Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość Matiłódź
Dramat Przepraszam, ale nie mogę przestać się śmiać chyba spadnę z drzewa. Miałam dobre zdanie o przyszłych Paniach żonach lekarzy. Znam ich kilka są inteligentne i mądre. A le tutaj zaczynają się pomarańczowe burze. Niestety nie przeczytam już nic kąpiel mnie wzywa Dzisiaj lawenda z pomarańczami. Masaż nóżek i trochę mleka koziego. Taniec dla poprawienia nastroju Nie pisz jeśli masz obrażać Ludzi. Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matysia kkkkk
kurcze dziewczyny ale wy głupie jesteście zejjdzcie na ziemie poszukajcie sobie kogos kto was bedzie wspierał szanował a nie poprostu lekarza , znam taka jedną ktora aż poszła na pielegniarstwo , spotykała sie z kilkoma lekarzami wkoncu jej sie udało za jednego wyjsc ale po ślubie sie okazało ze Pan Doktor (chirurg) jest damskim bokserem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
ja też sie zastanawiam co mnie urzekło w moim ginie chyba ten biały fartuch, dosłownie sama sie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Wesolych Swiat. Smutno mi. W sob. musialam zadzwonic do Niego, bo mialam problem z braniem pigulek. Nie odebral. Nie chcialam dzwonic, ale to wyszlo nagle. Pomogla ulotka. Ale widze, ze chyba dok. ma mnie gdzies. Nawet nie przypuszczalabym, ze tuz przed swietami cos takiego przytrafi mi sie. Powaznie mysle nad zmiana lekarza. To jest ponad moje sily. :(. Dzis jeszcze bylam obok jego gab. Od pewnengo czasu mam poblem, by sie dogadac z Nim jako znajoma. Na ostatniej wizycie pomimo iz jestem znajomą, on jest bardzo zamkniety w sobie. Nie pierwszy raz tak dziwnie troche zachowuje sie. Nie pojmuje tego. Nigdy nie zrobilam Mu nic zlego. Byc moze jest dla mnie to za duzo. Dziewczyny co robic jak tak boli gdzies tam :/. Nie rozumiem co go tak zablokowalo. Nie narzucalam Mu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolo gab. bylam zupelnie przypadkowo. Niewiem czy w ogole powinnam do nIego odezwac sie w sparwie tych pigul. Niechce tak meczyc sie. Nie rozumiem tylko czemu mi spuscil ze ceny czy chodzi o kase i znajomosci). Na prawde mysle o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaun koralu korala
do bellus jak to nic mu nie zrobilas? -zawracasz mu dupe w swieta ,pierdolami ...no okazuje sie ,ze jak cie olal,to jednak przypomnialas sobie,ze umiesz czytac? a wiec nie musialas do niego zadzwonic,a CHCIALAS ! jak to nic sie nie stalo? -odsylam cie do lektury twoich wszystkich postow ;TWOJ PAN DOKTOR TEZ JE PEWNIE PRZECZYTAL I PEWNIE SIE PRZERAZIL NIE NA ZARTY -BRAKUJE MU TYLKO ,BYS PODALA JESZCZE JEGO IMIE I NAZWISKO DO PUBLICZNEJ WIADOMOSCI I ADRES GABINETU- zeby sie zmienil jeszcze bardziej czyli wkurwil na ciebie na maksa ! .................TY GLUPIA SKONCZONA DEBILKO !!!....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluan koralu korala pierwsze pieszemy publiczne Drugie zachowuj sie. Co sie stalo nie odstanie. Po trzecis epojrz na siebie i nie wyzywaj ludzi od debilek!!! Sam jestes On /ona do bani!! Mialam klopot i tyle. A ty swietosc jakas jestes. Tu dziewczyny maja klopty i jak im ciezko to pisza, by nie zrobic glupstwa. Idz stad bo twoje posty sa tez ponizej poziomu. PRECZ Z TAKIMI ZACHOWANIAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dziewczyny wczesniej pisaly wiec i ja powiem. Spojrz na siebie. I swoje bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaun koralu korala
