Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

FOLIKU____ nie badany... idzie w październiku a laparoskopii nie miałam ale wiesz ...coś mi się wydaje, że ja mam coś nie tak z tym śluzem ....popatrzyłam właśnie jaki dziś dzień cyklu 17 dc a ja wcale nie mam rozciągliwego śluzu... czytałam gdzieś, że za śluz tez jakiś hormon jest odpowiedzialny tylko nie pamiętam jaki.... bo oczywiście wszyscy lekarze mówią , że jest dobry...jak dobry Foliku ???? przecież mam oczy i widzę...owszem jest go sporo ale nie jest rozciągliwy... może tu jest przyczyna.... w październiku pójdę do gina NIKAMO, bo wiele dobrego o nim słyszłam a powiedzcie mi jak to jest z tą ciążą pozamaciczną???? z krwi by wyszło tak samo???? NIkAMO___ a co tam brzuszek w sukience.... dobrze, że jest fasolka :) no ja nie mogę na NK wejść... może przeciążyłam tymi Emiratami sieć ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ to może NK ma jakiś problem... już się zmartwiłam...resetuję komp i cuduję a może niepotrzebnie A chciałam do Spacerka coś naskrobać odnośnie pachnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ co do badań to wiem, że przede mną długa droga... i kosztowna...coś tak czuję...na razie mnie nie stać na wszystko... ale tak postanowiliśmy , że od września...a...teraz od października... ja tak podświadomie się łudzę, że samo się wyjaśni.... rozmawiałam kiedyś z koleżanką.... bite dwa lata starała się o dziecko... i wreszcie była tak tym zdesperowana, ze odpuścili sobie....w zamian eM kupił jej psa... bo jak mówi... coś małego kochać trzeba w tym wieku hihi i po 2 m-ach niespodziewanie zaszła w ciążę... kilka tygodni temu urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc do gina jutro,ale chyba nic z tego bo @ chyba przyszla...pisze chyba bo wczoraj wieczorem byla...w nocy troche..rano nic..a teraz znowu sie rozkreca,ale dziwi mnie ze jeszcze te brazowe uplawy sa takie pomieszane z krwia czy ktoras juz tak miala??? M juz w pracy ja tez spadam,a taka slaba jestem..ja chce wolne!!! do wieczorka dziewczyny,wracam po 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ miałam , miałam.... w ubiegłym roku... tak się rozkręcała dwa dni a potem przyszła małpa jedna :( ale do gina idź , bo wiesz, że każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak bede miala krwawienie to i tak badania nie zrobi :( wiec poczekam do nastepnej srody jak juz bedzie po @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku jesli chodzi o perfumki to zalezy jakie lubisz czy delikatne czy mocne ja troszke pracowałam w kosmetykach to moge Ci cos polecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja juz wiem ze to badanie co mowil gin to hcg.... wlasnie kolezanka opisywała to rtg jajowodów.... dowcipny a laparo to przez powłoki brzuszne.... wiec mi wspominal o hsg... moja kol miala to po narkoza.... i chwali sobie ten zabieg.... 2 miesiace po zaszla.... a za 2 m-ce rodzi core... ale przed przesla jeszcze bnadanie na wrogosc sluzu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkie baby poszły spac.... ja mam dzisl kociolek ale do Was musze zajrzec.... :) to sie nazywa uzaleznienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! PATI----Wróciłam wlasnie ze szpitala, jestem wykończona, byłam państwowo pierwszy raz od 10 lat i widze,że nic się przez te 10 lat nie zmieniło.... Sam doktor wydał mi sie mało kompetentny, taki od wszystkiego- czyli od niczego....skonczyło sie na tym,ze kazał mi juz wychodzić po 7 min. wizyty po jakiś 6 h czekania (mimo umówionej konkretnej godziny) bez konkretnych zalecen, a jak mu zwróciłam na cos uwage to mówi "a może faktycznie niezbyt to wyglada, to moze insuline na noc bedzie sobie pani