Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

WIEM Mati Mówi to samo Internet nie jest anonimowy i nikt w sieci anonimowy nie jest, nic to nie wszystko,Twoje IP komputera jest dostępne i twardy dysk osoby obrażonej przez ciebie jest prostą drogą do odnalezienia sprawcy, i obrażanie kogoś jest jak najbardziej karalne. gość Ale to Dzieci więc trzeba je uczyć aby potem nie narobiły sobie kłopotów w życiu dorosłym znalazłam cytat mojej prawniczki karalne obrazy internet: Pozdrawiamy Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Klaudia pozdrawiam Cię serdecznie mam nadzieję, że u Ciebie ok? Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat o zakochanych w lekarzac
h to jest? a jakas pani ELF chce sie procesowac z ludzmi ? szok....w ogole to chore jest zeby sie kochac w lekarzu a jak widac pani ELF NIE ma kolezanek zakochanych w lekarzach to straszy tych co jej pisza i slusznie,ze cos z nia n ie tak bo przeciez wiadomo ze normalna rozsadna kobieta sie nie kocha w lekarzu. Bo lekarz leczy a ona zrob ila sobie z niego obiekt adoracji.To jest chore przeciez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahahash
hahha czytajta ""nie kocha sie w lekarzach zadna normalna bo lekarz leczy "'' to dopiero mądrośc hahah zazdrośnie oblesnego polacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
Świetne jestem pod wrażeniem na prawdę." pani polonistko, powinna pani napisac "naprawde" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Znajdź Nas na „fejsie i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam www.polskiemiliondolarow.pl Pomózcie i polubcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze półki !!!!!!!
najwiecej :) maja do powiedzenie te'' które nie mają lekarzy :)))))) i ciezko im to zaakceptować !! DLACZEGO JESTEŚCIE TAKIE PODŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest nie tak
tak czytam co ty tu wypisujesz Melfie i jak sama obrazilas juz nie raz i nie dwa osoby,do ktorych piszesz to mysle,ze ty jeszcze wieksza kare poniesiesz od tych ktorych oskarzysz... n ie pasuje ci ze ludzie mowia ze cos z toba nie tak? a gdzie sa te panie tutaj co tak sie kochaly w tych lekarzach?zmadrzaly?najwidoczniej tak,czego o tobie powiedziec nie mozna tylko zal jak sie czyta co ty wypisujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nie mieszkam w Polsce na stałe. Wy nie dostosujecie się nigdy. Pozdrawiam zakochane w lekarzach. Elfy black hole 911 zaliczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
dziewczyno wychodzisz juz tego wpisu i wyjs nie mozesz :D 18:03 [zgłoś do usunięcia]MMElf Dzieci nie powinny wchodzić na takie forum. Nie rozmawiam z nieletnimi. ŻAL Elf znikam Punkty doliczam 911 sprawdź mnie Eldo na Black hole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty bellllus pisz
prawidlowo, po polsku. Zaczynaj zdanie z duzej literki. Chyba nie chcesz aby elfik nazwala cie dzieciakiem bez wyksztalcenia? No ale co tam, wystarczy, ze przytakuje tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinyrtg
luDZIE PRZESTAŃCIE!!! NIEBAWEM WRACA MÓJ TOWARZYSZ Z AMERYKI DR HAB itd.. nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa sinnnaaaa
elf pisze-- [dobrze ze nie mieszkam w Polsce na stale} ano dobrze ,pewnie juz tutaj startowalas do lekarzy ,zostalas kopn ieta w twoje 4 litery ,mlodosc nie pomogla ,on wybral inteligentna {nie ta liga co ty :D -choc 15 lat starsza od ciebie wlasna zone :D teraz probujesz zarwac lekarza za granica?-oj dziecko marne szanse masz ,znam to srodowisko i jeszcze do tego za granica :P - I TY POLKA :O zapomnij chyba ,ze bedziesz panien ka z agencji a lekarze czasem robia takie imprezki ,to sie zalapiesz w jegoo ramiona na chwile :D DALEJ NAPISALAS--{wy sie nie dostosujecie nigdy } ale kto i do czego? my -normalnie myslacy ludzie do ciebie,jakiejs niezrownowazonej emocjonalnie osoby,ktora zakochala sie w jakims lekarzu ,a wiec napewno zyjesz w swiecie zludzen ,brak ci kontaktow z normalnymi facetami i ludzmi i n ie potrafisz nawiazac normalnych znajomosci? popracuj nad swoja normalnoscia,bo poki co zyjesz w swiecie bajek,marzen i ułudy..smiem twierdzic ze sama jestes dzieckiem a jesli nie to tym gorzej,bo jestes dziecinna ,ze az boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuihjwerty
