Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość wefefwfeww
bellus=ewelinka e:D drzwi do psychiatri stoja dla was otworem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Nie mam dzieci i męża. Gdybym miała to pewnie nie traciłabym czasu na tym forum. Nie mogłabym też zniszczyć czyjegoś małżeństwa. Interesują mnie wolni mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaga Ok. I dobrze. Jestes wolna i dobrze. Ja mam rodzine i powiem Ci ,ze dla najblizszych sobie osob stajesz w ich obronie i ropbisz dla nich to co najlepsze. Elmertraff ma tak samo. Uwazam , ze najgorsze co mozna uczynic to rozbic komus rodzine i zgodze sie z Toba. Jestes mloda osobą i duzo sytuacji w zyciu Ciebie jeszcze spotka. Elmertraff ma racje jak ma sie rodzine ona staje najwazniejsza. co do sytuacji z lekarzem wspolczuje Ci. Ciezko jest kiedy ktos odrzuca druga osobę. Powiem Ci, ze los bywa rozny ale to nie powod by zloscic sie na innych. Nie warto. Uwierz mi. Ewelinka no szok. Powiem Ci tak zauroczenia mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Młody wiek osoby nie przekłada się na małą ilość doświadczonych przeżyć. Z tym lekarzem to nie do końca tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, ja nie jestem w szoku. Jestem podekscytowana, nie wiem czy u mnie to zauroczenie nie umiem tego określić, trafiłam na lekarza, który nie skrzywdziłby muchy, dlatego trudno mi go zrozumieć, nic mi nie minęło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdcotor
belluś pewnie już elmertraff wspominał ci co nam się przydarzyło ale dość smutne,poza tym staramy się znów o dziecko,bardzo tego oboje chcemy. on jest lekarzem ale też bardzo cudownym, kochającym mężem,moim mężem-p Także mówił mi o docinkach, które go tutaj spotkały. KOCHAM CIĘ ELMER:_*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatann
po co tu pisać że się kocha męża że jest lekarzem że on ją ona jego że docinki po diabła to pisać to jest chore kochacie się nie wystawiajcie na publike po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdcotor
szatann no wiesz do niektórych nie dociera ten fakt ale są ludzie którzy są głupi wiec trzeba pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
shelovesdcotor czyli tzn do Twojego męża nie dociera fakt, że Ty go kochasz i do Ciebie nie dociera fakt , iż on Cię kocha. Teraz rozumiem dlaczego czujecie potrzebę pisania o tym na forum. No cóż nie każdy jest na tyle bystry, żeby od razu pojął wypowiedziane słowa. Czasami, żeby być pewnym czyjegoś uczucia trzeba to zobaczyć czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shelovesdcotor tak elemertraff twoj maz pisal mi o waszych przejsciach. Przyjmij ode mnie glebokie wyrazy wspolczucia. Moja przyjaciolka stracila dziecko jak Ty. Ale po ponad roku ponownie zaszla w ciaze i urodzila drugie dziecko. Powiem Ci z reka na sercu, zebys nie poddawala sie razem ze swoim mezem. Oboje bardzo sie kochacie. Bije to z Waszych postow. :). A mnie cieszy fakt, ze on tak bardzo kocha Ciebie a,Ty jego. Dziecko jest wspanialmym owocem takiego uczucia. Wiem cos o tym. Trzymam kciuki za to, by udalo sie Wam i bys ponownie zaszla w ciaze. Jakby co masz moje wsparcie. :). Najwazniejsze ze w tych trudnych chwilach wspieracie sie i jestescie ze soba razem. ewelinka chyba jestes zauroczona. No ladnie Ciebie wzielo. flaga fakt masz racje, ale jak jest sie wolna osoba to problemy dotyczace rodziny i dziecka sa odlegle. Sama pamietam jak bylam wolana i sama (nie mialam wtedy nikogo), duzo rzeczy nie wiedzialam. Jak jestem matka i zona zupelnie sie to zmienilo, ale to jest najlepsze co spotykalo mnie, ze ma najblizsze sobie osoby , ktore kocham. Elemertraff i shelovesdcotor maja podobny bagaz doswiadczen co ja. Akurat ich rozumiem. Jak jest rodzina to swiat jest zupelnie inny i to niezaleznie od tego czy malzonkowie maja dzieci czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Jaki mają związek i co wnoszą problemy małżeńskie tej pary do tematu poruszonego na tym forum? Myślałam, że temat powstał w celu przedyskutowania możliwości zaistnienia wzajemnego uczucia między pacjentką, a lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr kwasek
ubolewam nad tym jak nieczule kobiety sa ;(((( sam jestem dr i nie miesci mi sie w glowie jak tam mozna nie wspolczuc w takim czyms.Ja moja kobiete poznalem w gabinecie i jest nam razem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
O to może napiszesz coś więcej o tym uczuciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr kawasek jestem też doktorem a swoją kobietę poznałem w pracy,pracujemy razem,ma na imie kathrin,obecnie jesteśmy już małżeństwem,, możesz powiedzieć więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdasd
kobity siusiają na widok lekarz a ajak zagada to już mdleją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteliengthyjm
bo przynajmniej są sensowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan..
