Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byłam tu

mam ich maile

Polecane posty

Gość byłam tu

i znowu zdrada...i znowu złamanie prywatności..i znowu niezdrowa ciekawość i mój dramat.. W pamięci naszego kompa pokazał mi się obcy adres...weszłam i odkryłam korespondencję prowadzoną przez mojego męża od paru lat z jakąś Anią. Zdradza mnie od lat z jakąś mężatką z innego miasta!!! W domu poprawny małżonek, wspólne spacerki ,zakupy, wakacje i jednocześnie wieloletnia miłość do innej...widziałam jej fotki, czytałam jej maile do niego- piszą do siebie każdego dnia, chyba się kochają i co ja w tym wszystkim robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co - obiady
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łetam
on ciebie nie zostawił przez te wszystkie lata więc czy na pewno ją kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może obiady naprawdę dobre
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristy Allen24
a hasło? Tez było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu
nie, nie było, na słowo honoru weszłam. Co za idiotka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Lidzia
Znowu podkładasz się na szczegółach!!! Jeszcze raz piszę - dbaj o szczegóły w swoich prowokacjach! Zawsze będę ci to wypominać, dopóki sie nie nauczysz. Chociaż jedna z twoich ostatnich prowo była niezła. Za tą dostajesz 2/10. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristy Allen24
to jak weszlas skoro nie znasz hasla?? prowokacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu
Kristy Allen24 - czy ty idiotko rozumiesz takie coś jak sarkazm? W Operze jest możliwość zapamiętania hasła. Jak się wciśnie ctrl + enter na polu do wpisywania adresu maila, pojawia się lista zapamiętanych adresów i po wybraniu go hasło wpisywane jest automatycznie. Tylko dla takiej kretynki jak ty, to muszą być cuda niewidy. Pewnie korzystasz z Internet Explorera i na tym kończy się twoja wąska wiedza w tym temacie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodasa
Ha ha ha ha ha ha. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D To się uśmiałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristy Allen24
no i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodasa
Z Ciebie sie śmieje Kristy Allen czy jak Ci tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesaddda
Ne no masakra :o Ona ma racje z tym ctrl + enter. Wlasnie sprawdziłam. Kiedys padl mi net i gosc ktoremu sie podobalam zaprosil mnie na swojego kompa... Mial opere. Wchodzilam u niego na swoje maile, fora... teraz juz wiem skad tak nagle stracil zainteresowanie mna :o Fucking Opera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fucking opera, tylko fucking you. Za każdym razem wyskakuje pytanie, czy chcesz aby menedżer haseł zapamiętał Twoje hasło. Wystarczy wcisnąć nie, ale ty oczywiście nawet nie raczyłaś przeczytać komunikatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesaddda
Oczywiście że wcisnęłam żeby nie zapamiętywało... Gdy wbijam login to nie wyskakuje mi hasło, dopiero jak na pustych polach wciskam ctrl+enter to wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .igor27
moja dziewczyna tez dlugo siedzi przy komputerze,ja mam swojego laptopa.Ciekawy bylem jakie strony odwiedza,mowila ze te z przepisami kulinarnymi.Kisdys jak nie bylo jej w domu zajrzaalem do jej komputera ,tak z ciekawosci.Ale historia byla wykasowana .Zadnych maili tez nie udalo mi sie przeczytac. Ale zzera mnie ciekawosc.Moze cos poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli cię to pocieszy
to moja nie kasuje historii i faktycznie jak zajrzałem kiedyś do jej komputera, to głównie kulinarne rzeczy przeglądała. I gierki on-line :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z Poznania dlaczego czub? Ja mam maile sprzed 5 lat w skrzynce. Też jestem czub? Do i od kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kochanka :classic_cool:. Ale kto wie co zakochanemu facetowi we łbie siedzi? Może odczuwa podniecenie czytając te listy po raz wtóry? Nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu
piszą do siebie każego dnia, każdego dnia tęsknią, pragną i wspominającudne chwile...zaraz zwariuję!!! ona go czasami rzucała potem on ją błagał i na nowo. W domu normalny człowiek, sex rzeczywiście od czasu do czasu i bez ognia ale z tego co wyczytałam to tamtą chyba ktoś inny posuwa bo on w małżeńskim łożu raczej na odczep się...jak dalej żyć?nie zostawię go, nie zrobię im tej grzeczności!!! jak dowiedzieć się o n iej więcej? kim jest? zawiadomić jej męża? zrobiłam kopie tych maili..cały dzień mam jak w transie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
metoda jest prosta zakladasz/instalujesz na jej lub swoim kompie keyloggera.... potem wysuplujesz hasla i sprawdzasz do woli.... a to poczte (ona najwazniejsza) a to archiwum gg czy tez nawet zapis rozmow na czatach (tego bez keyloggera nie sprawdzisz).... duuuuuuuzo sie mozna dowiedziec.... ja akurat nie dowiedzialem sie nic zlego.... raczej przekonalem sie ze mialem fajna babke (albo przynajmniej taka ktora nie uzywala kompa do wyrywania facetow :-D ) i wez kurde nigdy nie pytaj sie o cos co jest na kompie... kobiety 'zarabiaja' na udawaniu porzadnych - myslisz jelopie ze jak miala cos podejrzanego w historii przegladarki to po twoim pytaniu tego nie usunie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×