Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaałamanaa

mam problem ze sobą

Polecane posty

Gość zaałamanaa

niewiem jak sobie pomóc, czuje się strasznie samotna, nie mam żadnej przyjaciółki, której mogłabym się wygadać, mam chłopaka,ale coraz cześciej sie klócimy i już najprawdopodobnie nie będziemy razem, on mnie nie rozumie :( jestem zamknięta w sobie, nie chodze na imprezy, ciągle chce mi się płakać, mam doła, czuje się nie atrakcyjna, brzydka, do niczego... na andrzejki i sylwestra chłopak zaproponował, ze pójdziemy gdzieś do jego znajomych, ja powiedziałam , że nie chce nie znam bardzo tych ludzi, wiem, że pewnie czułabym sie źle w towarzystwie ludzi odemnie starszych ( chłopak mój jest starszy odemnie 5 lat) pozatym nie chce tam iść, wstydze się, że nie bede mieć z nimi o czym gadać boje się , ze facet mój sie ochla (tak jak kiedyś już było) i będzie mnie olewał, ja nie przepadam za alkoholem góra 2 piwa mi wystarczą, chciałabym kulturalnie napić się piwa pogadać i do domu, a mój facet to odrazu chce chlać , szaleć, niewiadomo do kótrej godziny i robić tam niewiadomo co mam 18 lat i niewiem czy ze mna jest coś nie tak, może ja jestem inna ? :( nie kręcą mnie imprezy, picie, może gdybym miała kumpelki w swoim wieku to wyglądało by inaczej ... mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
jejku jakas ty dretwa. A skoro nie znasz tych ludzi to andrzejki akurat sa okazja by ich poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygikjtdgc v
po prostu jestes za mloda dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
a ja własnie czuje się stasza. jak patrze na dziewczyny z mojej klasy, jakie one są puste, dla nich nie wazna jest szkoła, nie ważne jest to żeby jakoś ją skończyć, tylko to czy czasem jej się tips nie złamie, bez przerwy gadają jak to się ochlały i lizały z jakimś tam facetem\ ja nie chce takiego życia co ze mną jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
tzn ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *konwalja*
ojejku poprostu ty jestś porządna a one patologia hehhe zobaczysz że tobie wyjdzie to na dobre a im nie POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
sama jestes pusta skoro myslisz ze jestes lepsza od jakis dziewczyn tylko dlatego bo sa bardziej otwarte i lubia sie bawic i nawet stroic. Ja k sie ma 18 lat to jest to bardzo dobry wiek wlasnie nawet na takie blache prpblemy. A tobie to odbilo. Jestes pewnie nudna i dretwa, jako ze ty nie potrafisz nawiazac kontaktu zludzmi to do tego chcialabys ograniczyc twojego faceta i denerwuje cie, ze on ma tez swoich znajomych i jest towarzyski. Zachowuj sie tak dalej to badz pewna, ze cie rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadeło
to znaczy że jak Ty chcesz postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
tak tylko że dla niego wyjście do ludzi oznacza : iść i sie ochlać do nieprzytomnośći ? to jest zabawa ? chyba z toba coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schmeterling
Zerwij z nim, jesli czujesz, ze do siebie nie pasujecie, jestes jeszcze bardzo mloda, cale zycie przez Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
A skad wiesz, ze dla nich wyjscie to akurat tylko okazja dfo chlania? Bo gdzies tam zaslyszalas przez przypadek? Ludzie wychodza na imprezy by sie zabawic a ze czasem sie troche popije to jejku zdarza sie. No ale oczywiscie dla takiej porzadnickiej jak ty to zaraz oznaka, ze jest sie pustym bo w wieku 18 lat to tylko trzeba w domu siedziec i o nauce myslec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana widocznie on tak pojmuje dobra zabawe a zreszta Andrzejki i Sylwester to chyba odpowiednia pora, zeby sie bawic na calego... Nawet jesli nie jestes zbyt towarzyska, to w te dni zrob wyjatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
ej nie przejmuj sie;)napewno masz jakies kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
już nie dodam, że własny chłopak nazwał mnie kiedyś "zwykła kurwą " ;( i jak ja mam być szczęśliwa, bawić się >? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
no to zerwij z nim, na co czekasz?moj mi dzisiaj powiedzial ze mam sie zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
rzuc chlopaka. ale skoro sie pozwalasz tak traktowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
wogole jakby wam chlopak powiedzial zamknij sie to jak byscie sie zachowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
jesteśmy razem 2 lata jestem do niego strasznie przywiązana, wogóle to wszystsko jest chore, mam chyba depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
rozumiem Cie...ja z moim jestem 3 lata, ostatnio zrobil sie dziwny...krzyczy na mnie i wogole jaks oziebly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
Generalnie jezeli moj facet zaczalby mnie wyzywac czy nazywac od dziwek to podziekowalabym takiemu panu. Ja rozumiem klotnie, dyskusje nawet czasem jakies krzyki ale wszystko ma swoje granice. A facet ktory raz nazwie dziwka to potem powoli bedzie posuwal sie dalej. a potem toipiki o tym, ze chlopak mnie bije i wyzywa. Te dziewczyny co to pisza sa sobie same winne. Bo jak facet nie szanuje to sie go zostawia a nie tkwi sie i usprawiedliwia z mina cierpietnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
Spokojnie w Twoim wieku byłam podobna, teraz to wiem, ze po prostu nie byłam w odpowiednim środowisku z odpowiednimi ludźmi, ale wiesz jak się uczysz dobrze, to na studiach sobie odbijesz tak jak ja i powiem Ci więcej w moim przypadku, to było dojrzałe wyszalenie się i żadnych głupot nie zrobiłam, a w wieku 18 lat, to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana - zrozum, ze Wy sie wcale nie dobraliscie temperamentami, spojrzeniem na swiat, stylem zycia dlatego przezywasz katusze jak masz wyjsc ze swoim rozrywkowym chlopakiem do znajomych....idz a jesli nie bedzie Ci sie podobalo, to po prostu wyjdziesz wczesniej i tyle....po prostu zacznij ZYC! jestes mlodziutka, masz dopiero 18 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
tez jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
Nie zmuszaj się do niczego, no ale też nie siedź kołkiem ciągle w domu, pewnie musisz jeszcze do imprez dojrzeć, masz jeszcze czas :). a co do Twojego chłopaka, to cieżko Ci będzie skoro jest taki różny od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
ale on wcale nie jest rozrywkowy, chce iśc tam żeby sie ochlać, to jest według niego zabawa w tamtym roku spędzaliśmy sylwestra u mnie w domu ze znajomymi, było ok. ( rodzice byli w górach) wiem, że jestem młodziutka ale czasami gubie sie sama z właśnymi myślami, wpadam w jakieś depresje,płacze i to też często przez to jak mnie traktuje, nie jest już taki jak się poznaliśmy, nie kocha mnie juz chyba aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaałamanaa
poza tym jestem bardzo wrażliwą uczuciową dziewczyną potrzebuje dużo miłośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×