jESTEM TWOIM PANEM DOKTOREM.. CO MAM ZROBIC,BYS DALA MI SPOKOJ I PRZESTALA MNIE DRECZYC? A musisz wiedziec,ze dreczenie w Polsce jest karalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem kim jestes ale nikog nie chcialamz dreczyc. I szczerze nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nieiwiem kim byl klaun ale powiedziao o waznej sprawie moze warto nad dziewczyny pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja dzisiaj miałam starcie z chorą psychicznie więc się nie przejmuj Doktor dając Ci telefon wie co robi bierze odpowiedzialność za Twoje zdrowie lecząc Cię Jeśli coś się dzieje, a masz umówiony sygnał dzwonić w razie problemu to dzwoń Święta czy nie dzwonisz pytasz a jak nie ma kontaktu to do szpitala ja tak zrobiłam nie odebrał nie przyjął na wizytę bo nie było miejsc no cóz została szpital. Zauważyłam że dziwne Panie w rejestracji to czasami żony i nie chcą umówić Pacjentki no wiesz takiej ładniejszej na wizyte ja mam dwie odmowy wizyty i teraz umówiłam się do tego samego lekarza ale do innej przychodni bez problemu. Taka stara babcia w rejestracji mówiła nie ma miejsc do Pana doktora. Pozdrawiam Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona lekarza korzysta gdy ja mu zanoszę pieniądze tak? On jest miły uśmiechnięty i sam mnie prowokuje tak?'zakochałam się i nie ma wyjścia, ale sama muszę się otrząsnąć chyba , że on wyśle sygnał co zrobię umówię się z nim bo w każdej kobiecie tkwi samiec. Elfy pozdrawiam wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beluś kochaj z głową jak nie dał sygnału to zmień na jakiś czas lekarza a potem wróć zobaczyć jak reaguje . Koleżanki które do niego chodzą też namawiaj aby nie chodziły. Może zobaczy że opuszczają go kobiety i coś się zmieni? e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMElf kolejna chora
psychicznie osoba ty czytasz dziewczyno to co piszesz?:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś kochana, nie dołuj się, wiesz ja bym nie dzwoniła tak w święta, bo wiem że by nie odebrał, no i dla niego piguły byłyby pierdoła i by się pwnie na mnie wkurzył ;) ale może u Ciebie byłoby tak że zwyczajnie nie mógł, wiesz lekkarze wyjeżdżają, mają czas dla siebie, a dla nich dzień wolny to święto i już :) Ja jak miałam rodzić to mi powiedział możez rodzić w tygodniu ale na weekend mnie nie ma i że nei odbierze, mówił to śmiejąc się ze mnei bo ja mowilam że i tak mu nie dam spokoju ;) ale nic takiego nie miało miejsca. No a ostatnio dzwoniłam w niedziele do pediatry i tez mi nie odebrała, mimo ze przewaznie ona sama do mnie oddzwania, musialam sobie sama radzic mimo ze pierwszy raz zatrulo mi sie dziecko... Wiec wiem ze dla lekarza weekend to jest "nie ma mnie dla nikogo" Ale wiem ze jakbym byla w ciazy i dzwonila w weekend to by odebral, sam mi to powiedzial jak pytalam czy moge dzwonic o kazdej porze dnia i nocy jakby sie cos dzialo, wtedy moglam, i tak tez sie stalo jak musialam kiedys do niego o 22 dzwonic bo sie okazalo ze ciaze mam zagrozona, odebral wyslal do szpitala. Nie doluj sie, ja juz przestalam sie przejmwoac bo nie odebral bo cos tam. Nie narzucaj mu sie tylko i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kaudia Mialam pecha. Wiesz odetchniecie od dok,. dobrze mi zrobi. Bardzo meczy mnie, to co tam ma w srodku. Dlatego ten odpoczynek jest jak najbardziej na miesjcu. Nie chcialam sie w Nim zauroczyc. I szczerze chce sie uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczy mnie to co ja mam w srodku (glupie uczucia)./ To meczy mnie i zasmuca. Nie chce tak.To jest powod by zmienic lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awy jestescie zdowe idz najpierw do psychologa i pstchiatry niech Ciebie zbada. Moze tez jestes chory / ra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×