Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKAMO____ no trzeba było mówić wcześniej, że lubisz.... :0 a tak to już takie skrawki zostały... :) ale będę miała Cie na względzie ;) następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ jestem dziś tak rozraniona, ze zaraz mnie coś albo pogryzie albo zje.... jestem jak słoń ... normalnie ... co ja mam zrobić z tymi słoninami... normalnie brzuch mi na kolanach spoczywa buuuuu dajcie jakąs diete , nie wiem co... jestem taka napompowana...że mam wrażenie, że aż mi podgardle wisi hihi.... poradźcie coś... przecież zaraz zwariuję, wszystko mnie drażni, każda fałdzica....ale się utuczyłam.... i co teraz będzie? mądre kobiety poradźcie coś, skóra mnie swędzi i się łuszczy , na pyszczku jakiś jajowej wielkości diabeł urósł buuuu, czuje się jak ohyda, fujjjjjjj, ratunku!!!!! zimno mi jak cholera.... gdzie mój kudłaty Filip się podział..... a może dobrze, że mnie taką nie widzi, bo jeszcze wybrałby jednak ta starszą panią na swoją miłość i dopiero byłoby mi łyso. Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!duszę się, skubie mnie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu coś mnie oblazło czy co ? REa daj jakiś przepis na moje dolegliwości przed @ Mam chyba nową chorobę.... fałdzica brzuszna + cellulit na tyłku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOO PATI________ Co sie Tobie dzieje??? Chba najlepszym lekarstwem na Twoje schorzenia jest uwielbienie w oczach eMa:) Słońce a Ty przed@ jesteś? Bo mi zawsze wode zatrzymuje i też parę dni przed @ wyglądam i czuje sie jak stara słonica :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---a może to Groszek? :)Piersi swędzą podobno wtedy więc może i tak co? :)Trzymam kciuki! Ja odebrałam dziś wyniki estradiolu. Wynik super, jestem przed owu i mam 267 (podobno ma być 200 na kazdy pęcherzyk a ja mam w tym cyklu 1 jedyny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ tak, tak w sobotę @ pewnie dlatego ... ale fakt , faktem przytyłam i to sporo, najlepiej byłoby nie jeść nic i się dużo ruszać ale to pierwsze odpada, bo ja akurat głodna ostatnio jestem, ale tak mam przed @ NIKUSIA____ to super , ze wyniki dobre :) ciesze się , to działaj kochana...a o co chodzi z tymi magicznymi liczbami.... poducz mnie troszkę, bo że ... jajeczko jedno to rozumiem, a te liczby... to normy? estradiol od czego jest Nikusia, bo nie chce mi się szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIA____ wydaje mi się, że mi się skóra na brzuchu rozdziera.... Boże.... może ja tak tyję... z zastraszającym tempie....buuuuu ja nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro wstaję o 5 i idę w świat.... hihi jest mi tak strasznie zimno, że zaraz wejdę pod kołderkę, normalnie umarznę, mam sople pod noskiem, jak ten z Madagaskaru hahahaha, tylko tamten był chudy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI____ Estradiol (E2) jest produkowany przez dojrzewające pęcherzyki Graffa. Jego poziom zmienia się istotnie w ciągu cyklu. Badanie stężenia estradiolu wykonuje się : -w 3dc (razem z FSH) w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, - w późnej fazie pęcherzykowej (na kilka dni przed spodziewaną owulacją) w celu oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków. WG MOJEJ NORMY LAB. W TEJ FAZIE CYKLU POWINNY BYĆ WARTOŚCI 34-400, ALE CZYTAŁAM I GIN MI MÓWIŁ ,ZE PRAWIDŁOWO TO JAK JEST OK.200 NA KAZDY PĘCHERZYK - oraz po owulacji w celu oceny czynności ciałka żółtego. Co do staranek to niby owu ma być dziś i moze jest bo coś mnie pobolewa, staranka były w niedziele i beda dziś a jutro USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU____ akurat piersi mnie nie swędzą ani ciut ciut :( pobolewają mnie ale... tak minimalnie a na domiar tego wszystkiego jeszcze jakaś cholera mnie ugryzła w sadło na brzuchu i mam go jeszcze większego przez to, no... przynajmniej tak mi się wydaje Mój kochany eM widząc całe to moje nieszczęście kupił mi pyszne lody... teraz to na pewno umarznę, a... i czekoladę marcepanową... w sam raz na chorobę fałdową.... i mówi, że wcale nie jestem wstrętna.... bo wstrętna jestem tylko jak się drę. On chyba oczu nie ma... nawet brwi się poukładały nie tak jak trzeba buuuuu idę stąd, bo