Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A teraz musze zmykac na razie bo idziemy na spacer bo niema co w domu siedziec.gdzies wroce za 1godzinke.Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. to pa ja tez chetnie na spacerek bym sie wybrała... bo slonce mi wali po oczach ale trza siedziec i gnic w pracy.... i na forum hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co, jak zapraszałam rano na herbatę to nikt nie chciał, a teraz Folik narzeka,że nie ma co pić ;) Ja alkoholu niet, a na likier bananowy też kręciłyście, moje drogie ostatnio nosem. Więc pozostaje tylko czekać,aż REA coś przywiezie z Rosyi ;) Ja wiem Foliczku, że Tobie najbardziej odpowiada towarzystwo Rei no ale może z braku laku... :D Naprawiaj tego kompa, bo mnie sie też tu samej nudzi a jak się większy ruch zrobi,to więcej babek się zacznie odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M a dlaczego sadzisz ze REA mi najbardzoej odpwiada.... a roznie to bywa czasami mnie ten lachon obraza ale wiem ze jak ja jadem sikne (nauczyłam sie od tesciówki) to sie nie obrazi bo to taki fajny lachon ruski.... heheheh ale mnie przeswieci jak przyjedzie.... oj aby tych ruskich na mnie mafiozów nie nasłała... M_M Ciebie tez lubia... przestan ja wszystkie lubie.... wirtualnie bo jak inaczej tyle tylko ze niektóre sa bardzo mało komunikatywne itp... widze ze Ciebie enerrgia rozpiera w ciazy i dobrze... a jak u Ciebie powiedz mi miałas ten sluz płodny pod koniec cyklu przed testem czy nie raczej... jakies dolegliwosci bo widze zes zadwolona ale tylko spiaca ???? i nie jestes zaden braku laku !!! TY Ty hmmm jak Cie tu nazwac zeby nie obrazic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Ty Brzuchatko.... ot nic nie wymyslilam zeby Cie obrazic.... a wiesz ze tesciowka chyba zwariowała... codziennie mi goruje cos na kolacje.... a wczoraj jak poszłam do domu to mi nawet swoje jedzonko oddała bo widziała zem głodna... normalnie albo sie przestraszyla ze wyprowadzimy sie albo byla u spowiedzi albo zwariowała taka dla mnie dobra ... nie wiem dlaczego tak sie z nia cos dziwnego dzieje... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze już dobrze... Może lepiej nie próbuj nazywać ;) Bo będzie jak z moimi miśkami-kozo jedna segerowałaś,że Rea ma po nich sraczkę :D ale dobra, nie wypominam już... Miało nie być o sluzach, więc odmawiam odpowiedzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatko...dobre sobie, u mnie na razie brzucha to chyba jedynie z mikroskopem szukać :D Fakt, rozpiera mnie jakoś tak energia, staram się nie przejmować pierdołami, bo po co (nie przychodzi mi to łatwo, bo ja jestem nerwusek, a jak mnie ktoś wkurzy to biada mu!) ;) Mój M nawet nieraz mówi,że z takimi groźnymi minami, jakie ja czasami robię to bym mogła iść na smoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. nie to nie ja jeszcze nie doszukuje go ale wiesz tak na przyszłosc.... u mnie dopoero sie szyjka otwiera hehehehe chyba bo ja nie mam pojecia i doswiadczenia kiedy zamknieta kiedy otwarta a kiedy nisko kiedy wysoko.... tego nie moge pojac... i tak na pałe pisze bo mi sie tak jakos wydaje... ja widze jedynie jak sluz itp... no dobra ale juz koniec faktycznie o sluzach.... A REA ciekawe czy nie zasraczkowała tych ruskich czy po aptekach nie szuka testów.... oj jak ja bym chciala zeby wrocila 2 w 1.... oj to byloby fajowo.... oby sie wtedy nie zmienila.... A wiesz co a moze tesciowa co mi dosypuje do jedzonka bo jakos ostatnio spi mi sie nawet dobrze.... hmmmm w weekend bede w gosciach zobacze jak ze snem ..... M_M ska Ty piszesz bo jakos nie czaje w którym kierunku słac wpisy.... daleko ode mnie - bo u mnie slonce a Ty snieg to skad Ty...