Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hejka laski. No ja już po sprzątaniu, pojedzona, wykąpana i idę nyny - jak niemowlak . Jestem padnięta. Ale zadowolona z efektu jak wygląda mieszkanko. A okna szczególnie. Nic już nie było przez nie widać. Jutro niestety do pracy! feee Ale jeszcze 2 dni i wweekkeenndd!! Pozdrawiam Was i do jutra!!! Aaaaa Nikamo kurczę, ale szczęście że nic się nie stało. Mam nadzieję, że z ręką będzie lepiej. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!! Wow jestem Pierwsza od jakiegos czasu:) Co tam u Was slychac ja dopiero wstalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - ja druga.... Dzis 4 dzien w pracy a ja nie moge sie pozbierac do konca po urlopie... Witaj LOLA zapewne zaraz mykasz do pracy.... ? Nowa - jak tam test robiony gratulowac... JUPI!!! ??????? czy jeszcze czekamy...... REA dawaj z tym opowiadaniem - przeciez nam obiecałas..... JA dzis na ten pecherz łykam jeszcze antybiotyk.... bleee slodki on jest bo jak ktos zna duomox - ale mi nie smakuje bleeeeeeee okropne... ale ostatnia tabletka dzis na szczescie..... co ja sie mam z tymi chorobami.... Gdzie babony jestescie.... juz czas wstawac... a gdziez skowornek ranny praszek PATRYCJA>>>>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryyyyyyyyyyyyyyyy!!!! A co tu taka cisza tylko Folik na strazy stoi. Wstawać Babeczki kawka na stole i ciasto droźdzowe:) Komu ,komu bo jak nie to sama zjem i bede jeszcze grubsza!!!! Wiec ratujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nikamo.... dawaj bo kawe parze...... no LOLA tez uwazaj bo zaraz bedzie sie dąsac ze jej nie widzimy.... pewnie do pracy idzie zaraz i teraz sie maluje.... ja ostatnio na malowanie stracilam wene... po wakacjach.... jakos jak nie musialam jak bylam w domu to wole drzemke uciac niz sie umalowac...... no tak takiego mam lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Foliku teraz eksperymentuje z makijażem ale wczoraj kuzynka zrobiła mi próbny do slubu i nie mogłam sie napatrzeć:) Zmywać mi go szkoda było. Prosze kawke i kawałek placuszka ze sliwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Nie mykam bo juz mam wolne do poniedzialku:) zaraz sniadanko kawka i na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Hej Klaudusia - fajnie, że jesteś:) Nikamo - jak ten twój kierowca rajdowy się czuje? Ty go przypilnuj z tym lekarzem, tę rękę trzeba wyleczyć, inaczej nie pozwoliłabym mu wsiąść do auta, a to co się stało powinno go mocno przekonać! Nie chcesz się chyba denerwować za każdym razem, jak wsiada do auta. Wygoń do lekarza i koniec, szczególnie, że nie ma już tylko ciebie:) Ewika - rozumiem ciebie w 100%, wzięłaś babo wszystko na siebie, ale tak jak powiedziałaś, złe czasy się skończyły, tobie sił nie przybywa i trzeba małolatów:) przygotować, że opróćz tego, że zaczną dbać o siebie, będą zmuszeni pomóc i tobie, jak przybędzie im rodzeństwa. Tak to jest, że role muszą się odwrócić, kiedyś nam rodzice zmieniali pieluchy, potem my to powinniśmy robić. Stopniowo, żeby nie wywołać szoku, chociaż mam pełną świadomość, jaki opór materii możesz napotkać:))))))) trzymam kciuki! to co jemy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - mam takie samo zdanie jak Folik, jak ciebie czytam. Spokojnie, systematycznie do celu - BRAVO!!!! z tym opowiadaniem - obiecałam i je dostaniecie:) muszę się tylko ogarnąć, bo wrzesień robie się obiecujący w firmie.....:) Foliku, a jak ten twój pechowiec roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - to juz widzisz jak slicznie bedziesz wygladac jak próba ok to i ten wlasciwy bedzie sliczny.... ja kawe mam dawaj to cos ze sliwkami.... LOLA - Ty tylko praca i zakupy (pewnie ciuszkowe) .... ja mam jednak praca i wydatki innego typu - a to szambo, a to wymiana okien, w tym miesiacu moge sobie powozlic na kupno jedynie majtek z atlantica w propmocji.... chlip chlip...... tez chce nowego ciucha.