Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nirrtti

Facet ktory twierdzi ze jego kobieta stroi fochy jest debilem i nie zna jej

Polecane posty

Gość Nirrtti

Wystarczy ze znalby swoja kobiete i wiedzialby czego ma nie robic bo ona tego nie lubi czy nie akceptuje. Pozniej dziwicie sie ze kobiety sa zle jak robicie cos co nam sie nie podoba :-o Wystarczy dobrze poznac swoja kobiete i odpowiednia z nia postepowac. A wy wolicie je wyzywac od fochliwych babek zamiast starac sie ja uglaskac. Wtedy ona nie mialaby zlego humoru i wszystko byloby ok prawda ? :-) Ale to juz nie na wasze ograniczone mozgi mezczyzni :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i wiedzialby czego ma nie robic bo ona tego nie lubi czy nie akceptuje" jestes wyjątkowo ograniczona, skoro uwazasz, ze nas to cokolwiek obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirrtti
Sory ale nie bede rozmawiala z naczelnym szowinista tego forum wiec nie produkuj sie chlopcze. A poza tym sory ale jak nie masz nic do powiedzenia to milcz ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A wy wolicie je wyzywac od fochliwych babek zamiast starac sie ja uglaskac\"- fochy stroja jakieś ciotowate paniusie, prawdziwa kobieta pierdołami sobie głowy nie zawraca a jak ma powód to się wqrwi po prostu, a co ja jakims \"sierściuchem jeb.nym\" (cytuję dziecko z szansy na sukces) jestem, żeby dać sie głaskać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Doprawdy. jestem kobietą jakby autorka miala wątpliwosci i chciala sie wyręczyć argumentem o szowinizmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirrtti
No sory ale jak facet widzi ze jego kobieta ma zly humor znaczy ze cos jest nie tak i on - kochajacy facet powinien stanac na rzesach aby jej humor poprawic a co za tym idzie zrobic tak by ona byla zadowolona. Kurcze czasami mam wrazenie ze tu nie ma mezczyzn bo zachowujecie sie jak dzieci ktore nie wiedza jak postepowac z kobieta ktora kochaja:-o Zastanowcie sie nad soba bo zachowujecie sie conajmniej dziwnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sory ale jak facet widzi ze jego kobieta ma zly humor znaczy ze cos jest nie tak i on... ...powinien wyjsc z chaty:D by nie widziec tej egoistycznej i samolubnej baby :O by po jakims czasie kiedy ci sie zmieni humor wrócic i zostac przeproszonym za niegodne i histeryczne zachowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sory ale nie bede rozmawiala z naczelnym szowinista tego forum wiec nie produkuj sie chlopcze" boisz się konfrontacji? :P a moze focha strzelisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia czasami nie ma innego wyjscia...jak wyjsc trzasnac drzwiami z hukiem i powiedziec nara:D po 50 wdechach samotnej kobiety na kanapie z pilotem do telewizora,i obejrzeniu przez nia 456 odcinka M jak miłosc ... wrócic:D powinno jej przejsc ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, nie każdy facet jest telepatą i w związku z tym nie ma co liczyć na to, że bedzie czytal w myślach obrażonej na cały świat baby, po drugie nikt nie jest doskonały i każdemu ma prawo noga sie powinąć, po trzecie kobieta (a nie baba) jak ma pretensje, to niech je kulturalnie wyartykułuje, a nie siedzi i rozczula się, jaka to ona cudowna, a on jaki wredny, bo POWINIEN SIĘ DOMYSLIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×