Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawa ręka lucyfera

Tak wygląda idealna kobieta

Polecane posty

Gość acccca
ja jestem facetem ale mi twoj ideal tez sie podoba:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe dziewusie
aha :) tak pytam, bo mi tez sie podobaja kobiety ktore nie podobaja sie facetom :) przynajmniej tym, ktorych znam :P a Twój ideał też mi się nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe dziewusie
no dobra, już się zorientowałam kto jest kim :P myslałam że sami to facet, a accco kobita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> kazda potwora znajdzie adoratora Twój przykład pokazuje, ze nie kazda :classic_cool: PS Ten debil posiłkuje się zdjęciami celebrytek, zeby udowodnić mi, ze są one ładniejsze od normalnych dziewczyn :o Pewnie nieźle musisz rozpędzać skorę pod takie jotpegi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe dziewusie
santo, beznadziejna stopka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda ide na impre puszcze sie z najfajniejszym ups tzn zakocham chciałam napisać pa chłopczyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Jeszcze w stopce musiałaś napisać, ze jesteś starszą panią, zeby nikt sie przypadkiem z facetem nie pomylił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
santo po prostu ma jakies kompleksy i odbija sobie na kafeterii buahaha jakie to żałosne... kretyński temat..idealny dla santo. powodzenia w dalszej dyskusji nad gustami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iżabelkaaaaaa
[zgłoś do usunięcia] komiczne (komicznie@o2.pl) Steczkowska - jakby jej ryj zasłonic, to daloby sie na jaja zarzucic Ja pierdziele - rzygam na ciebie...tylko bezmózgowy śmieć może takie coś wyklepać. idź chłopcze poszukać gdzie zostawiłeś swe zwoje mózgowe, może żaden pies ich jeszcze nie ruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×