mnie za marudzenie wreszcie dyscyplinarnie wyrzucicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----ja mysle,że to nie tycie , przecież aż tak nagle się nie tyje, juz bardziej trzymałabym się tej wersji,ze to woda Ci sie w organiźmie zatrzymuje....a w świat nie wyruszaj no chyba,ze do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU____ to dzidzia byłaby początkiem marca, no.... podoba mi się... pewnie będziesz rodzić z Ewika jakoś tak.... :) no i ze mną :) przecież o sobie zapomniałam... że się staram z tego zimna... idę się przespać, bo oczy mi sie kleją... później pogadamy a i dziękuje za edukację... uświadamiającą.... bardzo dziękuję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU_____ ta joj gdzie ja tam do stolicy... jeszcze by sie zgubiła hihi a tak poważnie to musimy się spotkać przed porodami, bo potem to będzie trudno... no chyba, że nasze pieszczochy będą grzeczne jak aniołki... a tak w ogóle to mój eM mówił, że musicie się wybrać do nas latem, skoro tak obie lubimy zwiedzać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIA____ ja tak myślę, że faktycznie woda... nawet nie chcę stawać na wadze, żeby skali nie zabrakło i mnie o zawał nie przyprawił taki widok, zważę się po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---przepraszam, poszłam zacząć obiadek robić. Za edykacje nie ma co dziękować, ja to taki domorosły endokrynolog jestem:)hihihi Pomysł ze wspólnym zwiedzaniem swietny!:)Zresztą ten o rodzeniu razem z Tobą i Ewiką też akceptuje w pełni:) Dobranoc Kochana!wypoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Jak sie ciesze ze znowu jestescie i ze nie odeszliscie jakos smutno bylo mi bez Was.ale teraz jak jestescie to swietnie. Ja teraz idesia kapac pozniej kawka to sie odezwe bo na 19 do znajomych mamy isc.Po kota bo jada na wczasy:( bede za 10min.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikogo niema:( szkoda a my za 30min jedziemy do znajomych posiedziec na chwilke i mysle ze na ta 500strone bede pierwsza:D bo ktoras tu ostatnio napisala ze ta co bedzie na 500 stronie pierwsza to ze sie jej uda zasasolkowac ciekawe czy moze ja bede w Czerwcu tk bardzo bym chciala:D zobaczymy,a wiec chyba znikam skoro nikogo niema:( bede pozniej jak wrocimy:D papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. No i @ przyszła dziś w pracy. Ale jakoś mi lżej. Cieszę się, że nie muszę jej wywoływać tabletkami. Teraz zabieram się do roboty. Zakupiłam dziś macę (Klaudia ile razy Twój M brał dziennie?) i salfazin już je. 19 czerwca idę do gina a pojutrze mój M zrobi badanie nasienia. No i zamówiłam już testy owu!!! Do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika mój M brał 2 razy dziennie rano i wieczorem i jedną tabletkę salfazinu.Mówił że po tej macy ogólnie lepiej się czuł ja ją zresztą też łykałam jedna na dzień bo tam pisało że też reguluje hormony u kobiet.Wydaje mi się że to nam pomogło. A Twój M tak bez oporów chce iść na badanie nasienia?Wydaje mi się że to dość krępujące biedaczek... będę za godzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Rea mialam nadrobic zaleglosci ale przestalam narzekac na nadmiar czasu natomiast tym razem sie nie poddam ale bez szalenstw i placzu gdy pojawia sie @ wiec do dziela moi chlopcy juz sie cieszą eM - zadowolony sexoholik a syn .... krzyczy "ja chce brata!!!" pozdrawiam wszystkie babolki posnęły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ ja chyba spadam spać, bo coś mi się kręci w łebku i zimno cholernie... idę pod gorący prysznic , może mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG____ kochana wreszcie jesteś... co słychać, martwiłam się , bo tyle się nie odzywałaś. Pracujesz Meg ? opowiadaj co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje i bardzo mi sie ta praca podoba bo zero stresu i moge spokojnie robic ... to znaczy planowac dzidziulka :) postaram sie czesciej do was zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG____ a z mojej pracy nici niestety :( i siedzę na razie w domku na etacie osobistej kurki domowej mojego eMa ale tez nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... ... 04.07 termin @ - o jeju tak długo czekać trzeba :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×