Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SSDDDDFG

DLACZEGO WSZYSTKIE POLKI NOSZĄ SPODNIE W KOZAKACH TERAZ??

Polecane posty

Gość SSDDDDFG

normalnie masówka ..kazda tak sie ubiera..tylko ja jak głupia szerokie spodnie i szary zwykly plaszcz oraz spodnie na kozakach a nie w nich :(czuje sie czasem jak matoł bo kolezanki sie tak krzywo gapią ..kazda rurki ma i włąsnie tak sie nosi jak wczesniej napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda moda moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już tak niestety jest z niektórymi rzeczami...trendami. są po to żeby trafić do szerokiego grona odbiorców. nic nie poradzisz:) ja też tak noszę spodnie, ale dostrzegam tutaj też aspekt bardzo praktyczny, ponieważ nogawki nie brudzą się tak szybko kiedy snieg zaczyna się topić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana
spodnie w kozakach to naturalna konsekwencja mody na rurki. Zreszta, wysokie buty sa po to, by je pokazac a nie zakrywac spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak lubię :) zawsze tak nosilam i będę nosić. I gdzieś mam , to co modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neccc
bo taka moda, a ludzie modzie ulegają. ja tak nie chodze bo mi się to nie podoba. na modę nie patrze i nigdy nie patrzylam. i nie mów, ze wszystkie Polki bo ja nie i kilka moich znajomych tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkapiki
a ja tak nosze od dawna nie tylko teraz bo spodnie się na dole nie brudza poza tym mam ładne kozaczki wiec po co je ukrywac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waffellek
ja nie nosze:P dokladnie masowka wszedzie jeansy w kozakach i kurtki skorzane pilotki i lask mysla ze sa cool a tak naprawde sa klonami jakich pelno na ulicy, :o zawsze ubieram sie inaczej niz jakas"moda" aktualna kaze, zeby potem nie wygladac jak 9/10 panienek,,,,zero oryginalnosci, wygladaja smiesznie wrecz takie same jakby wlasnego rozumu nie mialy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak nie chodzę
zresztą nawet nie noszę rurek, nie podobają mi się. Dzwony i spódnice rządzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcddbca
wielu ludzi nosi bo tak jest fajnie i wielu sie to podoba a nie ze tylko modne to jest, a co maja dla orginalnosci byc inni zeby nikt ich nie posadzil o brak gustu i wlasnego uznania w ubieraniu sie... wiele rzeczy masowych jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lflflflflfllflf
Boooosh, ale durne są takie topiki. DLACZEGO WSZYSTKIE POLKI NOSZĄ SPODNIE W KOZAKACH TERAZ?? - bo w 90% sklepów sprzedają wąskie spodnie i jak niby mają je nosić NA kozaki???????? Masówka to jest w sklepach, klony kolekcji, wszędzie dokładnie to samo. To co się dziwić ulicy. Jak się chce kupić coś oryginalnego to trzeba nogi uchodzić. Wiem, bo ja się akurat ubieram nietuzinkowo i szlag mnie trafia ile czasu trzeba żeby coś fajnego znaleźć. Kozaków do rurek nie cierpię, bo mi w tym niewygodnie. I wiem, ile musiałam się naszukać kozaków, do których nie musiałam wpuszczać spodni. Więc nie dziwię się, ze ulica wygląda tak jak wygląda, bo normalne baby wchodzą do sklepu i kupują co jest - i to jest dla mnie całkowicie zrozumiałe. Więc przestańcie wydziwiać na masówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy za bzdury piszecie? albo inaczej, gdzie wy mieszkacie, ze widzcie ataka klonów. ja widzę, ze teraz każdy ubiera ię tak jak mu się podoba, a nie szablonowow. a te co ubierają spodnie w kozaki najzwyczajnie w świecie nie chcą mieć utytłanych spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie, ja nie noszę. A kozaki mam typowe do zakładania je na spodnie. Ale wisi mi to. Nie mam ochoty wyglądać jak czyjaś kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghij
Ja nie nosz. Dlaczego? Bo mam samokrytykę i wiem, że mi nie pasuje. Natomiast widzę na ulicy mnóstwo dziewczyn, które tak sie ubierają pomimo tego, że wygladają niekorzystnie. Rurki pogrubiają nogi. Jest to strój tylko szczuplutkich kobiet. Podkreślaja wszelkie niedoskonałości. A co do tyhc sklepów że teraz taka moda, to macie racje- producenci są beznadziejni. Nie rozumieją , że takie rzeczy pasują tylko niektórym kobietom. Powinno się szyć spodnie o róznych krojach, dostępnych w sklepach cały rok, a nie sprowadzać z Turcji, Chin czy Rumunii jakieś śmieszne ubranka o jednym kroju i w dodatku gdzie normalna dziewczyna ledwo mieści się w rozmiar XXL, czyli na oko nasze polskie M. Tyle lat wolnego rynku,a jeszcze się nie nauczyli od zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmg
bo laski nosza tak waskie spodnie ze na kozaki sie nie zmieszcza poprostu:D a ja chodze i tak i tak, ma jedne spodnie ktore sa troche za krotkie o jakies 2 cm do kozakow wiec nosze je w srodku, a reszte spdni normalnie na butach. zalezy tez od butow, mam kilka par i niektore maja ladne tylko czubki wiec nosze zakryte a niektore swietnie wygladaja na spodnie. wiec roznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmg
