Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otulona oddechem szczęścia

Małe szczęścia, które codziennie pchają nas do przodu.

Polecane posty

Codziennie rano jest coś, co powoduje, że cały dzień jest piękny. Całus na dzień dobry od mężczyzny mojego życia, który wstaje godzinę wcześniej i życzy mi miłego dnia:). Wiem wiem, to duże szczęście;). Z małych codziennych szczęść: merdanie ogonem mojego psiura na sam mój widok:), kawa z czekoladą, gdy zasypiam nad biurkiem:), mail od psiapsióły z nowa dawką humoru:)... A co Was uszczęśliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszalinkasza
ja jestem nieszczesliwa bo stracilam przyjaciol... jedynym moim szczesciem jet moj partner ktorego kocam nad zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie uszczęśliwia codzienny poranny sms od mojego lubego :) , dzień, który zaczyna się widocznym wschodem słońca, ploty z kumpelkami z pracy, wspólne gotowanie z facetem, lampka czerwonego wina, odpoczynek po pracy na kanapie z moim mężczyzną.... i chyba jeszcze wiele mogłabym pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie, że Was cieszą? Też bym tak chciała... To chyba kwestia podejścia do życia - ja z kolei była bym nieszcześliwa nie mogąc przeżywać tych wszystkich małych szcześć każdego dnia...a wiadomo małe szczescie składają sie na ogólne szczeście.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
diamencik wreczony bez okazji liscik z informacja o nagrodzie nobla ciezaroweczka sztucznego sniezku, ktory nie ziebi a czyni atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
choc prawda boli mnie ja wierze, ze ze nie opuscisz mnie nie zegnajac sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj obudził mnie mój facet - przyszedł rano, rozebrał się i położył obok. a potem pieścił mnie długo i kochaliśmy się fantastycznie :-D potem zjedliśmy śniadanie (przyszedł z zakupami), pogadaliśmy i... kochaliśmy się znowu :-D takie poranki niewątpliwie przyczyniają się do dobrego humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam motylka :D już nie raz go widziałam, ale rzeczywiście poprawia humor. pozdrawiam tych, co wszystko mają w dupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsadsadsad
A mi zawsze poprawiają humor ludzie z pracy... wyjście na poranną fajkę i gadanie głupot, że aż brzuch boli ze śmiechu :) Dlatego nie znoszę weekendów... mówię serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię weekendowe przytulanki przed kominkiem, wspólne milczenie przed telewizorem:), zaczepki psiura, który jest ignorowany, bo tulimy się tylko do siebie:D.... W weekendy mamy jedyną okazję do wspólnych posiłków - to są te nasze małe szczęścia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Jak mozna ignorowac psiaka? On tez potrzebuje uwagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha lostka, aleś mnie rozbawiła:) Nie znasz mojego psiaka - jego się nie da ignorować - waży 43 kg:D. A jak leży na swoim miejscu i widzi, że my leżymy koło siebie i np zaczynamy się całować, to od razu leci, jakby też chciał buziaka :):):) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno zadzwonił do mnie brat i spytał, czy nie chciałabym dostać na mikołaja monitora :) bo akurat u niego w firmie jest wymiana i może mi sprawić. fajnie :) mam coś szczęście do małych-dużych szczęść ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu obecność mojego męża
w moim życiu. Każdego dnia. Tylko dzięki temu mam ochotę i siłę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszczęśliwsza pod słońcem
Myślę, że to właśnie obecność ukochanej osoby sprawia, że tak naprawdę czujemy się szczęśliwi. Każda wspólna chwila, choćby ta najkrótsza, staje się dla nas najwspanialszą. Życie jest piękne! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×