kobieto !!! :) ogarnij SIE JAZ TOBA NIE DYSKUTUJE :)))) ALE BARDZO PROSZE ODEJDZ Z TEMATU LEKARZY I ICH PARTNEREK :) OK? DZIEKUJE BARDZO :))) W ZAGRANICE NOSA NIE WTYKAJ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta marta marta
jeżeli naprawde tego chcecie to życze tym wszystkim zakochanym w lekarzach zeby ich sen sie spełnił jeżeli to wam da radość pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa sinnnaaaa
DO erty cwierty odwierty a ty z pieca spadlas ?do mnie pijesz ? skad sie tu nagle wzielas? a sioooo :P sama spadaj sobie ,kopio elfa lub elfie pod innym nickiem a ty mi nie mow gdzie ja nos mam wtykac dziecko ty zakochane w idolu niedostepnym dla takiej zwyklej szarej myszy jak ty :D wstydu tylko przynosisz Polakom zagranica ,to juz rzeczywiscie zalap sie do tej agencji,co b ys miala szanse chociaz "powąchac "przez chwile ten niedostepny dla ciebie ob iekt marzen :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez zycze
wszystkim zonom i partnerkom lekzry by ich mezowie kopneli de w dupe, oleli wlasne dzieci i zajeli sie w koncu wlasnymi pacjentkami, co kwartal inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szhokee
tego równiez zyczmy adwokatom , prawnikom , kierowcom, hydraulikom, kafelkarzom ,rolnikom, politykom hhaa ale maja bute do lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez zycze
im pisdy dzialaja na kitel :D ale drogie panie, sanitariusze tez chodza w bialych kitelkach i sa to tez przystojni faceci:D czy na ich widok i pensje najnizsza tez macie takie zjazdy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadłeś na
samo dno a szkoda bo fajnie się zapowiadałeś, teraz wzbudzasz już tylko litość żałosny, szalony pismaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lecie jesien
elfiiiiiik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierko dzieki za wsparcie. Masz racje dac na luz. Wiesz moj post wielu odczytalo tu mylnie. Nawet ten tel nie byl mi do smiechu. Nigdy tez nie przyszlo by mi do glowy komus narzucac sie. Moj wpis wtedy to wynikal z tego , ze niezbyt chetnie ale zrobilam ten tel co w sumie bylo niepotrzebne i tylko niepotrzebnie tak wyszlo. Sama napisalas, juz wszystko. W swieta nie chcialam dzwonic. I tak w ogolle nikogo nie przesladowalam. Nie mialam tez jakos w sumie zalu o to, ze akurat swieta byly. Ludzie czasem cos zle zrozumieja. Co do mojego postu o lek. to widzisz, ze za bardzo tym tel sie przejelam. Sama mi mowiilas, ze bedzie ok i mialas kochana racje. A gab. wiesz jak u mnie jest, przejezdzam tam czasem jak jade do rodziny. i to tyle w temacie. Co do was zlosnicy i Ci co macie w postach ironie. Sami tez macie pelno wlasnych spraw. Zajmijcie sie jak tu bylo juz pisane rodzina itd. Ja mam swoja wiec i wy sobie znajdzcie cos dla siebie. Czy pamietam o rodzinie. Raczej tak. Wiec i Wy spojrzcie na swoje rodziny. Od pewnego czasu walcze ,by udalo mi sie zapomniec. Sami tez spojrzcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska znowu
19:17 [zgłoś do usunięcia]belluś znikam stad.szkoda tu pisac z wami. bellus czy to nie ty pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja ale pisze tu inymi osobami. Prosze ni lapac mnie za slowa. Nie chcialam wczoraj pisac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska znowu
ale sie wytlumaczylas, a niby nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj z tym elfikiem. Przestan mnie czepiac sie, czep sie siebie samego/ ej. Zauwazylam, ze sprawiaCi radosc dokuczanie innym ludziom. Kim jestes, ze tak wszystkim dogryzasz co?? Jezeli jestes lekarzem to zachowuj sie jak przytoi na lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×