Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość też tak mam.
imperia masz rację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znikla
ta co zdradza meza yasna? przerazila sie ,wystraszyla sie czy w koncu dotarlo do niej ze zdradza meza i zachowuje sie jak niedojrzala siksa? Albo pisze dalej juz pod innym nickiem,ucinajac sie sama za soba i nie potepiajac? Mezatka i mama zapewne od 7 bolesci...walic z ginem jej sie chce,bo ja kreci! A maz cie nie kreci?To sie znim rozejdz hipokryzjo chodzaca i dawaj tu namiary na meza ;powiemy mu co cie swedzi i dawaj nr do gina;zrobimy mu reklame na 102,przestanie traktowac pacjentki jak krowy do macania za wymiona...i jego zonie tez powiemy jaki z niego gogus ! No nie boj sie.... Jaki taka odwazna i szczera jestes do wypisywania takich zwierzen i tesknot do gina,to miej odwage ,ze ktos z tym zrobi porzadek Dziecko Niemadre ty,,,, I ludzie miejcie to na uwadze-kazda/y kto poprze w dalszych wpisach Yasnaą to JEST ONA SAMA ! NIKT NORMALNY NIE PRZYKLASNIE NIEDORUCHANEJ MEZATCE W JEJ MACANKACH Z GINEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znikla
NO WYSTARCZY sie wczytac w te teksty broniace Yasną ; autorki ; -Oj dziewczyny ,dziewczyny -Wernika# -Zuzanna Amalia (jadaca na niclasa ) to Yasna we Wlasnej Osobie P.s. I przeczytajcie,z jakimi szczegolami one wiedza,co ona mysli,jak sie czuje,co on mysli ,itp. Slepy ,by zauwazyl Yasna....nawet podszywac pod kogos innego sie nie potrafisz ZDZIRO JEDNA ZAKLAMANA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znikla
i NIE PIERDOL yASNA ,ze na inne kobiety zaden lekarz nie spojrzy,bo moze nie sa najladniejsze...to ty tylko jednego mialas,widocznie tylko jeden cie macac chcial i do oltarza zaraz wzial albo go zaciagnelas,bo innych chetnych nie bylo ... Jakbys taka ladna byla i taka wyjatkowa byla i powodzenie u facetow miala,to by cie jakis obrzygany sliniacy sie na twoj widok i oblesny stary rupot gin nie krecil ! No zastanow sie dziecko,co ty w ogole piszesz? Piekne kobiety nie zauwazaja ramolowatych ginow,a gdyby taki cep ja macal i robil takie podchody jak ten twoj do ciebie ,to dostalby ww ryj,a ona zszargalaby mu opinie i slusznie ,ze molestuje kobiety w gabinecie ! Tylko takie niedowartosciowane ,zakompleksione i niedojebane (przez jednego raptem kutasa -meza)dziecko jak ty bedzie sie zachwycac umizgami gina....moze raptem masz 7 klas podstawowki,a twoj maz tez prosty rolnik jest,to myslisz ,ze Pan Bog przed toba stoi,jak taki gin po studiach cie zagadal i pare milych tekstow ci powiedzial ? Wracaj do garow,meza i dziecka...gin i tak cie nie oleje,zbyt prosta jestes dla niego i z pewnoscia zbyt glupia i latwa....podatna na manipulacje...takich jak ty ,to on ma kilogramy.... I nie pisz pierdol o swojej urodzie ,studiach,itp,,bo tylko idiota moglby w to uwierzyc ,nikt zas z tych przed ktorymi obnazylas tutaj cala glupote swojego ptasiego rozumu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoruchana jestes
wszystko w temacie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niclas super to wszystko opisałeś brawo. Jak to się mówi człowiek jest naiwny. Tez tak mam no dosłownie tak uważam jak Ty. Maju Ty tez masz racje. Yasna wybacz , ale uważam, ze posunęłaś się ze swoim gin. zbyt daleko. On ma rodzinę i w ogole niedobrze, ze chcial ja skrzywdzić. Ty tez nie jesteś taka super, bo mu dalas na to przyzwolenie. Mój gin to odpowiedzialny dok, sama o tym wiem. Tez tak mam napisala dosłownie to, jak ginowie robia. Nie mam nic więcej do dodania. Uwazam jak niclas krzywdzisz męża nawet nie wiesz jak bardzo. Według mnie to jest zdrada. I nie ma się co oszukiwać. A nie wzielas pod uwage jeszcze jednej rzeczy , ze gin tez ma rodzine. Ja nawet urocząc się wiedziałam, ze nie mogę mojego gin skrzywdzić i swojej rodziny tez. Wiedziałam , ze rodzina na 1szym miejscu. Uwazam, ze takie uczucia do ginow sa troche bezsensu. Tez tak mam mój gin tez kocha kase jak twoj dok. Jego zachowanie to w sumie bardziej wynika faktu, ze faktycznie on dostaje kase. Ale jako dok jest ok. Maju uwazam, ze słusznie piszesz ginowie czasem czaruja swoje pacjetki. I czasami bywa to kłopotliwe. A chodzi tylko o relacje pacjent-lekarz. Ja w sumie tez się zakopałam, ale zawsze uwazam, ze rodzina to skarb. I trzeba walczyc i troszczyc się o nią. Nie mogłabym zaprosi gin gdziekolwiek. Uwazam, ze to glupie i naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszszszo ona zrobila nie do konca fair. Mam rodzine wiec wiem. Jakby twoj partnet czy maz robil by Ci cos takiego to bylo by fair?? Sama uwazam ze trzeba powiedziec stop kiedy moze sie cos zle skonczyc. Oan zrobila troszke za duzo krokow. A teraz cierpi. Szkoda dziewczyny ale zycie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam.
