Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawlik22

SPRAWNE I SOLIDNE SPRZĄTANIE.

Polecane posty

Gość gawlik22

Jeśli poszukujesz osoby do sprzątania,prosze o kontakt. Mam 38 lat.Jestem sumienna,uczciwa,dyskretna,bardzo dokładna i doświadczona w sprzątaniu. Oferuje swoje usługi w zakresie: - mycia okien 10zł/sztuka, - sprzątanie 1zł/m2, Cena jest kwestią umowną w zależności od zakresu obowiązków. Jestem dyspozycyjna (od pon.-do piąt.). Prosze o kontakt pod numerem 517663014 lub e-mail gawlik22@wp.pl - Iwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona J.
Bardzo ciekawe. Ale gdzie? Czy w Gdyni? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawlik22
Nie,, tylko Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzanna
Nie polecam... Pani Iwona zostawiła mi w domu większy bałagan niż zastała... Napewno nie jest "bardzo dokładna", bo za dokładne uważam podniesienie dywaniku na srodku salonu i odkurzenie równiez pod nim, a nie tylko wierzchu... Wc polała domestosem, ale szczotka juz się nie pofatygowała, aby poszorować tylko spuściła wode. Kabina prysznicowa obfitowała z zacieki... Panele drewniane praktycznie w całym domu zasmugowane... Rozbiła szklankę w której podałam jej herbate, oczywiscie nie przyznała sie tylko na drugi dzień znalazłam kawałki w koszu...-skrajna nie odpowiedzialnosc( nie chodzi o sama szklanke, ale rozbite kawałki mogłyby sie wbic w stopy dzieciaków 2 i 4 lata....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawlik22
Przykro mi ale nie znam żadnej p.SUZANY.Pewnie to jakaś konkurencja,bo jeszcze nigdy nie miałam złej opini w temacie pracy.To możze sie spotkamy jak mnie pani oskarża,lub zadzwonoi chętnie porozmawiam. mój nr 517663014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×