Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scalii

Jestem ciekawa po ilu były oświadczyny miesięcy albo lat

Polecane posty

I podajcie mi swój wiek i swoich ukochanych. Ja już bym chciała ale za wcześnie jeszcze na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonaaaaaaaaaaaaaaa
oświadczyny po 5 latach...slub prawie 1.5 roku po zareczynach:) wiek 23 i 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wkładam spodni
oświadczył mi sie po 11 miesiącach bycia razem a po 12 miesiącach znajomosci. na 23, on 22. ślub wrzesień 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzien dzisiejszy: ja mam 21 lat (za miesiac bedzie 22) on - dopiero co obchodzil 29 urodziny. Mieszamy razem ponad dwa lata. oswiadczyny - wrzesien tego roku, po 2,5 latach zwiazku. slub planujemy na druga polowe 2009/ pierwsza polowe 2010. Nie wiem, w czym te informacje Ci pomoga, bo kazdy zwiazek jest inny - tempo i dynamika zwiazku jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanka
ja -24 lata on - 26 lat razem - 8 lat zaręczyn - jeszcze nie było ślub - wrzesień 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikuskamis
ja mam 22 lata facet 28 oświadczyny po 1,5 roku bycia razem i ślub 1,5 po oswiadczynach bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzius
Oświadczył mi sie po 7 latach w dzień 7 rocznicy naszego zwiazku:)ślub bedzie w lipcu przyszłego roku czyli ok 1,5 roku po zaręczynach mamy po 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczyny w naszą trzecią rocznice pierwszego spotkania, na ślub czekamy nieco ponad rok. Mam 23 lata, mój przyszły 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświadczył sie
w 2 rocznice naszego zwiazku ;) i miałam 18 a on 20;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wkładam spodni
aż mi ise łezka zakręciła w oku jak sobie przypomniałam ten dzień;) jak wpadł w pierścionkiem do mnie do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak znalismy sie 11 miesiecy jak sie oswiadczył wtedy miałm 23 lata on 26 slub był w czerwcu 2007 mieszkamy razem od samego poczatku naszej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy po 22 lata oświadczyny w pierwszą rocznicę naszego bycia razem ślub półtora roku po oświadczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
oswiadczyny po niecalych 4 latach. slub rowno po roku. a mamy po 23 i 24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziubas29
to co, kiedy rozwód? tacy młodzi faceci od kiedy lecą do ołtarza??? chyba ze wpadka albo zmuszony,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziubas29
aha a my tak: zaręczyny były w kwietniu br. w chwilli zaręczyn bylismy razem 3 i pół roku,slub w sierpniu 2009. mamy 25 i 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka***
razem 5 lat , zaręczyn nie było, slub w maju 2009 25 i 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygotowania ca
On 23, ja 21 Zaręczyny po 9 miesiącach znajomośći ślub maj 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziubas29 22 lata to od razu wpadka??? my nie wpadlismy, do nieczego nie bylismy zmuszani, sami wrecz stanelismy okoniem zeby byc juz z soba w tak wczesnym jeszcze wieku :) a tak na dobra sprawe to moj facet jeszcze 22 nie ma zupelnie :) i jestesmy juz 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygotowania ca
Emigranktka... Jak to zaręcyzn nie było?;/ ślub zaplanowany a zaręczyny gdzie??? Czyli co? usiedliście sobie pewnego dnia, wzięliście kalendarz i wybraliście datę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka***
mniej więcej. jak byliśmy razem rok,to chłopak dał mi srebrną obrączkę mówiąc, że jestem ta jedna jedyna. potem często rozmawialismy o przyszłości, kogo zaprosimy na przyszły slub,imiona dla dzieci - tak lekko i bez konkretnych planów były te rozmowy... oswiadczyć się nigdy nie oświadczył,ale wiosną przy winie zaczął temat ze jest gotowy,ze chce ślubu ,bym była jego żoną itp... tak to było. mi to pasuj, chciał byamy poszli kupić pierścionek bym wybrała sobie jakiś ładny - ale ja wolałam naszyjnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka***
spanielka - co masz na mysli? poczułam się urażona,wyjasnij,o co ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygotowania ca
:) no to miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu od razu ma być wpadka? dzieci planujemy za jakies 4-5 lat. i nikt nikogo do niczego nie zmuszał - to on mnie zaskoczył oświadczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic zlego emigrantka :) pomyslalam tak jak ty masz w realu ze facet zaczal o slubie a nie pomyslal o zareczynach nie obrazaj sie bo naprawde nic gorszacego nie mialam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygotowania ca
a ja dopiero ślub w maju 2011 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy po 22 latka i naprawde nie bylo zadnego powodu, przymusu zeby brac slub wlasciwie to po slubie cywilnym juz jestesmy :) teraz czekamy i przygotowujemy sie na koscielny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania ca ale mozesz wszystko sobie zaplanowac, przygotowac i najwazniejsze POWYBIERAC z ofert bo teraz nawet jak sie planuje rok przed to juz jest ciezko kiedy szukasz czegos konkretnego a czemu akurat w 2011???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka***
spanielka ok :) my bierzemy sam cywilny i skromne przyjecie robimy, koscielny to moze jak wrocimy do Polski na stale... czyli podobno w 2010... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×