Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ania O fasolke bedziemy sie starac caly czas zobaczymy,ale cwiczenia mi nie zaszkodza raczej.a ten kem jutro sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola__mi sie wydaje,ze jesz troche malo..najlepiej jesc co 3 godz,bo w przeciwnym razie organizm zaczyna odkladac wiecej tluszczu,zeby miec tak na wszelki wypadek.Efektywnie sie chudnie,bez efektu jojo,jak jeszcz 4-5 razy dziennie,ale w malych ilosciach.Jesli np chcesz spalic tluszcz,to po intensywnym treningu powinnas zjesc cos co zawiera weglowodany,zeby uspokoic organizm,bo po treningu organizm przezywa szok,mozesz zjesc np garsc orzeszkow ziemnych,tluszcz mozesz spalac jeszcze przez dlugi czas po treningu,pod warunkiem,ze zapewnisz sobie wszystko co do tego potrzebne. Wiem tyle,bo mieszkam z czubkiem,ktory lata na silownie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cwiczenia Ci na pewno nie zaszkodza,chodzi mi tylko o ta cala chemie..U mnie w szafce stoi napoczeta butelka z thermocudem ;) wspomaga spalanie tluszczu w organizmie-jest zajebiste no ale niedozwolone dla kobiet w ciazy i staraczek,czyli na razie musi sobie postac i nabrac mocy urzedowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no fakt Anka masz rację już zapomniałam po co tu jesteśmy(staraczki ;) )Lola to tak na moje oko zrezygnuj z kawy 3in1 bo to same konserwanty itd.lepiej sobie wypij zwykłą rozuszczalną np.z odrobiną mleka i koniecznie bez cukru.Musisz częściej jeść np. sniadanko:1 kanapka z pieczywem pełnoziarnistym z chudą wędliną lub pomidorem(nie jedz sera żółtego bo tłusty) lunch-owoc lub jogurt naturalny obiad-np.piers kurczaka z surówką ale bez ziemniaków czy ryżu nad zupą bym się zastanowiła ewentualnie bez śmietany i na wywarze z warzyw. kolacja przed 18-sta-owoc lub twarożek light I duuużo wody niegazowanej bez soku i z soków też zrezygnuj bo mają dużą zawartość cukru. To proponuję jeśli naprawdę chcesz się odchudzić Lola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dobrze gada-trzeba jej polac :P dawac jakies martini czy cos.O ja mam likierek Baileys-pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zmykam.M sie kapie-kazalam mu sie ogolic,co wieczorem pobroimy hehe i polecial jak na skrzydlach :P Na canal + zaczelo sie Lejdis,wiec obejrze kolejny raz,bo to genialna komedia,do tego likierek i bedzie supcio. Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Rozumie z kawy zrezygnuje napewno bede pila tak jak wczesniej rozpuszczalna albo sama albo z troche mlekiem,a ja wracam z pracy o 17 i dobrze by bylo cos cieplego zjesc albo w pracy kupowac zupe zmiksowana bo oni taka tu jezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO!No w końcu się doczekałam umilimy sobie wieczór dziewczyny ;) nalewaj Ania od razu podwójnego jak szaleć to na całego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczyny dzieki. A wlasnie winko martini mozna pic raz na tydzien?bo uwielbiam albo likierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Lola hehe pyszna irlandzka zupka a la "nie wiem co jem" hehe No,ale dobre i to. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja myślę że od alkoholu się aż tak nie tyje?Więc myślę że bez wyrzutów sumienia możesz sobie wypić od czasu do czasu ;) Anka to życzę upojnego wieczoru ;) moj M jeszcze niestety pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co pijmy? i piszemy dalej Klaudia? doradzaj tu mi cos jeszcze:D A ja jak robie zupy to nie zabielam juz ale zabielalam a ryz uwielbiam a tez zapycha to czemu niemoge jesc ze sosem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANia zycze rozwniez baaardzo owocnego wieczorku,a moj oglada jakis tam film takze ja ide po Martini chcesz Klaudia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,czekaj juz polewam cala szklane.Z lodem? Lola wszystko mozna tylko z umiarem ;) No i nie moge zejsc z topiku no..jakos mi sie lapki do klawiatury przykleily.. Ale teraz juz ide,jeszcze tylko raz poleje i juz mnie nie ma:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż Lola to żródło węglowodanów i jest tuczący o sosie nie wspomnę...niestety to co dobre idzie w boczki p No niestety i ja muszę zmykać bo mi niunia marudzi żebym jej bajeczkę poczytała więc tego jej nie mogę odmówić bo zawsze jej czytam przed snem ;) Pa Lola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram martini od Loli i likierek od Ani i zmykam ;) mmm pycha!Do jutra dziewczyny!Zajrzę rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha czyli ja sobie sama mam siedziec.No oki skoro musicie.to papatki do jutra.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA ja jak bym jadła tak jak Ty to bym już dawno z głodu umarła ja jem często i dużo hi hi i jak na mój wzrost dobrą mam wage. ja mam 178 cm i wagę 65-66 zależy kiedy sie waże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był czas kiedy sie odchudzałam i jadłam tak jak Ty i zamiazt w dół to waga nawet do góry szła a później nic nie jadłam no chyba ze sobie przypomniałam bo mi sie słabo robiło to jadłam śniadanie o 18 lub 19 wieczór i wiesz wyglądałam jak wieszak eeeee nie wieszak był w lepszym stanie ja to chyba normanie anorektyczka byłam i długo nie mogłam przytyć a teraz dobrze wyglądam hi hi i marze o brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata witaj reszta widze ze juz poszla spac albo na bzzz ale im fajnie a ja mam @ buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie sie masz,ja po ciazy przytylam i tak mi zostalo ale musze sie pochwalic ze wazyl jeszcze w stycznie tego roku 75 i schudlam do 68kg ale jeszcze musze do 53-55 schudnac musze!!!!!!! bo na wesele sie wybieram w sierpniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata wiesz jak ja bym chciala brzuszek i kg zrzucic moje marzenie moze sie uda w 3 miesiace oby-.prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola musisz jeść dużo warzyw i owoców ananasy są super spalają tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiedzialam ze ananasy spalaja tluszcz o widzsz dzieki za rade pomoglas mi . Bede zdawala relacje po tygodniu co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna ta sukienka też bym z chęcią na wesele kupiła bo mam 31 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki :* Wpadłam zaktualizować tabelkę :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Nikamo74.............26.04........28-29.....tak......34. ......5 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................13....04.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22........... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna no nie?tylko troche duzy biust ale co mi tam jak bede miala mniejszy nic rozmiar D a czasami C i jedrniejszy to i sukienka bedzie fajnie lezala no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×