Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

belluś I tak trzymać kochana...Jestem z Tobą i jakby co to pisz.Zawsze coś doradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejsza z pieknych dam
kochane panie , nie dla każdej pisany jest lekarz musicie to przyjąc do wiadomości , niestety :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otco otco jest
o to chodzi że nie potrafia brac na tzw klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Byłam dzisiaj u ginekologa i wszystko ładnie wróciło do normy sprzed ciąży:) Gorzej z antykoncepcją bo tutaj lekarze tak nie zalecają pigułek dla karmiących kobiet.Wiem, że są na rynku dostepne jedne tabletki ale ginek je odradził.Ponoć szkodzą.K też był przeciwny bym je brała ale ja liczyłam na nie bo wiem, że niektóre kobiety je zażywają.W sumie opinie słyszałam podzielone na ich temat.I mój mądry lekarz zaproponował prezerwatywy jako środek zapobiegania ciąży w czasie karmienia piersią.Super!Chciałabym karmić chociaż przez rok.Za duże ryzyko:( A o drugim dziecku nie ma mowy...Narzeczony uważa, że Elena powinna mieć rodzeństwo w miare szybko.I wez tu gadaj...I dojdz do kompromisu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Despina,ja brałam antyki po ciąży przez 5 lat,ale ja nie karmiłam piersią. Potem kardiolog mi baaardzo odradzał branie pigułek,także ja jako przykładna i posłuszna pacjentka dostosowałam się do jego zaleceń :) Nie biorę już hoho czasu i na szczęście prezerwatywy się sprawdzają w 100 % :) Pigułki to duża wygoda ale one tez nie są w 100 % skuteczne.Wystarczy mieć jakąś infekcję czy przeziębienie,brać antybiotyk i już antyki mogą nie być skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia To, że tabletki nie dają 100% pewności i że nie są bezpieczne i zdrowe, to wiem bo sama je brałam przez około roku.Odstawiłam bo zle sie zaczynałam po nich czuć.I w ogóle nie chciałam faszerować sie hormonami na dłuższą metę by nie mieć w przyszłości problemów z zajściem w ciążę itp.I też używaliśmy tylko prezerwatyw albo nic:P I pojawiła się dzidzia:D Teraz to już nie mogę ryzykować drugą ciążą!Dlatego chciałam wrócić do pigułek bo jednak są pewniejsze i wygodniejsze niż gumki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie sie podziewacie? Aghai i jak sie czujesz młoda mężatko;)Napisz jak minął Wasz slub? My teraz żyjemy tylko ślubem i chrztem córci:)Eleni wczoraj skończyła 7 tygodni:D Do naszego związku wrócił seks, udany zresztą i jest super:D Przeżyłam ostatnio swój drugi pierwszy raz:D Mój kochany jest cudownym facetem i jestem szczęśliwa, że Go mam i że za pare miesięcy zostanę Jego żoną!Już się nie mogę doczekać!! Odzywajcie sie kochane i piszcie co u Was! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OP:(i8u
seńoritka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nic wie cjje
poprawność językową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nic wie cjje
:) moją czy Twoją ?:) prosze sprawdzić pisownie pozdrawiam :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwzpina
a pisowni i tak nie sprawdze i mam cie w dupie tak jak cale wiadro chuji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666
idz precz szatanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może postudiujesz ze mną medycynę na greckiej uczelni? I pomóż mi sprawdzić pisownie polską bo ja więcej piszę po grecku i zapomina mi się czasami język polski:D Miej sobie w dupie kogo chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsx
polacy na obczyznie sa bardziej polscy,nie zapominaja ojczystego jezyka po 20 latach od tych po 20 miesiacach pobytu laluniu:p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty nie powiesz...A czy ja zapomniałam języka polskiego ?Chyba Ty dziwaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Despina to super że u ciebie,u was wszystko się dobrze układa. Pomarańcze - to nie jest wątek polonistyczny dotyczący poprawnej pisowni więc dajcie sobie w końcu na wstrzymanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny musiałam wejść i napisać Wam nowinę.Ale sie porobiło... Pamietacie jak Wam pisałam o mojej przyjaciółce, która spotyka się ze swoim ginekologiem?Powiedziała mi, że jest w ciąży, którą chce usunąć.Najgorsze jest to, że jej doktorek nic nie wie.Robiła bete i wyszło na 4 tydzień.Mimo zabezpieczenia zaliczyli wpadkę.Ona jest załamana dziewczyny a ja jej tłumaczę i proszę by powiedziała o tym facetowi bo powinien sie dowiedzieć przecież.Jak ją przekonać cholerka ?!! Klaudia A co u Ciebie? A z tym pomarańczowym to coś nie tak bo ja błędów ortograficznych nie robię a ten sobie znalazł kiepskie prowo:)Mógł wymyślić coś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że ta twoja koleżanka powinna powiedzieć swojemu drkowi o ciąży. A dlaczego ona chce usunąć?! A u mnie jakoś tam życie się toczy :) O dr już tak nie rozmyślam :) W końcu rozpoczęłam sezon rowerowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi, że nie jest gotowa na dziecko bo jest za młoda Wkurzyła mnie dzisiaj bardzo.Szkoda mi jej faceta bo ten mysli o niej poważnie z tego co wiem.A Ona sie Nim bawi...Po prostu nie kocha Go i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uprawia seks to powinna liczyć się z tym,że z tego mogą być dzieci, nie ma antykoncepcji która działa w 100 %,widzi to na własnym przykładzie. Niech pogada ze swoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to lekarz
zrobil jej to dziecko to by nie chciala go usuwac :D kobiety to jednak wyrachowane suki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrówka 4t
oj wrocił/a czarownica która pisze pod siebie :() pod róznymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to samo jej mówiłam ale Ona gada swoje.Nie spodziewałam sie po Niej, że potrafi być taka wyrachowana :( Myślę tak sobie, że może ja powinnam mu powiedzieć o ciąży?W końcu znam Go przecież.Nie na tyle ile swoją przyjaciółkę ale spotykałam się z Nimi na kawie i w ogóle.Trochę głupio sie wtrącać w czyjś związek ale ta sprawa nie daje mi spokoju.Tym bardziej, że to moja najlepsza przyjaciółka i mogłabym ja stracić.Ale z drugiej strony mogłabym "uratować" coś więcej.Albo i pogorszyć...:( Sama nie wiem.Pogadam z K jak wróci z pracy to zobaczymy co powie Też miałam różne myśli gdy się dowiedziałam o ciąży ale nawet by mi przez mysl nie przeszło by nie powiedzieć swojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paczcie ludzie
co to sa za zdziry i szmaciska te zakochane w doktorkach :D ma faceta taka jedna z druga,a podkochyje i bzyka sie z doktorkiem,daje sobie jeszcze zrobic dzieciaka przez tego gina a potem chce usunac jego dziecko,no chyba z milosci poczete ,jak tak mu dawala ,mim o tego,ze ma faceta swojego ? I co teraz ten gin,co ja zaplodnil - jej usunie to dziecko ? :O To wola o pomste do nieba :O To teraz juz drodzy czytajacy wiecie,jakie glupie idiotki i niewierne szmaty zakochuja sie w lekarzach :O Zal ,poprostu zal ..ale nawet nie was tylko tego dziecka ,co je usunie ta puszczalska dzieciobojczyni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digotomanik
zazdrosny hooju idz gospodynie żone wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fakt t
widzicie jakie powodzenie mają inteligenci , a calej reszcie żal dupę ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paczcie ludzie
a ty wal sie zdziro z ginem,co bys mogla i 10 ciaz usunac,jak taki debil z tego gina ,ze mu nawet zal 20 zl na tabletki dla ciebie :P albo urodz to dziecko,potem pan Rutkowski da ci apartament,jak je jebniesz w glowe i zabijesz suko bez uczuc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggh7u7
nawzajem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
[zgłoś do usunięcia]ggggggggh7u7 nawzajem zapomnialas sie przelogowac dziunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×