ale teraz sa rozne spodnie, biodrowki, z wysokim stanem az za pepek (chyba nikt sie do nich nie przyzwyczai) rurki, szerokie calkiem jak u clowna a wczoraj w zarze widzialam dzwony, take mocno rozkloszowane, starszne:D w zarze takze widzialam spodnie z bieznikiem opon, widac moda wraca, pamietam ze takie spodnie byly modne kilka lat temu:P mi sie rurki podobaja ale jestem bardzo szczupla i jesli sa na mnie dobre na tylku i biodrach to nogawki proporcjonalnie sa waskie, tak ze ledwo je przecisne przez kostke:O a ja szukam spodni ktore bylby proste, leciutenko zwezane na dole, ale oczywiscie takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosinkaaa
ja tez nie nosze bo nie lubie masowy, nieprawda tez jest ze niby nie da sie nic innego nosic, jest wiel opcji, spodniczki, dluzsze lub krotsze szorty( bardzo fajny efekt) tunika, sukienka, a atak klonów to fakt widze to iw duzym miescie i w malych, plus to ze wiele dziewczyn nie ma figury odpowiedniej i wyglada w tym zestawie strasznie ale i tak nosze :O bo nie maja gustu i wlasnego zdania i juz no sorry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvxcvx
a ja zawsze mialam zadanie takie ze jak cos mi sie pdooba to to nosze - czy mam...i w dupie mam to czy inni tak maja, przez co czesto "klocie" sie z moim chlopakiem gdy gadamy o wykonczeniu mieszkania...bo ja chce tak - a on tak nie chce tylko dlatego ze duzo osob tak ma na co ja nie zwracam uwagi bo jak mi sie cos podoba to jak pislalam mam w d...czy ktos tak ma... a co do rurek w kozakach...mi tak "wygladowo" to sie podoba - ale...........tylko na zgrabnych panienkach a ze do takowych nienaleze to zawsze sie tak napalam , ide do sklepu i widze "potwora" w lustrze i na tym sie konczy to moje wciskanie spodni w kozaki:) ale macie racje niektore rzeczy sa juz tak starsznie oklepane ze nie zalozylabym...kozakow jest akurat wiele rodzaii wiec to sam sososob noszenia ich sie powtarza...ale te kurtki skorzane??? masakra!!!! owszem ladne to no ale bezprzesady co 2 taka ma tylko sie kolorem roznia 90% czarne ma a 10 brozowe;/ pozatym przejdzcie sie pod KDT - jesli czegos tam jest duzo ...wiadomo ze co 3 panna na ulicy bedzie miec. hehe nawet jechalam ostatnio po skarpetki na stadion i mnustow bylo tych kurtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wkładam spodni
w buty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoojjj
a ja uważam że ktoś mego mądry wymyślił wkładać spodnie do kozaków - spodnie się wtedy nie brudzą, nie włuczą po ziemi jeśli są za długie czytaj dobre do butów na obcasie a na płaskich się włuczą, przerywają - a przy śniegu i deszczczu są brudne i ciągle je trzeba prać!! na dodatek jak się idzie do kogoś to tak głupio jak zdejmuje się buty a tu mokre spodnie, brudzą nie tylko podłoge ale i skarpetki ale i to okropne uczucie mokrych brudnych spodni dotykających skóre nóg - ohyda!! ostatnio jak mąż wrócił z pracy i narzekał że ma całe spodnie od dołu upaprane to mu powiedziałam że może doczeka się kiedyś że przyjdzie moda że faceci będą nosić takie buty że będą spodnie wkłądane do środka - ale się uśmiał z tego :) ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitnaaa
od kiedy nosze spodnie w kozakach mam normalne nogawki :) czyli czyste suche i nie obszarpane,a pozatym ciężko by było naciągnąć na nie rurki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to wszystkie
ja w ogóle nie noszę kozaków. Po co jak nie ma śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANXIPANXI
Wloz KOZAK W slim fity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsjkdfjnfdknmdf
bo teraz produkują takie buty które mają bardzo szeroką cholewke :) bez spodni w butach sie nie obejdzie , prawie nie nosze już spodniczek przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię wąskich spodni, to nie noszę. ktoś lubi - nosi. i już. kozaków na wierzch też nie lubię i nie noszę. za to zakładam spodnie do kolan, albo za kolano i kozaki, a czy to modne czy nie, to mnie średnio interesuje. i też nie mam ubłoconych spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to bardzo modne
szczegolnie z takimi spodniami http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2011/2202336336_9e578ab241.jpg&imgrefurl=http://rockpopfashion.com/blog/%3Fp%3D40&usg=__kQCxUZx8HnEfpbBgrlv9GmIgEdY=&h=450&w=300&sz=66&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=DwLcz2g5az3RyM:&tbnh=127&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dles%2Bchiffoniers%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid oczywiscie mi nie dziala
ale macie problem ja sie komus podoba niech se nosi, tobie sie nie podoba to nie nos:O czy to powód zeby zakłądac topik ze wszystkie nosza spodnie w kozakach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bo to estetyczne. Nie ma nic gorszego niż poszarpane, zabłocone dzwony ciągnące się po śniegu. - Bo to ładnie wygląda - masz fajne kozaczki czemu ich nie pokazać. Mi osobiście podobają się kozaczki noszone na spodniach, nie wyobrażam sobie rurek naciągniętych na kozaki. - Bo jest dużo fanek spodni wąskich i luźnych kozaków. - Bo trendy się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid oczywiscie mi nie dziala
a co do skórzanych pilotek. szlak mnie trafia bo ja skóre kupiłam sobie 2 lata temu i byłam jedyną na ulicach w zeszłym roku tez mało dziewczyn je miało osttanio patrze co druga laska ma kurtke ze "skaju" ktora jej sie zacznie niszczyc za pół roku "skóra" zacznie jej odchodzic wielkimi płatami:o fuuuuuuuuuuuuuuuuj ale kupie se kurtke ze skaju na targu i bede coool:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×