Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik - proste rozwiazanie - urlop na żądanie:))) Nikamo - weź ty ją - może przemówisz do rozsądku, bo ja trace grunt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nikusia:) Pati - wylewam na ciebie wiadro wody!!!! chluuuuuuuuuuuuuuuuuuuust! HALO - fajni faceci nie cierpią na brak "przyjaciółek" - uwierz mi wiem co mówię. Jeżeli kolega i tylko sobie rozmawiacie super - ale uważaj, bo idealizujemy osoby, które znamy tylko z wyrywkowych rozmów - nie znasz gościa i nie poznasz, w sieci każdy może być samotnym księciem w pałacu ze złota. Jeżeli chociaż przez sekundę setną przeleciało tobie cokolwiek innego przez tę lokatą główkę - wszystkie do ciebie przyjedziemy i zrobimy tam porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam nie masz coz azdroscic bo Ty przynajmniej nie bedziesz tak tyla!! Nie ma tego zlego... Rea zaraz sie Nią zajme!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj też, że pełno jest świrów. do tego zdolnych świrów z wiedzą informatyczną, może znać twoją lokalizację i nawet przejrzeć eMa komputer. Ja takiego świra akurat znam. 10 min stukania w klawiaturę..... no, to wyłączaj kompa, raz-dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----a hej!ciesze sie niezmiernie,że wróciłaś:) Jak zwykle dzięki Tobie topic odzył! Nikamo---oj mam mam czego zazdrościć:(Ja prawie nic z rzeczy które lubie nie moge jeść ani pić, a mam taka ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - w dobie photo-shopa - ten facet może mieszkać w belgradzie, ważyć 180 kg i mieć 60 lat. miłego klikania Nikamo - jest twoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - to nie moja zasługa. widać nie możemy bez siebie żyć:)))))))) tylko się nam nowe staraczki znowu pochowały, nie wiem, czy może się spłoszyły - tak powyrastałyśmy znowu jak grzyby pod deszczu........:) chodźcie do nas, jest wesoło. mamy nowe plotki - Pati poznała jakiegoś szaleńc w sieci - onstawiamy jego pesel, cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ no co Ty Kochana... jasne , że kolega...widziałam go na żywo na skypie... nie świr... normalny ułożony gość... przecież mówię...a czy ona ma panienek na pęczki czy nie to jego sprawa, mnie to nie interesuje , jest super facetem do pogadania. Ani ja tam nie pojadę ani on do mnie...a poza tym Słonko... nie wszyscy to swiry hihi wiem, co mówię... Kochane co mnie tak uświadamiacie ha ha ... jak jakąś naiwna blondynkę :) NIKUSIU___ jedna gałka...nic Ci na pewno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se z nerwów na pudelku posiedziałam..... zła jak osa.... i sie dowiedziałam..... pewnie nie wiecie jeszcze ze pgrzeb Jacksona bedzie niebawem..... normalnie ten to sie tam przerwaca zza swiatów..... pogrzeb.... ile on temu umarł.... 2 m-ce temu.... ? i pogrzeb jego bedzie.... a on czy na pewno zmarł.... ??? bo juz zaczynam wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ kochana moja... jak ja Cie lubię za Twoją troskliwość no i Was wszystkie :) ale my nie piszemy dwa tygodnie... tylko.... n już trochę, nie pamiętam od kiedy, bo przecież nie zapisuję takich rzeczy, a poza tym to mi pomaga w nie myśleniu co ze mną nie tak... już się powoli do tego wszystkiego przyzwyczaiłam , a że...przyjemne z pożytecznym można połączyć to... hmmm.... czemu nie ? REUSIU___ a właśnie.... hihi powinnaś być dumna ze mnie, że tak szybko uczę się ;) no powiedz sama Słonko.... ie martwcie się, nie jestem szczeniarą , co zakochuje się w kimś takim... a taki chwilowy odlot to nic groźnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niektórzy to i po smierci mają nieźle... sa slawni jak zyja ale i po ....... jeszcze slawniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___ aaaa w pudelku.... ha ha a ja przeczytałam "W PUDEŁKU" i tak sobie myślę co to za pudełko masz wspomagające odstresowanie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ale... TY to troche nie wiem co myslec... ten