Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość niewiem co o tym myslec
dziewczyny powiedzcie mi. od kilku dni bola mnie jajniki bardzo. do tego podbrusze czasami. do tego wszystkiego dochodzi bol plecow-okropny-jakby nerki. innych objawow brak. piersi mnie nie bola-czasem kluja jakby mi ktos szpilke wsadzal. czy takie sa objawy ciazy? dodam ze jest taka mozliwosc ale dni plodne mialam ok 21-25 czerwca.dziaisaj mamy 30. czy mozliwe ze juz czuje takie objawy?bardzo bym chciala jednak nie iwem czy to nie zapalenie jakies bo niepokoja mnie te bole plecow. nie moge sie scy=hylic ani spac spokojnie przez ten bol.pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Klaudia ja też nie przytyłam ani grama ha ha ale ja sie zmuszam ddo jeszenia bo nic mi nie smakuje było pare dni co z chęcią zjadłam. Nikamo ja nie mam zadnych sposobów na mdłości ale moje siostye jak były w ciąży to wymiotowały a jak zaczeły jeść paluszki albo jakieś sucharki z 20 minut przed wstaniem z łóżka to nic im nie było i nie wymiotowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co o tym myśleć____możliwe że to mogą być objawy ciąży ale też nie muszą wiesz najważniejszy objaw to brak @.Być może masz jakąś infekcję ale najlepiej na razie nic nie bierz.Zrób za 2-3 dni bhcg i powinno już coś wyjść jeśli jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co o tym myslec
dziekuje za rade. tak tez zrobie tylko zastanawiam sie czy te bole plecow sa ewentualnym objawem tak wczesnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy ma inne objawy ale ja wiem?mnie czasem też bolało w okolicy nerek przez kilka dni i przechodziło.Nie byłam wtedy w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie mi dziewczyny jakiś przepis zeby kiszone ogórki były twarde i smaczne.Standardy znam ale co dodać oprócz soli?Bo ja robie tak:1 łyżka stołowa na litr wody gotuję,studzę o chłodnym zalewam ogórki,dodaję do słoików koperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a chrzan i czodnek dajesz???????????????????? Nie daje sie dużo kopru bo wtedy sie robią miekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia do ogorkow kiszonych zeby mialy swoja twardosc dlugi czas dodaj liscie z wisni, tak po garsci malej do sloika. sprawdzony sposob mojej mamy, dziala w 100%. nie chrzan!!!!! smacznego..... :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopru mało do tego wiśnie tzn.liście ok...a gdzieś słyszałam że na twardośc można dodać łyżkę octu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek lasencje:-) wlasnie ide jesc snaidanko i potem do roboty ale ostatni dzien jak sie ciesze:D bede wieczor.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hej KOzy, Klaudia, Kate, Beatka - mnie te ogórki prześladują, tak mi się chce. Ale nie umiem robić, proszę o dokładny przepis z proporcjami. A czosnek musi być chyba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki a u mnie piękna pogoda słoneczko świeci i żadnej chmury niema. Ja jade do mojej ciotki bo potrzebuje pomocy i dzwoniła żebym przyjechała wiec niewiem kiedy bede;-) Źycze miłego dnia pa pa;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Co do tych ogorkow moja mama zawsze dawala sol, czosnek, troche kopru i chrzan i powiem Wam,ze lepszych ogorkow w zyciu nie jadlam :) Jestem dzis strasznie nie wyspana..Wstaje w nocy po kilka razy do lazienki i dzis drugi raz wstalam ok 5 i potem juz nie moglam spac,usnelam dopiero kolo 8... Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a możesz podpytać o proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzień dobry:) :) Ufff jak goraco!! Ale niech tak bedzie jak najdłuzej. Ha ha ja tez wczoraj robiłam ogórki ale małosolnebo je uwelbiam! Ale jesli chodzi na zime to koniecznie lisci e z wisni ,sa wtedy twardniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea przepis na ogorki wg mojej mamy :) : ogórki:na sloik: koper(taki jeden baldachim z nasionkami,jak duzy sloik to wiekszy, zielony tez mozesz dodac), zabek czosnku pokrojony w plasterki,kawalek chrzanu z 5 cm pokrojony w paseczki,sol do smaku,zeby bylo slone,ale tak zeby nie zwymiotowac po sprobowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co tutaj taka cisza ????? Zapraszam na zimna mineralke z cytrynka dla ochłody!!!.......no i lody sie znajdą...tylko ciiiiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Nikamo to ja poproszę i jedno i drugie ;) REA____na litr wody dajesz czubatą łyżkę stołową soli,liść laurowy gotujesz i studzisz a do słoika to już wkładasz na oko są też takie gotowe mieszanki do kiszenia ogórków bo skąd Ty bidulko weżmiesz chrzan i koper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a prosze bardzo... A myślisz ze ta Bidulka :) w sklepie nie dostanie chrzanu i kopru?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że nawet nie wiem bo nigdy nie kupowałam?Chociaż w tych czasach o chrzan łatwiej w mieście jak na wsi. Orcio___ale się rozpisałaś :) Co tam u Ciebie? Annolia___? Joanna___?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy, ale mi dałyście przepisy, ja nie mam pojęcia o ogórkach, więc dla mnie trzeba jaśniej: Anka - rozumiem, że trzeba to gotować? JAK DLUGO? Klaudusia - nie dajesz czosneczku i koperku? Z tego co pamiętam od swojej babci, ona obcinała ogórkom \"dupki\" - obcinać, czy nie? Liści wiśni napewno u nas nie znajdę, ale chrzan i koper są w warzywniakach - nie bójta się:) I nie wiem, co z tymi słoikami, moja babcia robiła to w naczyniu ceramicznym i przykrywała tylko...co ja mam z tymi słoikami zrobić, bo chyba nie pasteryzować?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pomór dzisiaj....co się dzieje? urlopy? nie podpisywałam żadnych wniosków, oprócz Folikowego!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulka?:) ja wam dam kozuchy jedne! w moim mieście jest wszystko, oprócz jezior:))))) grzyby nawet:))))) ale mam na te ogórasy chęć..... jutro zrobię, a jeszcze jakie te ogórki kupić? małe duże? jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×