Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilipop

Boje się...

Polecane posty

Gość lilipop

Jestem z chłopakiem od 20 miesiecy, bardzo sie kochamy i nie widzimy poza soba swiata. wszedzie razem i zawsze(jezeli oczywiscie mozemy) Niektorzy nawet nam zazdroszcza ze nie mamy siebie jeszcze dosc jak sie tak prwie codziennie widujemy itp, mamy po 19 lat. Jestem jego pierwsza dziewczyna. Nigdy sie nie zdradzilismy ani nic z tych rzeczy, mówimy sobie o wszyskim. I tu moj problem... strasznie sie boje ze któregos dnia to sie wszystko sonczy i ze sie rostaniemy. Nie umiem sobie nawet wyobrazic zycia bez niego.. ale boje sie tego :( Tyle słyszałam o parach ktore sie tak kochały a po 2,3 latach sie rozstaki. co o tym sadzicie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oifhoiehfic
szukasz se problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilipop
hm nie wiem czy szukam... ale boje sie ze kiedys to sie wszystko skonczy, ta milosc my razem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o tym tyle bo przyciągniesz do siebie to nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa samosprawdzająca się przepowiednia:O w panice będziesz teraz doszukiwac się sygnałów, że źle się dzieje, nakręcać się, wyolbrzymiac problemy, zaczną się nieporozumienia, kłótnie i niesnaski, az ze sobą zerwiecie:O lepiej wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ma rację! poc co wogóle o tym myślisz skoro jest tak cudownie!takie myślenie tylko dołuje, ciesz się życiem jesteś młodziudka! co ma być to będzie i twoje gdybanie nic nie pomoże tylko może zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilipop
qwertz- w sumie masz racje, tak mialam z zmoim 1 clopakiem ale w sumie to bylo tylko zauroczenie.../ teraz niedoszukuje sie byle pretekstów:) jest mi za dobrze z nim aby samemu to psuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×