KOLEGA w necie Ty nie chcesz na razie ciazy.... hmmm chwilowe... ale... zastanawiające.... REA a masz cos mocniejszego - przecie piatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur.... mac.... Patrycja ale mnie rozbawilas.. az parsknełam...z tym pudełkiem.... tak siedze na tekturowym pudełku.... i sie odstresowuje... czaisz jak wygladam wyobazam sobie ... :) :) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja siedziesz w domu dawna chlania nie bylo masz cos - wiesz ja w pracy nie mam chyba ze widzialam boolsa..... ale wódy pic takiej czystej nie chce mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ a nie ... nie... to nie jest związane z kolegom , w żadnym wypadku...a poza ty Słońce... czy ja się staram czy nie to i tak w ciąży nie jestem, a przynajmniej się nie stresuje. Powiem Wam, że ja na prawdę to wszystko ta przeżywałam , że szok... i po co jak i tak to nic nie zmieni... czy ja się martwię czy nie ? NIC tak mi się lepiej żyje i łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ no ja mam dużą wyobraźnie haha no i wyobraziłam sobie Ciebie w pudełku hahah - myślę ...skąd ona wydarła takie pudło... haha ja różowe słoniki widzę a Folik w pudle siedzi oj Boże ... topik wraca do normy... Folik z piciem to dobrze trafiłaś, bo właśnie zlałam likier poziomkowy :) teraz tylko trzeba rozlać, bo na spirytusie :) takim Cie nie poczęstuję, bo Ci wypali wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ale bym sie z Tobą napiła ze hu hu może jakiś taki oszukiwany drink dla cięzarnej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ Ty to ewentualnie poziomki świeże możesz zjeść :) żadnych drinków...Fasolka nie lubi :) albo jakiś koktajl Ci mogę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja dawaj i taki wypali moje zarazki chorobowe.... musze sie napic... musze.... i jeszcze musze komus w zęby dac... była kiedts celem tesciowa ale jak ogłuchła to co ja bede ja jeszcze bic... musze sie albo napic... albo komus przylozyc... moze ktos w pociagu mnie wkurw.... jak bede wracac... na czyms musze sie wyladowac.... na M-ei nie moge kregosłup slabiutki, reka obolała... kurna na kim....???? byleby ktos mial sztuczne zęby bo chyba za zdrowe normalne wiecej sie pozniej placi jak mnie ktos przylapie i zadzowni po policje... kolegium wieksze za zeby niesztuczne... a moze ktos chce z Was dostac..... w zęby... ??? jeszcze bicia nie bylo bylo zarcie picie i obrazanie ale bicie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkamo .... dzieki - odbijemy sobie jak bedzie pępkowe.... a i z wesela co pewnie przyniesiesz.... mam nadzieje ze w szafie zostawisz bo osoatnio widzialam tylko jakies stare okruchy i dwa kieliszki po M_M ..... a gdzie ona.... wlasnie pisze gdzies... na tym Waszym "innym" forum jest M_M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ M_M nie ma na tamtym topiku o tak.. było już wszystko ...no to dobrze przeczytałam , że w pudle siedzisz hahaha ale wiesz... jak będziesz być to tak poniżej noska :) bo jeszcze jak za nos Ci policzą... a wiesz co... taniej Ci będzie przyjechać do mnie albo na weekend wyślę Cię do kolegi - tam alkohol tani :) zrelaksujesz sie i grzecznie wrócisz w poniedziałek na 14 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - wiem, że mądra baba jesteś, ale każdemu zdarza się zapomnieć..... wiesz? no bądź mądra i za bzykanie się lepiej zabierz, cha cha! Folik, ja też od 5 min się zastanawiam co za pudełko, ludzie - siedzę na pudełku dla odstresowania.. myślę sobie jakiś nowy sposób z zachodu do stolycy zawitał i już myślę sobie co za pudełko, może w wibracjami-masażami?:)))))))))) poziomek poproszę!!!!!:)))))) z alko oczywiście Nikusia - ale masz gula co? zawsze byłaś chętna na alko, jak Folik na żarcie:))))))))))))))!!!! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie Pati - dawaj no przepisa na te poziomki! a z kawą likier też robisz? też chcę przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×