Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

U Nas padalo i pewnie jeszcze bedzie badac bo zachmurzone i o dziwo grzmialo co tu w Irl rzadko kiedy sie zdaza.I dlatego taka nie dobita chodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie ciekawego Babki?? U mnie troszke wieje,ale ogolnie ladnie. Zaraz do pracy ide a tak mi sie nie chce,ze szok. Klaudia wiesz mi lub nie,ale tez mi troszke brzuszek wyszedl :) Chcialabym,zeby byl juz mocno widoczny. Uciekam,milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacja z pobytu u gina facet konkretny, sprzet super, usg zaliczone mimo 11 dc jaja widac nie bylo, natomiast znalaz cos co mnie rozwalilo na lopatki otworz lewy jajnik ktory pobolewal schowal sie za macice i przykleil gdzies tam - makabra oczywiscie do tej pory moj gin jak pytalam co mnie tak ten jajnik boli mowil ze to zrosty po poprzedniej ciazy. Wkurza mnie brak odpowiedniego przygotowania tych wstretnych ginow - niedouczone warjaty!! Przez nich tylko nerwy Ale od strony fizjonomi ok wiec ... tylko bzzz no jakies tam leki a jak sie nie uda do koncda wakacji to badania itd wiec .... zabieram sie do roboty dziewczynki :)\ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja już po pracy, wieczorem wybieramy się na urodziny do koleżnki i kombinuję jak wymigać się od picia, żeby od razu się wszyscy nie pokapowali o co naprawdę chodzi :) Mój M musi jeszcze potem jechać autem, więc też pić nie może... :) i co, mamy powiedzieć, że oboje kierujemy? Od razu podpadnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolina powiedz,ze bierzesz silny antybiotyk :) Masz zapalenie jajnikow-faceci nie beda dalej pytac,a kobiety zrozumieja ;) Meg wiem niektorzy lekarze moga doprowadzic do szewskiej pasji swoja niekompetencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki widze ze co poneiktorzy sie wypowiadaja to milo:D Meg no to niezly ten twoj gin normalny no nie?takze dzialaj my tez dzialamy:D caly czas ale efektow nie widac:( Annolia szybko skonczylas prace gdzie tak wogole to ty pracujesz? Ja troszke posprzatalam z kwiatkami porobilam porzadek kurze poscieralam z nich podlalam i teraz eM zrobil kawke po obiedzie ktory on tez zrobil:D chyba zrozumial jak mu wygarnelam co i jak jest lepszy teraz:D i siedzimy i pijemy kawke ja pozniej jeszcze poszyje poprasuej i wieczorem zapali w kominku i moze cos w tv poleci:D a tak to ogolnie krzyze napinkalaja strasznie kregoslup juz mi wysiada:( a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mam małą firmę handlową i sama sobie jestem szefem. Najgorszy układ świata... :) Zero ściemniania w pracy i zero urolopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu na "obczyźnie" też pracowałam.... Oj czego to się już w życiu nie robiło!? A ty Lola czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze Ania bo i mi urósł w końcu to trzeci miesiąc.I co trochę jestem głodna ale to tak strasznie że aż mnie ssie żołądek ;) Idę się kąpać i mała.Zajrzę tu póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesz duzo czy czesto ale niewiele?? Bo ja zauwazylam,ze jestem czesto glodna,ale zjem kawalek chleba i mi wystarczy,ale za to za pol godziny od nowa hehe Dzidzia jesc chce hihi Za tydzien mam nastepna wizyte u gina juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annoila Ja pracuje w Irlandi w fabryce okien plastikowych i drewnianych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo często a mało ;) Brzuszek już mam spory ale waga stoi w miejscu a czuję się jakbym przytyła ze 3 kg.Piersi mi się powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___napisz co u Ciebie. Pati___??????????????????????????????????????????????????????????????????Gdzie jesteś? Nikamo___jak zdrówko? Beata____brzuszek rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj klaudia:-) ide z pazurkami sobie zrobic frencha sobie strzele moze mi sie uda:D co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wykąpałam się i chyba kłade się spać bo całe dnie chodze nie wyspana.Miłej nocki Lola ;) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki z rana wlasnie bedziemy jesc sniadanko pozniej kawka i do kosicola takze bede popoludniu:D A widze ze tu pustki w niedziele no ladnie ladnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Jak zwykle w niedzielę nikogo nie ma?a ja jestem wkurzona na M ale nie chce mi się o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Klaudia oni sa chorzy jak nas nie powkurzaja,no ale z drugiej strony taki super zgodny maz bylby nudny,no nie?? Ja mam obiadek prawie zrobiony,robie sobie buleczki w piekarniku i za godzine wychodze do pracy. trzeba dzis przetrwac a jutro i pojutrze bede miec wolne :) Potem jeszcze tydzien i 18 dni wolnego..ehhh Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po kosciolku teraz pije kawke i wzielo mnie na slodycze jakie batony ciastka byly w domu wszystko zjadlam a i jeszcze 2 kanapki sobie zrobilam.Niewiem czemu taka glodna jestem.A pewnie jak bedzie obiad to nie zjem zupy wogole:( Klaudia Co sie dzieje?ja tez sie kluce z eMem ale wiesz za jakis czas przechodzi.takie sa te nasze chlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to wyślij mi jedną bułeczkę światłowodem ;) Mój M po prostu nie denerwuje mnie specjalnie tylko nieświadomie.Zrobi coś głupiego i nie pomyśli wcześniej dopiero jak się wkurzę i wyłożę kawę na ławę to przyznaje mi rację.Wiem że czasem wszystko wyolbrzymiam ale taka już jestem i musi to znosić czy chce czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś sos grzybowy.Wiecie jakie u nas prawdziwki?kurki...pycha! Szkoda że my wszystkie nie mieszkamy blisko tak się fajnie nam pisze to pewnie zaprzyjażniły byśmy się tak normalnie?Ania,Beata,Chmurka,Pati,Lola,Rea z Wami mam najlepszy kontakt.Oczywiście nie mogę pominąć Folika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia buleczka poszla :) Ja uwielbiam sos kurkowy,moja mama czesto robila.Tutaj sa tylko pieczarki-na sama mysl o nich robi mi sie niedobrze. A co do chlopow to oni z reguly wkurzaja nieswiadomie.... Zaraz musze wychodzic a tak mi sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze piszecie a mi na poczte wiadomosci nie przychodza kurde siet, Klaudia co z moja dieta schudlam do 65 i narazie stoje w miejscu nie cwicze bo po robocie jak wracam to coraz bardziej mnie kregoslup boli takz odpuscilam,a co do wesela to wogole mi sie niechce isc a sukienke to w PL kupie bo tu w irl nic niema ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Mi tez z toba sie swietnie rozmawia i z Kate Rea Folikiem Patrycja Nikulam Chmurka kurde co ja wymieniam z wszystkimi wami mi sie dobrze rozmawia:D Rosolek sie juz robi tylko makaron musze ugotowac jeszcze ale sie najadlam i teraz mi sie niechce jesc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×