wsktrzykiwała....." no amsakra jakas! bez badan on mi insuline od razu zalecil, mam sobie robic zastrzyki od dzis od 22....no i nie wiem co robić ;( wstrzykiwać, nie wstrzykiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIki heja.... no wariat bez zadnych badan od razu..... hmm tak jak kiedys pisałam Ci mam kol ktora tez sie z tym boryka ma diete itd i zeby cos takiego dostac musiala byc w szpitalu i wszelkie badania porobic musiała i dopiero sie wzieli za to... konkretnie.... na Starynkiewicza przy szpitalu poradnia diabetologiczna bo Ty Niki chyba jestes z Wa-wy ale ogolnie ma wszystko pod kontrola dieta jest ona jest w 7 miesiacu przytyla tylko 5 kg ze wzgledu na diete wlasnie ale mała ma sie dobrze wazy 1500 i juz niedlugo zawita na swiecie.... po tej stronie jest zdrowiutka mimo tego wszystkiego.... co tam sie z nia dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----tak pamietam o tej Twojej kolezance. Ja dziś byłam na Karowej....badania miałam robione tylko 1 w lipcu przez moja gin, to całe obciazenie glukoza 75mg- wyszło źle, do tego badam sobie sama cukier glukometrem 4 razy dziennie i wlasnie te moje zapiski mu pokazalam, w szpitalu sami z siebie nic mi nie badali...no i teraz nie wiem brac ta insuline dzis czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy byłas u zwyklego gina.... ???? hmmm Twoje zapiski powinien zobaczyc ktos - jakis specjalista.... mi sie wydaje ze nie mozna tak tylko obserwacja sie sugerowac.... zeby cos takiego otrzymac trzeba badania porobic insulina - to nie mietowy cukierek.... jest poradnia na karowej tel 596 64 16 spróbuj... moze cos Ci doradzą... tyle moge pomoc obym nie zaszkodzila kurka wodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---byłam własnie tam. to jest taka klinika specjalistyczna-diagnostyczna jednego dnia, tam jest jeden lekarz ktory przyjmuje, wypisuje skierowania,a potem je analizuje i daje zalecenia z tego co zauwazyłam :na USG, mamografie, hormony i własnie na cukrzyce ciezarnych, razem ze mna było jeszcze kilka kobiet w ciazy z cukrzyca....taki lekarz od wszystkiego(na oko 35-37 lat)...czyli jak dla mnie od niczego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby to lekarz powinno mu sie zaufac,ale jakies zle wrazenie na mnie wywarł....poczytalam troche o tej mojej insulinie, to jest taka ludzka czyli wlasnie odpowiednia dla kobiet w ciazy, mam tylko 2 jednostki narazie brac wiec niby nie jest to duzo,sama juz nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro to specjalista- to chyba mozna zaufac... ale jednak to Twoja decyzja w koncu do niego poszlas po porade.... bedzie dobrze NIKI... bądz dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde super to mi sie podoba topik wrocil do normy:) Ja zjem obiadzik i ide pocwiczyc i sie kapac takze bede gdzies za 1h.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, lubię delikatne, świeże, słodkie zapachy. Mówię, na razie nie mam kasy na drogie rzeczy, bo piętrzą się powoli nam wydatki, ale chciałabym znaleźć sobie coś przyjemnego do pachnienia:) Nikulam, to jest jakaś kpina. Idź do innego lekarza, co to w ogóle miało być? Też bym po takiej wizycie nic nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj juz jestem doszlam do wniosku ze pozbiej pojde na rowerku pojezdzic:) teraz pije kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, na początku ciąży chodziłam państwowo do jednego lekarza. Może się czepiam, ale te wizyty mnie nie satysfakcjonowały do końca. Cały mój pobyt w gabinecie to było jedno wielkie milczenie. Lekarz pisał cały czas coś w papierach, zajrzał do mojej szyjki, zrobił mi cytologię, o czym dowiedziałam się od pielęgniarki przez przypadek. Jakby