Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość ..........a jeśli.........
ehhh, widziałam go dzisiaj :) Z daleka. Szedł sobie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
ach rozumiem szybsze bicie serca, ja też tak mam na widok swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........a jesli..........
W sumie to szybszego bicia serca nie było, tylko taka szczera radość, tak jaj się ujrzy przyjaciela, brata. On mnie chyba nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
to ja mam inaczej jakbym widziała ukochana osobę, przedostatnio jak go widziałam jak wracał do domu to rozpłakałam sie w autobusie ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli.........
Ja wiem, że to może pozostać tylko na poziomie platonicznym, więc mam wewnętrzne hamulce, które trzymają wszystko w ryzach ;) Ciekawi mnie tylko, czy ja sobie ubzdurałam zainteresowanie swoją osobą, czy coś było na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny! Widzę, że sporo nowych użytkowniczek się nazbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Dziewczyny jestem po rozmowie ze znajomym lekarzem, ale nie tym moim ulubionym tylko zwykłym znajomym. Rozmawiałam z nim o małżeństwach lekarskich zapewnił mnie, że żony lekarzy mają z nimi trudno, a najgorzej maja żony ginekologów to muszą być kobietki ze stali.Westchnęłam tylko bo zawsze marzył mi sie mąż lekarz a tu takie rozczarowanie.Niestety lekarz jest dla wszystkich, rodziny muszą przełykać gorzką ślinę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Maju to prawda, wiele razy ocierałam sie o srodowisko lekarskie, niestety największy odsetek rozwodów jest wśród ginekologów, żony nie wytrzymują oni pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidne bodule
ymmm panienki ankieterki hahhah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
ankieterki to jedno a fakty są faktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;pppppppp0
sprzeczne te wasze fakty , a plotkowanie na temat zwiazków lekarzy typu on z nia ,czy inna jest nieprzyzwoite i prawdziwe kobiety z przysłowiową klasą nie zbłażnią sie taj jak Wy niedojrzałe panienki.Gdzie wy startujecie? z czym do lekarzy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
jeżeli masz inne doswiadczenie to sie wypowiedz a nie od razu że informacje sa sprzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuukiereczekk
do ;pppppppp0 - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
to podziel się swoimi doświadczeniami a nie twierdź, o razu że to sprzeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli.........
Które z moich faktów są sprzeczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli.........
no i nie doczekałam sie odpowiedzi ;) widuje go ostatnio czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
a ja swojego nie, a tak bardzo za nim tęsknię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli.........
ewelinka, posłuchaj tego, może pomoże Kiedy tęsknię...... http://www.youtube.com/watch?v=e35dnalWGFA Zastanawiam się, czy to wszystko ma sens. Parę dni temu byłam pewna,że to było nic nieznaczące zachowanie z jego strony.A teraz mam znów mętlik w głowie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Dzięki, znam tę piosenkę, kiedys mi pomagała, ale teraz muszę się od niego odzwyczaić bo jak tak dalej pójdzie skrzywdzę siebie i innych.Miłość to trudne uczucie, jesteś szczęśliwy a ktoś cierpi.Pewnie jak był wolny to nie zainteresowałabym się nim . To jego żona zrobiła z niego bohatera i muszę dla niej go zostawić i nie korzystać z jego słabości do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paź na królewskim tronie
Po 30-stce facetowi chooj już opada! Ewolucja gatunku ludzkiego jest nastawiona na wszczesny rozpłód w młodym wieku! Czasy teraźniejsze od nas więcej wymagają, niż dają! W chooja, każady wali i chce by na nich zapjerdalali wszyscy za darmochę! A tu chooy! NIE BĘDZIEMY ZAPJEPSZAĆ! SRAMY NA ARBAJTA I JOB'a! WORK IS DEAD! PUNX NOT DEAD DO CHOOJA KORNISZONA UND PRACOHOLIKA Z LENIOCHOLIKIEM CHOROWITYM ANEMIKIEM, LECZ ZŁODZIEJEM UND ROOCHACZEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
zapoznałam faceta, który czuje do mnie miętę i trochę głowę mam zajętą myslami o nim, a zapominam powoli o ostatnich doznaniach z doktorkiem, może mi w końcu wyparuje z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
popieram przedmowce:D taa..no sa wyjatkowe ,gosciu w bialym kitlu czuje jej slabosc do niego i widzi te maslane łoczka to tez sobie pstryka łoczkami i zwieksza porcje szarmancosci i super podejscia:D cokolwiek to znaczy ,a one lecom jak pszczoly do miodu bo stary im sie znudzil,juz nie to,rutyna,gacie musza mu prac,sprzatac po nim to juz motyle wypadly z brzucha:D jak taki pachnacy i milutki lekarz jej stanie przed łoczami to siko jedno z drugo i mokro w majtach :D pozwolmy im marzyc,maja urojenia albo wydaje im sie ,ze je maja :D niech im to wyjdzie na zdrowie,kiedys z tego wyrosna albo i nie ,przynajmniej jest z czego sie posmiac choc jest to zalosne :O w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
pojęcia nie macie przedmówcy jak to jest hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co komuś
udowadniać, że mleko jest białe? tak już bywa i niech nie wierzą. mnie to tez spotkało. mam pisać jaki był???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz, ciekawe
jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
napisz :D pewnie taki jak moj czyli kitel swiezo uprany i bialy choc to nie jest biel mleka :O ja tez sie kochalam w lekarzach ale juz mi minelo dawno temu ,wiec cie rozumiem,ale z perspektywy czasu uwazam kochanie sie w lekarzach za zenade ,strate czasu i wielka naiwnosc...:O no nie wiem czym mozesz mnie jeszcze zaskoczyc :Oprzejsc musi ci samo ,a im predzej tym lepiej :O ale pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co komuś
od razu piszę - nie zakochałam się!!!!!!!!! delikatnie przelotem dotykał, komentował moją seksowną bieliznę, cieszył się gdy przychodziłam, widział każdą zmianę we mnie, każdy inny szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
to musisz mu sie podobac...pytanie do czgo to zmierza jesli wogole zmierza..kokietuje cie ,bo ma na ciebie ochote,pewnie jestes w jego typie i szuka jakiejs nowej zdobyczy do zaliczenia czy moze jest sam i chce cie poderwac? jesli tylko na tym poprzestanie co teraz i nie zaprosi cie chocby na kawe to tak juz chyba zostanie... a dlugo do niego chodzisz ? i pewnie jestes mlodsza duzo od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co komuś
2-3 lata, nie pamiętam. Tak młodsza, ale on ma żonę , więc nie wiem ,czy to o to mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryuhfdsertshyu
te które powinny tu pisac ,tych nie ma :) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×