Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

No Kuadio. Ja chce zapomniec. Pomaranczom trzeba dac w leb. Zawisc ludzka - wredne paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy za to jestescie zdrowe
nam narzady nie swedza na widok kitla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty oamarancza tak madra jestes co?? Ciekawe przykim was swedza hehe :D Nie musi byc to kitel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy za to jestescie zdrowe
ty bellus idz do kosciola moze na widok sutanny tez bedziesz szczala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy zdrowe we idz z tego topika idz wysmiewac takie jak ty osobki. Widac po twojej ironii ze bardzo prostacka jestes. Te idz do Kosciola i odwal sie od dziewczyn. Jak to sie mowi sama idz patrzac na sutanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz sama tez pewnie za kims ptarzysz a slownictwo twoje szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokoj. Wszytsko niech bedziez dobrym smakiem . Te zlosliwosci zostaw dla takich jak Ty. I daj juz spokoj. Chociaz umiej pogadac normalnie. Smiac mi sie chce z twoich slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy za to jestescie zdrowe
smieszne to wy jestescie z tymi swoimi pseudo wywodami :D ubaw przedni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTUJĘ Z Blach hole dla klubowiczek z krainy Elfów Matiłódź Sposób na dobry poranek Budzę się i znowu On nie wypędzisz go czarami nie dosięgniesz go oczami krzyczysz w duszy włączasz Gotye tańczysz ciałem potem Lopez ,, jestem w tobie zakochany'' tańczysz dalej przestaw ściany śpiewaj, wiruj, ruszaj brzuchem poczuj wolność swego ciała jesteś przecież zakochana. podoba mi się ten stan bardzo a co się dziwisz? pozdrawiam Elf 09:14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposób na Doktora: podam kilka zasad mężczyzna - kobieta wydaje mi się że Panowie są tylko samcami każdy. Wobec tego bądźcie tajemnicze, sexowne, miłe, śmieszne i zdystansowane. Jeśli Cię polubił jak mówią między sobą wpadła mi w oczko to sam się zacznie deklarować ważne aby nie miał Dzieci. Zona to szczegół. Pozdrawiam Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą myślę sobie dlaczego Doktorzy zdradzają żony zapraszam na film Polski ale ja pouczający: ,,Sekret'' dużo się nauczycie z tego filmu pomarańczowe waszki. Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża jeszcze nie posiadam, ale może ...... Słownictwo świadczy o prymitywnym usposobieniu osoby używającej go w stopniu podstawowym. Masz depresję krzyczy każde Twoje słowo mąż Cię zdradza masz 54 lata jesteś siwiejącą starszą Panią. ŻAL Elfy mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Ciebie pomarańczowa waszko Zaburzenia depresyjne u kobiet w okresie menopauzalnym. Depresje rozpoznaje się u kobiet 2-3- krotnie częściej niż u mężczyzn. Jaka jest tego przyczyna? Co powoduje, że kobiety znacznie częściej dotyka problem depresji? Depresja jest jednym z najczęstszych zaburzeń psychicznych. Przyczynia się ona do wyraźnego pogorszenia funkcjonowania i niesprawności człowieka. Występuje stosunkowo często. Aby to uzmysłowić powiem, że wśród rozpoznań stawianych pacjentom zgłaszającym się do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej zajmuje drugie miejsce, tuż po nadciśnieniu tętniczym, przy czym kobiety znacznie częściej niż mężczyźni zapadają na depresję. Dlaczego? Różne czynniki są tego przyczyną, min. biologiczne, psychologiczne i socjalne. Szczególna rola przypada jednak zmianom hormonalnym, którym podlega kobieta na różnych etapach swojego życia i w różnych dniach cyklu miesięcznego. Największe ryzyko pojawienia się depresji u kobiet jest związane z trzema charakterystycznymi okresami cyklu rozrodczego. Są to: zmiany nastroju związane z okresem przedmiesiączkowym (zespół napięcia przedmiesiączkowego), depresje okresu ciąży i połogu, zaburzenia nastroju związane z menopauzą. Z badań wynika, że aż 85% kobiet odczuwa różne objawy związane z menopauzą, a 30% kobiet po 50 roku życia zgłasza objawy, które rozpoznaje się jako depresyjne ( skarżą się na obniżony nastrój, lęk problemy z