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik No a co innego tu w deszczowej Irlandii mozna robic:) A zakupy to i spozywcze i zcasami ciuszkowe:) hehe a teraz ide jesc sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o REA ta co na zarcie nie reaguje.... faktycznie.... nikamo nie dawaj jej bo mnie kiedys obrazila zem obzarciuch..... a moj Pechowiec roku.... powoli sie wszystko skleja... ale bardzo powoli... i siedzi w domku wczoraj nam jeszcze dwa okna wymieniali to pilnował - troche mu robótek daje... takich nie meczacych bolaca reke.... a dzis tez cos tam u nas ma sie dziac zwiazane z hydraulika... tez zamówielam gosci co by ich tylko pilnował... ale najwazniejsze ze skusilam go na to badanie na poniedziałek zolnierzy.... ja biore urlop i jedziemy a ze jest praworeczny i prawa reka niesprawna - to martwi sie troche i smieje jak on te plemniki odda... ??? ale musi sobie poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ wstała, wstałam... tylko.... "konferencję" ha ha miałam z moim nowym kolegom hihi ... ale ja tak tylko w celu szlifowania języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea mój rajdowiec sam juz mi powiedział ze nie wsiadzie do samochodu póki nie zrobi ręki,dostał porządna nauczke i co przezył to jego!!! Czasami trzeba nieszczęscia żeby wziasc sie w garsć! Folik ,a to Twój ma problem ,lewa reka nie da rady ? Ha ha To mu pomóż w końcu jegos żona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - Ty pracujesz tak w domu czy masz biuro.... LOLA.... kup mi jakas bluzke - cos co sie rozciaga - bo tyje zamiast na odwrót.... jakas tunika.... A REA nie wpadniesz na zakupy do Warszawy - moze pochodze z Toba i mi cos kuupisz skoro firma staje na nogi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - no to masz chłopa mądrego.....póki co ty za kierowcę musisz robić:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaTi witaj :) :) :) O Ty znów następnemu zawracasz w głowie i to sie teraz nazywa "szlifowanie jezyka" Ho ho !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, mamy bardzo duże biuro, można jeździć na rowerze! w domu to ja siedzieć nie umiem, chyba, że na zwolnieniu:))))) zakupki, nie wiem, w nic już się nie mieszczę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REUŚ___ witaj :) Ty jesteś ekspertka od języków.... hihi bo... ja... muszę szybko nauczyć się...a raczej przypomnieć język ;) i... Ty kochana musisz mi powiedzieć, jak ja mam to zrobić..idzie mi ok ale w pisaniu.... ale może kiedyś reszta się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki, piszcie sobie ładnie, ja idę trochę popracować.... do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jak sie mnogo zrobilo.... Nikamo... nie chce abym z nim szla tylko jade bo samochód prowadze... ale wejsc do kliniki wejde popatrze jak wyglada chociaz... da rade wyposzczony PAtrycja.... Ty "szlifowanie" zaczynasz ciekawa sprawa A nikamo - juz zjadłam... pyszota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszę się Wam pochwalić moje Foczki... te boleści żołądkowe całkiem dobrze na mnie wpływają... nie mam problemu z niejedzeniem kolacji...ostatni posiłek mój wisieluch dostaje o 15 i TYLE.... muszę pięknie wyglądać.... na razie wam powiem, że chudnę a jak... schudnę do przyzwoitej wagi to....przyznam się ile ważyłam...nie wiem co mi było...ale dwa tygodnie temu ważyłam masakrycznie dużo... na razie 3 km mniej ....ale jeszcze sporo przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×