Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

niclas Zazdrość mojego narzeczonego rownież najbardziej mi przeszkadza ! Bez niej moglabym smiało powiedzieć, że mój facet jest idealny !! Co do róznic kulturowych to ich nie odczuwam prawie w ogole ! Ale to dzieki mojemu K bo jest naprawde tolerancyjny i nasz zwiazek oparty jest równouprawnieniu . Ja jestem katoliczką , a On prawosławny. Córke ochrzciliśmy w cerkwi ale to była nasza wspólna decyzja a nie postanowienie narzeczonego... Mam koleżanki Polki, które są żonami/ dziewczynami Greków i czesto narzekaja że sie nie dogadują z powodu róznic kulturowych ! Dla Nas to obce . Tylko ta zazdrość.... Grecy są narodem bardzo życzliwym, niezmiernie rodzinnym i szczesliwym. Wiadomo, że dzisiejszy kryzys dla wielu greków jest bardzo odczuwalny to jednak nie zauważyłam tego przygnebienia ... A jak wspomniałam to ogromna zazylość z rodziną powoduje , że problemy ekonomiczne staja sie mniej bolesne i przecietny grek nadal bedzie radosny..bo otacza go kochająca rodzina( żona/mąż, dzieci, rodzice, ciotki, wujki ) ...bo zdrowie dopisuje.... Rozmawiamy na tematy ekonomiczne i widzę, że narzeczony nie czuje sie zagrożony kryzysem ... Przejmuje sie tylko brakiem czasu dla mnie i corki ! I specjalnie dla Nas nie bierze dyzurów ostatnio ;) I MAM GO WIECEJ W DOMKU :) Ale troche macho w Nim jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
może ktoś wypowie się zgodnie z tematem a nie jakieś dygresje, nie podoba mi się to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz jakiegoś
na oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
powiedzmy, że miałam a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz jakiegoś
juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
może dziewczynom pomógł ten topic spojrzeć obiektywnie na ginków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat ginekolog
WY chcialybysci miec ginekologa za faceta on dotyka w miesiącu 200 cipek;( ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :))))))) hi
bo to takie zboczone kobiety sa :D taki fetysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryska jesli Ci sie dygresje nie podobaja to nie czytaj :P A wracajac do tematu to mnie troche dziwi dlaczego prawie cały topic mowa jest tylko o lekarzach- ginekologach ?! Nikt nie kocha sie w doktorach innych specjalizacji ?:P Dobrze ktoś raz napisal, że ginekolodzy badają nasze miejsca intymne i stąd te zauroczenia nimi chyba :P Na szczescie to nie tyczy sie wszystkich kobiet ;) Moja przyjaciołka gdy poznawala swojego faceta nie wiedziala , że jest ginekologiem.. Gdy sie dowiedziala to było jej to obojetne a pozniej to nawet przyszkadzalo Jej trochę... Nadal sa razem i psiapsióła spodziewa sie Jego dziecka i juz poznała smak bycia narzeczoną ginka :P Aghai gdzie sie podziewasz kochana ? Miałam Ci wysłac zdjecie córeczki i napisać na maila ale weny brak...Napisze tutaj... Dwa tygodnie temu dowiedzialam sie , że jestem w ciąży .... Jestem troche zalamana bo boje sie, ze sobie na studiach nie poradzę ...Napisze Ci wiecej na email . Buziaki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
Tak Despino o ginekologach a Ty jak znów jesteś w ciąży to wiesz chyba najlepiej jak fajnie się chodzi do gina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina, a Ty chodzisz to faceta przyjacółki, gratuluję jesteś podwójna mamą.Ja też uwielbiam chodzić do gina, kryśka ma rację coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryska mnie nie kręci mój ginekolog :P Mimo, że jest młody, przystojny i ma swietne poczucie humoru ! Zwraca sie do mnie po imieniu i prawi komplementy ... Ale sobie nie wmawiam, że mnie podrywa bo wiem, że tak nie jest ! Zna mojego narzeczonego to po pierwsze .... ewelinka nie chodze do gina mojej przyjaciolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
Despina, skoro tak sie zachowuje to na bank jest Polakiem, nie sądzę, żeby Grecy też aż tak komplementowali to typowe dla polskiego ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię blondynów, także Grek czy Włoch nie miałby u mnie szans, chociażby mnie komplementował, ale dla niektórych może i oni są przystojni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryska chyba nie wiesz o czym piszesz :P Grecy to najbardziej temperamentni faceci jakich znam ! Uwielbiaja flirtować i prawic komplementy na kazdym kroku ;) Oczywiście nie wszyscy ;) Polacy niestety nie dorownują poludniowcom w podrywaniu itp. No ale czy to taki powód do dumy ?! Raczej nie :P No ale ważne, że mój facet nie jest podrywaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina ja czekam i czekam na maila od Ciebie a tu cisza.... Takie rewelacje! Gratulacje! Napewno dasz radę na studiach! Na 100%! Wierzę, że się uda bo jak się chce to wszystko jest możliwe :) Czyli Elenka będzie mieć rodzeństwo :) U nas niestety trochę problemów bo wnieśliśmy do prokuratury wniosek dotyczący nękania przez byłą A. Mam nadzieję, że sprawa szybko zostanie rozstrzygnięta... Co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
dawno tu mnie było poza tym nie miałam czasu bo wychodziłam za mąż za swojego ukochanego:_) jesteśmy ze sobą już na dobre:_) mam wspaniałego męża,kocham go na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukradniemy co go haha
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka e żałosne suki myślą ze mnie zdobędą ,nie udało się im to się wyżywają,poza tym będę miał dzieci,będą bliźniaki,zona jest w trzecim miesiącu ciąży,hehehe pech co:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekrys lekarz niezalogowany
Ale bujdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekrys lekarz niezalogowany co niektórzy tutaj chcieliby lekarzami ale się nie udało,ja nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina specjalizacja moja to kariolog a mój ojciec to neurolog:-) dobrze że nie wybrałem specjalizacji pediatra bo nie lubię dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmertraff no to bedziesz musial dzieci polubić skoro zona spodziewa sie blizniąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×