Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juhuhufiufiu

Jakie dostaniemy emerytury z ZUSu za 20 lat?

Polecane posty

Gość juhuhufiufiu

Osoby pracujace na etatach mają problem z głowy, bo jakie by niskie emerytury nie dostali za 20, 30 lat-to i tak musza sie z tym pogodzic...No, chyba, ze ruszą całą zgrają(jako juz te leciwe babki i dziadki) na wozkach i z lagami na Sejm.....Zaniepokojenie moje budza coraz czesciej pojawiajace sie przebąkiwania w mediach, o tym, że cały ten cholerny Zusowski system w Polsce niedlugo sie calkiem zawali i marniutkie emeryturki za 20 lat nie starczą nawet na samo jedzenie.Co o tym myślicie?Czy dojdzie do tego że będziemy społeczeństwem emerytów-dziadów, przy ktorych dzisiejsi emeryci to milionerzy? Kto ma troche kasy odkłada na jakies tam 3-filary, Indywidualne konta Emerytalne i tym podobne wynalazki.Zastanawiam się, czy są tacy, ktorzy już całkiem położyli lagę na Zusa, kombinuja na lewo gdzie się da, i już wiedzą, że nie dostaną żadnej emerytury od państwa w przyszłosci.Pojawiaja sie na ten temat rozne spekulacje, np. ze gdyby co miesiąc odkladac ta pieprzona kwote skladki zusowskiej i inwestowac, to po wielu wielu latach, uzbieralaby się niezla sumka.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest...
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuukkkaaaaaaaaaaa
ja sie tez boje ze nic nie dostaniemy , reforma ZUs musi nastapic it o szybko bo strach sie bac co bedzie z nami ja nie mam z czego odkladac wredcz mam dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna perspektywa
a ja spierdzielilam do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×