belluś tak kasa liczy sie dla ginów ale żeby mieć ta kasę od nas są mili , ale przedewszystkim musza być pomocni w problemach . mój taki też jest . a poza tym to kto nie kocha kasy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tylko po to jest forum zeby sobie pogadac . moze tu nawet pisac sobie ktos z urojeniami ale nie nam wyzywac go od psycholi . lepiej przeciez nawzajem sobie pomoc . cos doradzic . podpowiedziec co robic . po co od razu nagonke robic . kurde , nawet jakby jakas laska pisala ze sie przespala z lek . to nie nam wyzywac ja od zdzir . ysna --- pisz dalej , plis . nie podawaj szczegolow zeby Cie nikt nie rozpoznal . ale pisz o swoich odczuciach . to pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac poza tym po niektorych wypowiedziach jaki niski poziom niektorzy reprezentuja i oni sie biara za pouczanie kogos ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaswerty oplka
hopppp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
też mam podobny problem.Nie potrafię nie mysleć.Nie potrafię zapomnieć.NIe potrafię o tym z nikim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
chcę być blisko niego.Mam nadzieję,że go spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
Najgorsza jest ta myśl,że ic nie mogę zrobić,że to wszystko pozostanie w sferze marzeń i fascynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka..
co za pizda kasuje posty hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka..
co za pizda kasuje posty hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
Niby jest na wyciągnięcie ręki,a nigdy nie będzie mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
i nawet nie ma z kim pogadać o tym tutaj,wszyscy ucielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokoj
jest wolnosc slowa w Polsce,kazdy moze pisac tu i gdzie indziej co chce. A co was to boli ze sie ktoras w lekarzu kocha,jak jej tak pasi.Serce nie sluga,wiadomo ze te milosci sa skazane na porazke z reguly.Ale jak chca to niech pisza.Nie takie problemy maja niektore kobiety na kafe,hehe. Juz przestancie tu ludz i straszyc i zabraniac pisania o uczuciach. Kazdy ma swoj problem wiec ma prawo o nim napisac cokolwiek ,a jak inni tego nie akceptuja to niech tego nie czytaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokoj
espaniolka to gin czy internista>ja nie mam sklonnosci do ginow,raczej jestem urzeczona innymi specjalizacjami hehe Pisz i nie przejmuj sie ,kazdy ma swoje uczucia czasem nie ma o tym z kim pogadac bo glupio z kims znajomym ,rozumiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum cyc,bum cyk cyc z kucykiem
żal.pl dupę ściska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoruchana jestes
wszystko w temacie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
ludzie dajcie spokój, masz rację.Nie chcę tu pisać jaka specjalność,bo to vhodzi o cłowieka,a nie o to,że jest lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espaniolka skąd ja to znam. Walczę z tym już prawie 2 lata. Jak to się mówi uczucie do kitu. A jak utrudnia życie o matko. Bardzo bym chciałam zapomnieć a tu jest odwrotnie. Wiem jak się czujesz. Beznadziejne to jest. Tez nie mam komu powiedzieć o tym. I staram się skupić na mojej rodzinie. Tez tak mam miała ten sam problem co ja. Nasi dokowie kochają kasę. Porabuje zapomnieć jest z tym ciężko. Ludzie dajcie spokój do Ciebie teraz. Ja tez mam ten problem ale walczę z nim. Jednak jest ciężko czasami. Tęsknię za nim choć to naiwne. Ale wiem, ze dokowie kochają kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espaniolka skąd ja to znam. Walczę z tym już prawie 2 lata. Jak to się mówi uczucie do kitu. A jak utrudnia życie . Bardzo bym chciałam zapomnieć a tu jest odwrotnie. Wiem jak się czujesz. Beznadziejne to jest. Tez nie mam komu powiedzieć o tym. I staram się skupić na mojej rodzinie. Tez tak mam miała ten sam problem co ja. Nasi dokowie kochają kasę. Probuje zapomnieć .jest z tym ciężko. Ludzie dajcie spokój do Ciebie teraz. Ja tez mam ten problem ale walczę z nim. Jednak jest ciężko czasami. Tęsknię za nim choć to naiwne. Ale wiem, ze dokowie kochają kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espanilka
ja też wiem,że to naiwne,że nieosiągalne.On pewnie tak traktuje wszystkie kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
mi też trudno, oni są tacy kochani ale tylko w gabinecie, ja mam ze swoim ciągły kontakt(to już parę lat)też nie mogę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Niezaprzeczalnie to wina ginów, nie powinni tak się zachowywać i jeszcze jak kobiety się u nich rozbierają to jest błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×