Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKAMO____ trzeba bylo babolku jechać z nim :) czasem tak jest, że faceci nie widzą w czymś tam nic złego i jeszcze się dziwią co my od nich chcemy :) Monia u mnie tak jest, że... jakaś tam kłótnia... bo coś mi się nie podoba... po czy musi upłynąć troszkę czasu i mój eM majestatycznie "niby"sam dochodzi do takiego wniosku, o który kłóciliśmy się. Ale w tym wszystkim jest taki kochany, że tylko go zjeść i te miny,,, hihi, że to on wymyślił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ ja na czerwiec chyba nie zdążę, bo @ mam na 6.06 to dopiero lipiec może mnie przywitać milo, mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ ja na czerwiec chyba nie zdążę, bo @ mam na 6.06 to dopiero lipiec może mnie przywitać milo, mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak .....ja chciałam ale ON stwwierdził że to ma byc meski wypad....Ja mu dam babski wypad to zobaczy następnym razem:) Ale Pati my tez długo sie nie potrafimy kłócic. On czasem nie zdaje sobie sprawy że pewne rzeczy mnie ranią .Ale potem umiemy sie dogadać,przeprosić i godzić.....a to jest najfajniejsze..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ no jasne :) i tak trzymaj :) a ja dalej ta szyjkę męczę hihi szukam na forum i nic ciekawego nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki ja znikam porobic kanapki na plaze i bedziemy sie za niedlugo zbierac:D bede wieczorem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja niestety wogóle nie wiem jak sprawdzać szyjke,nie bede juz Sobie utrudniać. W tym miesiącu robie testy owul,bzzzz sie czesto no i jade w góry:). a żeby było smieszniej to mój M jeszcze przed poznaniem mnie był u wrózki i kurcze moze to dziwne ale dużo sie sprawdziło.... A mieędzy innymi przepowiedziała Mu bliźniaki :) Więc czekamy cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem ciąg dalszy robienia obiadu;-) ale jestem głodna jak niewiem co mniam mniam wrescie coś zjem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka. • Po miesiączce przez kilka dni szyjka jest zwykle twarda, zamknięta i usytuowana nisko. W miarę zbliżania się jajeczkowania szyjka zmienia położenie, unosi się do góry lub wykonuje zwrot od kości krzyżowej od tyłu, ku spojeniu łonowemu do przodu (sprawia wrażenie, że jest bliżej i wyżej), otwiera się i mięknie. Dzień szczytu objawu szyjki to ostatni dzień, w którym jest ona najwyżej, najbardziej otwarta i miękka. niestety nie mam jaka ma być w pierwszym okresie ciąży, ale przecież mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pati..? Te fotki sa oblesne..nie podoba mi sie ta szyjka hehe wyglada bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wpisz sobie w wyszukiwarke "szyjka macicy w ciąży" i wyskoczy Ci troche tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki musze sie Was poradzic.. Wiekszosc znajomych mowi mi,ze nie powinnam pracowac do pozna i ze powinnam ograniczyc godziny pracy,np poprosic o trzeci dzien wolnego w tygodniu.Ja nie wiem.Wydaje mi sie,ze histeryzuja,bo w koncu kolezanka,ktora ze mna pracuje przez pierwsze 3 miesiace nikomu nawt nie powiedziala,ze jest w ciazy...a Wy jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati____ wiec zaczynam obserwacje(jak mi sie uda...) Ania_ masz racje okropna ta szyja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___- mnie też się wydawało, że jest ładniejsza, a zresztą moja na pewno jest inna hihi... ta to nie wiadomo skąd wzięta ale do nauki dobra, przynajmniej nauczyłam się kiedy jest otwarta a kiedy zamknięta, tylko teraz gadzina gdzieś się schowała i szukaj wiatru w polu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA____ wpisałam ale tam panny ... każda co innego pisze, na pewno nie jest prawdą , że szyjka jest bardzo nisko, bo... ja mam bardzo nisko tuż przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale ja jak szukałam tej strony to był zrobiony acły artykuł o szyjce nie patrz na fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dużo kobiet pracuje normalnie tylko ja bym zrobiła tak żebyś sie mogła wyspać a nie jak jesteś do 23 w pracy a zaraz idziesz na 7 rano bo ja bez ciąży bym umarła w tym trybie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA___ w takim razie poszukam :) dzięki NIKAMO___ ja ja nie męczę, eM ją bada ale też dostac nie może hihi, ot gadzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja sie wysypiam jak mam do 23,a spac mi sie zachciewa kolo 17-18,o 23 nie jestem jeszcze spiaca a z tymi zmianami to bedzie ok,bo dzis z szefowa pogadam,zeby mi nie dawala do 23 i potem na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tak nie dam rady bo jak kończe o 23 to rano przed 7 wstaje bo mała do szkoły idzie. KLAUDIA gdzie jesteś jak po weselu???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz uciekam musze popatrzeć co do pracy wziąć do jedzenia bo mam problem z chęciami a jak mam na coś ochote to zaraz mi przechodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×