Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu159

kosmetyki sahada z lidla

Polecane posty

Gość lulu159

Czy ktoś używał tych kosmetyków ? Które warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Już jutro się wszystkie przekonamy, co to za cuda lidl wypuszcza, powiem wam że mnie zaintrygowały te specyfiki, zwłaszcza peeling do ciała z bambusem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
no i jak tam..?????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywalam
podkladu beznadzieja jakis taki wodnisty;/ puder bardzo fajny ale skzoda ze tylko 2 odcienie jasny i ciemny;/ odzywki do paznokci calkiem dobre, blyszczyki tez cien do powiem moze byc ale to samo coz pudrem maly woybor odziceni jednym slwoem bez szalu ale da sie uzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIinyMi
Kosmetyki Suhady Natural tez polecam kupiłam za jednym zamachem maseczkę do twarzy, tonik, i odrzywke do włosów. Spisują sie naprawde dobrze. Skórę mam dosc wrazliwa a kosmetyki do twarzy nie podowduja zadnych podraznienen, natomiast jesli chodzi o odzywke to jest to pierwsza odzywka do wlosow ktorej moge uzywac z czystym sumieniem. Jest naprawde godna polecenia. Moja skora glowy na zmiane sie przetluszcza i wysusza czego efektem jest lupiez ta odzywka nie powoduje zadnego z tych efektow. Jest naprawde rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IleKosztuje???;p
Ile kosztuje podklad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 100% przekonana do serii shuada (bio kosmetyki z lidla), miałam peeling do twarzy, olejek do ciała i maseczkę nawilżającą, wszystko jest rewelacyjne. po peelingu skóra twarzy jest gładka jak u niemowlaka ( nivea sie umywa). olejek do ciała świetnie nawilża i skóra po nim jet miękka i gładka przez 3 dni po jego użyciu. maseczka do twarzy delikatna, pięknie pachnąca i nie przetłuszcza skóry. Szkoda że seria shuada w lidlu wychodzi tylko co kilka miesięcy. Ostatnio pojawiła sie świąteczna seria. kupiłam olejek i maseczke ( były pełne półki produktów), za dwa dni jechałam aby dokupić krem, ale niestety juz cały asortyment był wyprzedany. Zainteresowanie kosmetykami bio z lidla jest bardzo duże a niestety poza Niemieckimi lidlami nie ma ich u nas cały rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze jeśli chodzi o tusz do rzęs to faktycznie jest wodnisty i nie polecam, ale wszystkie kosmetyki bio shuada są rewelacyjne. Jestem typem zakupoholiczki, wypróbowałam wszystkie kosmetyki, najdroższe typu vichy tez. kupuje i nigdy nawet nie dokańczam używać jednego produktu bo juz kupuje jakiś nowy inny. w przypadku kosmetyków z lidla bio jest zupełnie inaczej. od 5 lat pierwszy raz kończe wszystkie opakowania! Nigdy nie łaszczyłam się na tanie kosmetyki, zawsze te markowe i reklamowane (wolałam wydać niż mieć świadomość ze smaruje się tandetą). I gwarantuje wam ze jak ja juz cos komuś polece to naprawde jest to coś warte:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×