Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojojjjj

wróciłam właśnie z rozmowy kwalif. i mam doła kto też tak ma?

Polecane posty

Gość jojojojjjj

wróciłam właśnie z rozmowy kwalif. i mam doła :( wpisywać się kto też tak ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam doła
Byłem na rozmowie i ciągle nic....wyniki jeszcze nie ogłoszone! Rozmowa była poprzedzona testem sprawdzającym wiadomości w ustaw..(pozytywnie zaliczony test kwalifikował do rozmowy)...niestety rozmowa też dotyczyła znajomości ustawy........:(. A możesz coś więcej napisać na temat Twojej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem tydzień temu, dzwoniłem do nich i nic... czekam aż sami odpowiedzą bo Pani sekretarka nie była mi w stanie pomóc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjj
czepiali się wszystkiego co tylko mogli a i tak wybiorę tego kogo "mają" wybrać - też niemam wyników ale i tak wiem że niemam szans... 3 osoby pytały i każda musiała na czymś zagiąć... już mam takiego doła że niemogę się nastawić pozytywnie na jakąś następną rozmowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatowsa
ile czasu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjj
ja od kwietnia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
A mój dół trwa już od czerwca:(( Na początku nie przejmowałam się, że nie odpowiadam wymarzonym kryteriom pracodawców lub moje wymagania finansowe są za wysokie, ale od października jestem bez pracy i juz nie jest mi tak wesolutko. Poza tym trudno wyczuć czy się spodobałam czy nie - oni wszyscy na rozmowach są tacy mili i bezpłciowi, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja powiem
ciezko nie miec dolajak idzieszna rozmowe ktora (we wszystkich urzedach panstwowych i samorzadowych) jest w wiekszosci ustawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno nie miec doła jak rekruter traktuje cie jak śmiecia tylko dlatego że jego punkt siedzenia jest wygodniejszy niż bezrobotnego. ale kiedyś miejsca się zmienią może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrznrrnnrz
nie sadze by cie traktowali jak smiecia ale skoro o ustawach piszesz to byla rekrutacja do urzedu a tam jest wczesniej juz wszystko ustawione , rekrutacja jest tylko pro forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasejja
oczywiscie ze w urzedach jest wszystko ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na pracę dodatkową , lub główne źródło zarobku, zanim znajdziecie pracę na etat? Zapraszam do współpracy osoby pragnące zostać konsultantką znanej firmy FEDERICO MAHORA GROUP. FM GROUP POLSKA to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku perfumeryjnym. Tworzą ją młodzi i energiczni ludzie, co sprawia, że szybko odpowiadamy na wymagania i potrzeby Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór najsłynniejszych światowych zapachów, tych lekkich - orzeźwiających, a także tych ciężkich i zmysłowych. Nasza oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Z całego wachlarza propozycji każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy Państwu bogatą gamę zapachów perfum oraz żeli do kąpieli sygnowanych marką FM GROUP, która łączy w sobie perfekcję, wyrafinowanie i najwyższą jakość. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze produkty są dopracowane w każdym calu, dlatego też pieszczą zmysły wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających. Chcesz kupować taniej perfumy i kosmetyki ??? Chcesz dodatkowo dorobić trochę grosza ??? Pragniesz stworzyć własny biznes na bazie produktów wysokiej jakości ??? Jeśli odpowiedziałeś sobie TAK na jedno z powyższych pytań to przyłącz sie do nas, bądź niezależny i dołącz do mojej grupy dystrybutorów FM Group ! KORZYŚCI: - wysoka marża 43% już przy zamówieniu jednej sztuki - bezpłatna dostawa zamówienia pod wskazany adres - możliwość rozwoju - budowania własnej struktury, za którą otrzymujesz ekstra premię - brak konieczności comiesięcznych zamówień - pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz Jak zostać członkiem klubu FM? Aby zostać członkiem Klubu FM GROUP, należy: PODPISAĆ UMOWĘ Sponsor to osoba, która pomoże Państwu wypełnić i zarejestrować umowę dystrybutorską - czyli ja. Umowa powinna być wypełniona czytelnie, aby Państwa dane personalne i teleadresowe zostały wprowadzone poprawnie do systemu. Następnie można umowę przesłać pocztą lub faksem bądź zeskanować ją i przesłać mailem. Proszę jednak pamiętać również o przesłaniu 3. oryginalnych druków umowy pocztą tradycyjną na adres centrali FM GROUP POLSKA. Wszelkie formalności z wypełnieniem umowy i przesłaniem ich do centrali wypełniam za Państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×