Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sa rózni dziwni ludzie

dlaczego niektórzy zostają starymi pannami/kawalerami??

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem brzydki. Mam dużo koleżanek i ogólnie kobiety mnie lubią ale to wszystko na co mogę liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o mezczyzn to sa zbyt porzadni a to jest atrakcyjne dla kobiet a kobiety bo sa zbyt wymagajace i malo kto im pasuje lub i potem malo kto probuje zagadac je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i zamierzam pozostac stara panna, bo z faceta nie ma pozytku. Kiedys facet pracowal na polu, polowal na zwierzeta, wykonywal sporo ciezkich fizycznych prac, a teraz same pedal'y z dwiema lewymi kulawymi raczkami , ktorych tylko gapienie w iPhone i meczyk interesuje, lans, ol inkluzif i słit focie na insta, zero pozytku ma kobieta ze wspolczenego "mezczyzny". Teraz nie ma mezczyzn, sa same c***y w legginsach z torebkami, nic nie pracuja tylko stoja przed lustrem i stroja fochy. Nie zamierzam miec faceta, to kula u nogi, tylko zre, lezy, drze morde i robi balagan, do niczego innego sie nie nadaje wspolczeny facet. Wspolczesny facet to len, obibok, oferma ktora oczekuje sluzacej. Zdecydowane NIE dla facetow !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesli chodzi o mezczyzn to sa zbyt porzadni a to jest atrakcyjne dla kobiet a kobiety bo sa zbyt wymagajace i malo kto im pasuje lub i potem malo kto probuje zagadac je x jesli chodzi o facetow to sa zbyt leniwi i rozszczeniowi, a takich pseudo-mezczyzn kobiety nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś debili twojego pokroju to teraz jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma normalnych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 To sobie badz. Widze ze ci to "sluzy". Takiej zawisci i zlosliwosci szczesliwi ludzie innym nie wciskaja, wiec nie udawaj "zadowolonej". Przy okazji, skoro wspominamy o przeszlosci - kiedys baby pracowaly w polu. Tak, tak, nie oraly, nie sialy, ale przy zbiorach zapierniczaly. I zajmowaly sie domem - sprzataly, gotowaly. I odchowywaly najczesciej gromadke dzieci. Umialy tez szyc, drwa zbierac i trzoda sie zajmowac. A jak marudzily to po pysku dostawaly. Teraz malo ktora umie cos upichcic, tylko wymagac i brac, niewiele(jesli cokolwiek) od siebie dajac oczekuja wielbienia i uslugiwania, zrzucajac wszystko na innych. Jaki bezpoziom bab, taki i bezpoziom mezczyzn, wyrownuje sie w naturze po prostu. Chciec wiecej mozna, czemu nie, ale takie czasy jakie mlodziezy chowanie - dostajecie dokladnie to na co zaslugujecie. Zale to miejcie do tych, co was rzekomo "zmuszaja" do przestania bycia singielkami - tylko niby kto wam grozi zalozeniem petli, kto wam trzyma noz na gardle, i zmusza do zwiazkow? Glupie baby. 14:11 Takie pseudo kobiety jak ty, egoistyczne hipokrytki na nic lepszego niz soba przedstawiaja i tak nie zasluguja. 14:22 Kretynka bedzie wyzywala innych od debili. Smieszny paradoks. 14:28 Tak samo nie ma normalnych kobiet. Kazdy orze moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny - nie chcą zaakceptować tego że w jakimś tam stopniu są obiektami seksualnymi a jedna z ich głównych celów życiowych powinmo byc macierzyństwo. Starzy kawalerowie - bieda lub tzw niezaradnosc życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz wulgarny ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 23
Czy można być zwykłym śmieciem, który nigdy nie wychodzi z domu i być nikim na osiedlu, brak kolegów, koleżanek, dziewczyny , itp, w latach szkolnych , musiałem opiepszać gałę w zamian za spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten kretynski projekt. czyje jest to g....? jak bardzo trzeba miec we lbie nawalone gnijacych trocin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlatego, ze niektorzy utracili swe narzady seksualno-rozrodcze w wyniku raka lub wypadku - rak pracia staje sie coraz powszechniejszy. Jedyna metoda jego wyleczenia to amputacja narzadu. Podobnie jest w przypadku uszkodzen mechanicznych - wystarczy wypadek komunikacyjny, o czym praktycznie sie nie mowi. Zawsze slyszymy o zlamaniach, rozcieciach, a masa ludzi traci w takim wypadku narzady rozrodcze. Zgniecione jadra, zmiazdzone pracie - to bardzo czesty skutek takich wypadkow." Cos w tym jest, moj wujek stracil jadra w wypadku samochodowym (wjechal w niego dostawczy lublin, to bylo juz daaawno temu). Wiem o tym od mojej mamy. Noi oczywiscie nie ma zony ani dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś dorosnij. O dziekuje za radę zastanawiałem sie czy odpisać na tak jawną prowokacje młodej dziewczyny (nie myl z wiekiem i 30latkowie są dziecmi) rzadko tu piszę ale fajnie ze 1 wpis wywołał kilka komentarzy , dla ścisłości mam już swój wiek i nawet jestem dziadkiem (2latka wnuk) pisałem że byłem w kilku zwiazkach w pierwszym 14lat z tego zwiazku mam 2 dzieci już dorosłych , była gdzieś w polsce nie wiem , sam wychowałem dzieci bez pomocy i aliment i myslę że na dobrych odpowiedzialnych ludzi starszy syn po studiach już na swoim młodsza córka jeszcze studiuje i mamy super relacje . było cieżko ale daliśmy radę i nigdy nie usłyszałem ani nie widziałem buntu ze strony dzieci nawet gdy byli nastolatkami. sporo kobiet interesowało sie samotnym ojcem który potrafi bez narzekań i problemów wychowywac i miec szacunek u dzieci . ale jak pisałem żadna nie nadawała sie na partnerkę , był też drugi zwiazek 2i pół roku (bez papierka )która miała 1 dziecko i kompletnie nie umiała sobie radzić z wychowaniem chodz non stop gadała że robi to dobrze prawda była inna niszczyła psychikę dziecka i jego pasje , dziś nawet po 3l mam kontakt z tym dzieckiem które odwiedza mnie i córkę to z nami dzieli sie problemami i radosciami . tak że już jestem dorosły ale ciągle się uczę takie zycie . a miłość ukierunkowałem na dzieci i wnuka chodź miło by było by rodzina była kompletna ale mam już dośc szukania bo nie warto chodź czuje sie młodo (smiech ale tak jest) i nie wygladam na swoje 52lata gdy jestem z wnukiem na placu zabaw to myślą że to mój syn , to miłe przyznam pozdrawiam singiel z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z roznych powodow o jakich czesto nie mowia nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kawalerem bo żadna mnie nie chciała. Z reszta jaka by chciała gościa bez prawa jazdy, perspektyw na dobrze płatną prace, czy mieszkania? Mężczyzna to dla kobiet narzędzie ułatwiające życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z ostatnim zdaniem. Wiem, jak to jest z mężem i bez męża. Jestem wdową, potrafię sobie radzić sama i nie odczuwam psychicznej potrzeby wchodzenia w kolejny związek. Cenię sobie spokój i to, że utrzymuje kontakty z rodziną i znajomymi na moich warunkach. Wystarczy, że w pracy muszę być miła dla wszystkich. Niektórzy tacy że nie warto się z nimi zadawać. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje jako ''smieciarz'' mam do sprzatania 2 bloki i kubly przed klatkami. Moj znajomy tez sam, z bloku zarabia mniej ode mnie, gebt przcietne, ciuchy najtansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×