Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna przyjechala

KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMI PUBLICZNYMI/CELEBRITIES?

Polecane posty

Gość maryna przyjechala

JW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eytrfrew
ja mam ze soba, nawet na co dzien :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
ja nigdy, raz tylko widzialam te aktorke w cetrum handlowym z serialu ADAM i EWA co dawno temu szedl w TV, corke Ewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
bo ciekawa jestem, jedna dziewczyna pod tematem o jusi i dodzie pisala, ze sie za dzieciaka z doda w piaskownicy rzucala piaskiem i mnie ten temat zainteresowal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
uupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
eee, widze, ze nikt nie chce zaspokoic mojej plotkarskiej ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co to za celebrity mamy w
polsce.śmiech i wstyd,ja miałam kontakt z jakimowiczem i cieszyńskim i nietylko z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam i rozmawiałam z Maciejem Kuroniem -kucharzem - bardzo sympatyczny, naturalny, niefałszywy człowiek :-) Spotkałam też na wczasach tą panią Jaworowicz, spędzała urlop z panem Sową - kucharz występujący w TVN rano i jest szefem kuchni hotelu "sobieski" - Jaworowicz się strasznie kryła, była owinięta białą hustą albo żeby nikt nie poznał albo miała operację plastyczną - lifting twarzy Pudziana spotkałam, poniekąd znam jego znajomych - fajny facet :-) z charakteru Spotkałam na plaży Kasę Kasowskiego - sam do mnie podszedł bo sie spodobałam :-) Spotkałam na premierze Żebrowskiego - odniosłam niemiłe wrażenie, bardzo chudy i niesympatyczny, nie chce mieć kontaktu z ludźmi, ucieka od nich jak od much Spotkałam Pazurę, jak kupował krem Diora dla swojej dziewczyny Lindę - facet nieciekawy i niemiły i jeszcze innych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
wow! :D jeszcze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam,miałam okazje poobserwować i pogadać z Anią Przybylską, niestety nie były to mile okoliczności, gdyż było to na oddziale neonatologicznym, gdzie leżał jej nowo narodzony synek Szymek, ale mimo to muszę przyznać, że Pani Ania to przesympatyczna, bardzo naturalna i ciepła osoba, rozmawiała swobodnie z innymi mamami i z dużym szacunkiem odnosiła się do pracujących tam Pań położnych, zachowywała się jak zupełnie zwyczajna dziewczyna i to zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduzalem
W Polsce są Celebrities? Nie kpij. Bywam w lepszych klubach na świecie niż oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam też na wczasach tą panią Jaworowicz, spędzała urlop z panem Sową - kucharz występujący w TVN rano i jest szefem kuchni hotelu "sobieski" - Jaworowicz się strasznie kryła, była owinięta białą hustą albo żeby nikt nie poznał albo miała operację plastyczną - lifting twarzy To nie są Celebrities :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
tak mi się napisało celebrities, wszyscy mają być, aktorzy, piosenkarki i piosenkarze, pisarze, poeci, muzycy, reżyserowie itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
własnemi ręcamy dotykałam majtki znanych aktorów [ niektóre wachałam] gdy przyjmowalam od nich pranie do pralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wspomnę że często widywałam tzw Frytkę :-O W klubach tanecznych, bardzo odrażająca osoba rzuciła się na ochroniarzy, chciała ich bić nie wiem czy wiecie, że jest biseksualna tańczy i całuje się z atrakcyjnymi szczupłymi blondynkami, weszła z taką jedną na podest z rurką i gładziła ją po pupie , wiły się na rurce czasami tańczy z gejami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
Kocham podszywaczy :) frytka beeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna przyjechala
problemka taja - ona to pewnie robi, zeby zwrocic na siebie uwage a w rzeczywistosci tez taka brzydka jak na zdjeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaszynki
ja rozmawialam z malaszynskim na poczcie....mily obserwato;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac warto
ja kiedys zamienilam pare slow z Mika Koyonkoskim...zanim sie zorientowalam z kim gadam ;) odnioslam bardzo mile wrazenie choc Finowie raczej kojarza sie ozieble z "naszych" to spotkalam P. Soyke, bardzo mily i cierpliwy, choc pod koniec sesji z rozwydzaona mlodzieza mial juz chyba serdecznie dosc ale zachowal fason :) (to bylo ponad 10 lat temu teraz sie z tego smieje jak kazdy sie rzucil po zdjecie i autograf a zadnej piosenki jego nie znal ;) ) spotkalam tez taka czarna babe z dlugimi wlosami chyba z BB ktorejs edycji, to chyba ta co maz Mariusz mial na imie i jakies interesy lewe krecil, byla w muzeum, co prawda dala autografy ale miala tak wysoko zadarty nos ze myslalam ze sufit nim porysuje i wogole zdegustowana byla faktem ze ludzie do tych muzeow laza a ona tu przypadkiem ze znajomymi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasszana
up bo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na codzien widze te wiesniare Diane Staniszewska z You Can Dance, bo w moim miesice mieszka i chodze do tej szkoly, co ona chodzila w zeszlym roku. Czasami tam wpada po swojego boyfrienda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×