Nigdy nie siusiam na widok Lekarzy oczekuje wyleczenia ogólnie zawsze wolę byc uważana za głupszą niż jestem bo dostaję lepszą opiekę i smieją się ze mnie to mi nie przeszkadza a Lekarze nie pociagaja mnie absolutnie mam swoje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr kwasek
elmertraff tak w gabinecie dlugo dlugo byla moja pacentka niedostepna mi. wiesz jak jes etyka.nie moglem jej nawet okiem tknac wiesz o czym mowie.Pelen profesjonalizm. Jak ja zobaczylem chlopie aniol kobieta porazenia pirunem.Zakochale sie ale wiesz, etyka. Zakonczylismy leczenie i to ona zaproponowala kawe.I tak sie sie ku sobie mie;lsmy.W koncu bachchchc pocalunek i zostalismy para.Ale w gabinecie nie nigdy nie podrywam>nie mozna tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr kwasek
elmertraff tak w gabinecie dlugo dlugo byla moja pacentka niedostepna mi. wiesz jak jes etyka.nie moglem jej nawet okiem tknac wiesz o czym mowie.Pelen profesjonalizm. Jak ja zobaczylem chlopie aniol kobieta porazenia pirunem.Zakochale sie ale wiesz, etyka. Zakonczylismy leczenie i to ona zaproponowala kawe.I tak sie sie ku sobie mie;lsmy.W koncu bachchchc pocalunek i zostalismy para.Ale w gabinecie nie nigdy nie podrywam>nie mozna tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr kwasek
elmertraff tak w gabinecie dlugo dlugo byla moja pacentka niedostepna mi. wiesz jak jes etyka.nie moglem jej nawet okiem tknac wiesz o czym mowie.Pelen profesjonalizm. Jak ja zobaczylem chlopie aniol kobieta porazenia pirunem.Zakochale sie ale wiesz, etyka. Zakonczylismy leczenie i to ona zaproponowala kawe.I tak sie sie ku sobie mie;lsmy.W koncu bachchchc pocalunek i zostalismy para.Ale w gabinecie nie nigdy nie podrywam>nie mozna tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz yujyhg
h panie kwasek takie znajomości zawiera sie na""podłożu neutralnym"" :D i wtedy dalej gabinet to juz troszkę dalsza przyszlość.Wiekszośc lekarzy zanjomości nie zawiera z pacjentkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr kwasek wiesz miałem podobną sytuacje,ale nie żałuje ze tego zrobiłem że ją poderwałem,mam teraz cudowną zonę z którą jestem szczęśliwy,pewnie ci się wyda dość dziwne że moją żoną jest moja pacjentka,jestem bardzo szczęśliwy bo też zostanę ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwe kobiety u boku taki
jest wiele zwiazków szczęsliwych :) uwierz mi i to z lekarzam, kwasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wpadłam na forum żeby zapytać jak tam u Was? Widzę że parę nowych osób przybyło w temacie :) Despina jesteś? Jak u Ciebie? Jak ciąża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwe kobiety u boku taki
sądze ze w kazdym zwiazku z lekarzem jest oki ;) ale w wiekszości tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwe kobiety u boku taki ja jestem cholernie szczęśliwy z Kathrin,sam jestem lekarzem i wiem mój związek jest szczęśliwy:-) denerwuje się ze zona może znów stracić dziecko jak wtedy:_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×