a ten od kilku lat sam i rozpamiętuje... ale teraz mi się wszystko zgadza, jak się spotkaliśmy pierwszy raz, był jak walnięty w łeb, już sobie pomyślałam, ż taka zaje....sta jestem, a on popprostu DUCHA zoaczył i tyle!!!! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawe..... bo ju wystygła i juz dwa razy wode gotowaóam.... Oj REA kochana nasza wrocila oj jakze ja sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic może ja i ruska jestem, tylko złota nie lubię i futer, kto wie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja też baaardzo miło spędziłam wekeend byliśmy z mężem i córeczką w Kazimierzu Dolnym-przecudne miasteczko!Jeżdzimy tam często można powiedzieć że to nasze ulubione miejsce ;) Był spacerek nad Wisłą a póżniej obiadek,lody...wczoraj była wymarzona pogoda a dziś?Brrrrr!!!!aż się nie chce z domu wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×