Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalkaaa mimkaaa

to zachacza o nimfomanie?

Polecane posty

Gość natalkaaa mimkaaa

stety badz niestety natura obdarzyla mnie atkim potencjalem ze moglabym sie bzykac non stop,mam ochote kazdego dnai o kazdj porze non stop ciagle mi malo,niestety moj facet mowi ze przesadzam i mam dac mu spokoj,czy mam isc do seskusologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaaaaaaaaa
znajdz sobie kochanka lepiej, bo jeden facet tego nie wytrzyma(wiem z doswiadczenia ze nie zawsze mi sie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nimfomanka
A nie boli cię wejście do pochwy po kilku stosunkach jednego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki nie bzykasz się z byle kim i byle gdzie, żeby tylko dać upust swojemu temperamentowi, bądź spokojna, to jeszcze nie nimfomania. Ps i pisze się "zaHACZACZA" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaa mimkaaa
nie boli oczywiscie z malymi przerwami ale mogalabym 10 razy pod rzad non stop;/ to mimo wzytko jest uciazliwe;/ bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaa mimkaaa
Czasem mnie boli po 3 razie ale wtedy stosuję miksturę wg recepty mojej babci składającą się z porannej kupki mojego psa azorka i zawartości wyprysków skórnych trędowatego araba. Wtedy znów mam ochotę na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nimfomanką, ale mój partner mieszka daleko, mam seks raz na kilka miesięcy, a resztę załatwiam paluszkami, bo jestem przeciwniczką zdradzania (zdecydowaną przeciwniczką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to super
Ja też jestem przeciwnikiem zdradzania i chetnie pomoge ci to zrobic moimi paluszkami. Pójście na całość wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalkaaa, kochanie, jak słusznie podejrzewasz - jesteś nimfomanką. Powinnaś pójść do seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinchud
.....i załóż stajnię ogierów .wszystko będzie w jednym czasie a co najważniejsze pod ręką .no może nie pod ręką ale blisko dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×