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty tej Twojej teściowe nie sypiesz czasmi czegoś do herbaty,że ona taka jakaś miła ? dziwne, dziwne, taj jej się odmieniło ni stąd ni zowąd?? Może uświadomiła sobie,że jak dalej będzie taką zołzą, to na starość sama jak palec zostanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.u mnie 22dc.szyjka wysoko i otwarta,tempka nadal 36.8 czyli zadnego skoku i sporo sluzu plodnego tylko ze o kolorze bialym.nie wiem juz co sie dzieje.w zeszlym tygodniu mialam owulke w 16dc a teraz ani widu ani slychu.nic nie zapowiada sie ze ona w ogole przyjdzie.i jak to planowac dzidzie jak organizm dziala roznie.ae nic trzeba dzialac dalej.jutro znowu bzzz, zreszta co 2 dzien.a pogoda sliczna.10 stopni i sloneczko.wiosna:)milego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Miasto czarno-białych ubranek... w pewnym okresie :) Było już, Folik, rusz pamięcią! Ps. powiem Ci,że u mnie tego sluzu wogóle jak na lekarstwo-ani przed @ ani teraz nie zauważam,żeby go było dużo, więc nie ma reguły i nie masz się czego doszukiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, skoro owulka była w zeszłym tygodniu i tempka taka dość wysoka to może jest ok? Poczekaj,aż będzie się spóźniać @ i test- wtedy wszystko stanie sie łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czkaj czekaj czarno- białych ubranek.... czekaj czekaj z krzyzami... tylko to mi przychodzi do glowy.... ale konkretnie jak sie zowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 --- ja stawiam na baby.... skoro tak jakos z tym sluzem masz tak i temka chyba calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie dolegliwości żadnych, odpukać nie mam, poza tym,że po południu lubię się przespać z godzinke i zaraz po wiadomościach tez już ziewam...Bardziej tez zwracam uwagę na to co i jak jem. Doszłam do wniosku, po rozmowie z ta moją koleżanką, co by ewentualnie przyszła z wychowawczego na moje zastępstwo (ale to i tak zależy od szefowej) że na razie nie puszczę pary z ust-po co mają juz wiedzieć, a póki sie czuję dobrze, to mogę pracować... Może dopiero jak mi zacznie brzuszek rosnąć to sie dowiedzą... Oby moja dzidzia nie wywinęła mi wcześniej jakiegoś numeru ;) Ale jakoś tak dziwnie mam dobre przeczucia-że skoro tak szybko się udało, to teraz też musi być dobrze-prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, chyba Twoje myslenie, Folik coś nie w tym kierunku co trzeba wędruje-ja z Oświęcimia jestem. Juz wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M aaaaaaaa widzisz jaki klops..... a to w pasiaki jakbys napisała ubrania to juz bym załapała..... a byłam ostatnio tam w zeszłym roku... lubie takie historie ogladac... wrecz to powiedziałabym moja pasja..... nie wiem jakas dziwna moja pasja ale chciałabym byc choc przez dzien w tych czasach tak zobaczyc jak to byóo dziwne nie.... a co do Twojej pracy to jasne jak nic nie dolega to nic nie mów pracuj bo faktycznie zanudzic sie mozesz...,. i wnikac niepotrzebnie w organizm... a tak niech sie dzieje jak chce ale oby dobrze... a mpowiedz mi jeszcze czy przy tym PCO masz jakis brzuszek nie mowiac ciązowym ale przed- ogolnie bo ja niestety mam kałdunek... nie moge za bardzo utrzyzmac sie zeby go nie byllo... staram sie cwicze ale nie bardzo mi to wychodzi... ale jeszcze depilacje jak na basen ide sama przeprowadzam nie w lusterku.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, tam, pewnie przesadzasz z tym brzuszkiem :) Ja zawsze miałam huśtawkę wagi-na wiosnę w dół, zimą w górę-nawet do 10 kg! Ostatnio jest w normie, nawet się sobie podobam :) Ale jak tyłam, to raczej równomiernie-od stóp do głów ;) takie geny-więc ten brzuszek był, ale nie tak,że wszędzie szczupła, a tu brzuszek... Mam nadzieję,że niedługo tak właśnie będzie, ale to juz o inny chodzi :D Widzisz więc, że niby obie mamy podejrzenie o PCOS a każda w związku z tym ma inny problem. Wogóle to objawów PCOS jest sporo i nie trzeba (na szczęście mieć wszystkich) Do rozpoznania wystarczą chyba 3... Ja np. nie mam nadmiernego owłosienia czy trądziku (miałam ale po hormonach) ani brzuszka właśnie... Folik, Ty jak najmniej myśl o tym paskudztwie, nie porównuj, bo i tak każda z nas jest inna więc to nie ma większego sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my juz wrocilismy ze spaverku.I teraz posiedze z Wami troche bo na obiad mam jeszcze czas.WIdze ze sobie popisalyscie jak mnie nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. juz nie zadreczam PCO-pytaniami.... o rany slonce zaszlo i taka glupia chmurka mi tu przyszła a sio..... kurka wodna do kawy mi ktos zszywke wrzucił.... normalnie zabije musze zlokalizowac kto tu był u mnie.... buraki normalnie przeciez mogłam sobie krzywde zrobic tym piciem... ale mam nerwa kto to.... no chyba nie specjalnie... ale... ide zapytac kto przylazil mi do biurka.... A dzis mi zapitala czas... dopoero 2 bilanse zrobilam... tzn przepisałam... ale dziubdziania i z Toba pisze......... ale dzis musze jeszcze moje pity zrobic bo chyba do konca marca tak... ??? rozliczenie... M_M fajni masz.... ze juz masz fasolinke... troche sie rozmarzylam... jak to byłoby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 - i co wypoczetta psychicznie dotleniona zmarznieta czy jak tam u Ciebie.... ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pity, foliczku do końca kwietnia... Ja w zeszłym roku się pośpieszyłam i potem jeszcze spłyneły ze dwa i musiałam korektę zrobić... Co innego jak się rozliczasz z jednej pracy a co innego jak jeszcze masz inne dochodowe zajęcie (i hobby w jednym) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do marzenia... Ja tez przedtem marzyłam tylko o dwóch kreskach, a teraz marzę,żeby było wszystko w porządku i najchętniej już miałabym to moje małe na rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik32---- Tak jestem wypoczeta po spacerze dobrze mi to robi i na humorek i na talie.hehe.Poszlismy ja Wam pisalam ze idziemy na spacerek i wrocilismy 10min temu,ale fajnie bylo.Nie zmarzlam bo sie ubralam cieplutko kutrke czapke bo juz mialam zapalenie ucha kiedys takze niechce ryzykowac,tylko mnie troche kregoslup boli z tego spacerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, słyszałyście o tym pożarze w Nowym Targu? Ja tam studiowałam trzy lata i w tym supermarkecie lubiłam zawsze robić zakupy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M powiem Ci ze ja tez tylko marze o 2 kreseczkach na tescie,a z drugiej strony co ma byc to bedzie,najwazniejsze zeby bylo wszystko w porzadku. A u Nas tez nieciekawie tutaj w tej irlandii malo pracy robily tylko 3 dni w tyd i dostaje 220e+100e ze socjala czyli od panstwa,takze nie jest zle ale ja moh M nie robi to nie za fajnie bo dostaje tylko 200e ze socjala ale to lepsze chyba niz za 800zl w Polsce,ale z drugiej strony strasznie mi sie teskni za Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, to teraz M też dotleniony to niech Ci zrobi masaż...:D Mojemu się kiedyś niechcący wypsnęło (teraz na pewno żałuje),że jak będę w ciąży to mi będzie co wieczór masować stopy... He he a ja do takich rzeczy mam diablo dobrą pamięć! I niestety, bez wyrzutów to wykorzystuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nic nie slyszalam,kiedy i gdzie dokladnie,co prawda ja tam Nowego targu za bardzo nie znma,ale wiadomosci zawsze mozna poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A costy teraz nie,ale wieczor napewno.i nietylko bedzie masaz moze ten 13 piatek bedzie szczesliwy,albo moze juz jestem kto wie.narazie bede czekala na miesiaczke powinna przyjsc 20 marca bez brania Luteiny ale pytanie czy przyjdzie bo juz mam dosc tej Luteiny tylko mialam chrostki po niej na ciele i plamienia i miesiaczka przychodzila kiedy chciala.wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popelnilam blad.miaam owulke w 16dc ale w zeszlym miesiacu.a w tym nic.do niedzieli temperature mialam 36.7 w niedziele 36.9 a od poniedzialku do dzisiaj 36.8.szyjka wysoko i otwarta ale ciezko mi ja zbadac dobrze bo jest bardzo wysoko.nigdy tak nie mialam.podejrzewam ze ten cykl bedzie bezowulacyjny.bo to juz 22dc i jeszcze nic.a co wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×