pamięcią, niezaradność, przejawiającą się m.inn. tym, że nie są w stanie podjąć żadnej decyzji). Depresja może być też pojawić się w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej czy hormonalnego leczenia niepłodności. Elf młody jak kwiatuszek polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro weszłaś do naszego świata dam Ci radę Idź do swojego Doktorka weź go do łóżeczka jeśli jeszcze go pociągasz i oddaj mu siebie to swoje stare ciało. Może coś mu drgnie może nie. Rozboli Cię głowa poczekaj 15 minut i.....:) Elf uciekaj stąd bo to nie dla Ciebie Black hole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu lu ytalala
to mi zostalo jeszcze 25 lat do menopauzy... a dobrze ze sobie sama piszesz o tej depresji,bedziesz wiedziala,co ci jest za pare lat,bo zaden lekarz cie do 50 tki nie oleje napewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem lekarzem ale to bardziej do Ciebie pasuje kochana waszko Zespół natręctw to obsesyjne myśli i kompulsywne zachowania utrudniające codzienne życie chorego. Chory może natrętnie myśleć o własnej śmierci lub odczuwać psychiczny przymus częstego mycia rąk. Przymus wykonywania danej czynności lub myślenia o danej sprawie jest tak silny, że bardzo często utrudnia wykonywanie najprostszych codziennych czynności i prowadzi do zaniedbywania wszystkich innych dziedzin życia. Objawy nerwicy są dość łatwe do zauważenia i wychwycenia. Bardzo często zachowania obsesyjne są sprzeczne z charakterem lub systemem wartości wyznawanym przez daną osobę. Przykładowo osoba religijna może odczuwać przymus obrażania wartości religijnych lub wypowiadania na głos bluźnierstw w kościele. Zaburzeniom obsesyjno kompulsyjnym towarzyszy nieustający lęk. Chory obawia się, że zaprzestanie wykonywania jakiejś czynności lub zaburzenie rytuału będzie miało bardzo przykre konsekwencje dla jego samego lub jego najbliższych. Każda próba przeciwstawienia się kompulsjom i obsesjom powoduje kolejną falę lęku i frustracji. Chory wpada w błędne koło, a wyjście z niego będzie go bardzo wiele kosztować. W leczeniu nerwicy natręctw niezbędna jest pomoc psychologiczna. Jeśli zauważymy jej objawy u siebie lub swoich najbliższych niezwłocznie powinniśmy skontaktować się z lekarzem psychiatrii. Zaleci nam on odpowiednią terapię, zwykle przy wykorzystaniu leków przeciwpsychotycznych. Terapia trwa około 2 lat, a jej efekty są bardzo zadowalające. Najnowsze badania wykazują, że odpowiednio wcześnie wykryta i leczona nerwica natręctw jest w pełni wyleczalna. Co ważne, nerwica to choroba jak każda inna i nie powinniśmy się jej wstydzić. Minęły czasy, kiedy osoby cierpiące na choroby i zaburzenia psychiczne były izolowane od reszty społeczeństwa. Tagi: fala lęku i frustracji, kompulse, leki przeciwpsychotycznych, natrętne myślenie o własnej śmierci. Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz gdy ma się tyle lat co ja jest się ponad tym wszystkim. Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i gópia napisz głupia a pisda też się tak nie pisze napisz pizda to forma poprawna obrazy wagina jest ładniej. Wiedziałaś? Ale takie błędy ortograficzne to już wstyd. Może trzeba ukończyć raz jeszcze szkołę podstawową i wrócić do nas w późniejszym okresie po dokształceniu się. hm Zapraszam na forum orograficzne nauczymy się poprawnie pisać w języku polskim. Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny utwór muzyczny nasza Diva miała bardzo duży talent wokalny. Dziękuję podoba nam się. Elfy pozdrawiają zakochane dziewczyny Tworzymy nowy temat Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać s....... to do Ciebie biedna zagubiona istoto. Ulicą idzie Człowiek czarny kolor skóry Nie wiem co zrobisz chyba od razu go oplujesz Ty rasistko. Pomyśl o sobie w kategorii człowieczeństwa co Ty wypisujesz na tym forum. My tutaj czekamy na inne zakochane Dziewczyny, a nie na kogoś takiego jak Ty. Nie potrafisz utworzyć pełnego zdania, nie potrafisz się chyba nawet poprawnie wysłowić. Jesteś cyt,,szurnięta'' kto używa takich słów rynsztokowych? Ach zapomniałam Ty. Elfy Miłość'''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×