mi powiedział, to bym zaoszczędziła na prywatnej cytologii. Miałam różne pytania, np. o stosowanie suplementów dla ciężarnych. Powiedział: może pani brać. W aptece mnie pouczono, że najpierw mam kupić kwas foliowy, a dopiero po 3. m-cu witaminy. Przepisał skierowanie na usg przez powłoki brzuszne w 12. tygodniu. Dziecko na zdjęciu było jakąś masą. Poszłam prywatnie i dopochwowe usg pokazało kształt dziecka, pęcherzyk ciążowy w 9, tyg., serduszko. Może się czepiam, ale ja odczułam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...pisaly i przestaly.. Ja po pracy...juz w lozeczku jestem...@ niby jest ale slabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Sorki że tak późno ale obowiązki, obowiązki ;) Pati nie słyszałam Twojego wołania bom w pracy była niestety. Jutro mam wolne ale muszę okna umyć i w ogóle ogarnąć znów chatkę, a jest co uwierzcie. tak się rozleniwiłam podczas wakacji że teraz to wszystko widać czego nie robiłam. Powiem Wam że jeśli chodzi o gina to ja chodzę państwowo ale tylko po to by cytologię zrobić za darmo no i jak brałam tabletki to po recepty. A jak mam jakiś problem to idę prywatnie. Chciejka ta @ to chyba taka słaba z powodu ogólnego zmęczenia. Mało śpisz, zapewne mało jesz, stres, ciężary. Organizm właśnie czasem w taki sposób się buntuje. Dziś pierwszy dzień w szkole. Od jutra zaczyna się wielka jazda bez trzymanki aż znów do czerwca. Śniadanka w woreczki, picie do butelek, kołaczyki, batoniki, stroje na basen, stroje na w-f, zadania domowe, bibuły, deseczki na technikę, sprawdziany....... ufffff dużo by tego wymieniać. Wpadnę tu jutro. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) U nas pochmurno pewnie bedzie dzis padalo caly dzien:( ja mialam nie isc do pracy ale jednak musze isc,takze mam nadzieje ze dzis wczesniej skoncze nawet tak kolo 14 czyli 15 w PL.To pogadamy a teraz sie zbieram na sniadanko:) Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wszystkie FOCZKI :) POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż mnie gardło zabolało :) EWIKA___ fajnie, że masz wolne to jakąś kawkę wypijemy ;) przed pracą... bo ja tez mam dziś wiele do zrobienia. Wczoraj całe popołudnie byłam z eMem w ogródku - muszę zrobić wszystko, póki pogoda dopisuje...a dziś zamierzam z przodu domu coś porobić Wiecie co Kochane ...w tym m-cu to pewnie nici z fasolki.... znowu mam jakieś zapalenie czy coś tam piekącego...:( i chyba wiem, skąd moje problemy....wiecie co zauważyliśmy z eMem..., że mój śluz jest cudny , piękny i w ogóle...do momentu ...mniej więcej dni płodnych - potem robi się gęsty biały i z grudkami - po czym... po 3 dniach wszystko wraca do normy...ja tego nie rozumiem w ogóle...jak mówię tym mądrym lekarzom to każdy twierdzi, że to normalne,...jak do diabla normalne... do wczoraj było oki czyli od 1dc do 17 .....a dziś już jest 18dc i już nie jest oki :( no chyba , że mój organizm funduje mi darmową antykoncepcję albo...mam owulke przed tym diabelstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja... Patrycja u mnie sluz pojawia sie ładny (rozciagliwy itd) od ok.10,12 dc do mniej wiecej 18dc a pozniej tak jak piszesz metny grudkowaty... itd ale to ponoc wlasnie normalna sprawa... Spac mi sie chce... i chyba czas na kawe.... jak zwykle kawa górą w moim menu.... Patrycja po co tk wczesnie wstajesz- przeciez nie musisz ja bym spała do tzw. bólu tak do 11-ej ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem. Ale tylko z doskoku. Dzieci wyprawiłam do szkoły. Umyłam już dwa okna- jeszcze 3!. Teraz zajadam śniadanie bo mi głód dalej nie pozwalał pracować hehe. Pozdrawiam będę ti dziś zaglądać w przerwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×