Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PABLO3101

TROCHE NIEŚMIAŁY PRAWICZEK W WIEKU 25 LAT-MA SZANSĘ NA ZWIĄZEK?

Polecane posty

Gość koloporter
No co jest dziewczyny nie pomożecie chłopakowi a może któraś go rozprawiczy to się ośmieli ?/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowa Reputacja
Ok, Możemy pogadać podaj swoj mail lub nr gg. Ja bede przy komputerze dopiero w piatek i wtedy sie odezwe. Tylko żeby było jasne ja nie mam zamiaru Cie rozprawiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzołądkowa gorzka
Jeżeli chcesz poznawać kobiety przez internet, zainwestuj w dobry słownik, albo pisz wpierw w jakimś edytorze tekstu. Popełniasz masakryczne ilości błędów w tekstach. Wrażenie, zwłaszcza to pierwsze, jest ważne. Na dobry początek Morze Śródziemne, popraw sobie pod zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzołądkowa gorzka
Radzę jeszcze wyrzucić zdjęcia na tle tej zajebiaszczej fury. Generują coś w stylu: wiem, że jestem nic niewart i nie spotkasz się ze mną dla samej przyjemności przebywania w moim towarzystwie, może uda mi się cię przekupić furą/prezentami/czymkolwiek Oczywiście są piętnastoletnie blachary, które spotkałyby się z tobą tylko żeby pokazać się w twoim samochodzie. Fura słabiutka troszku, więc nic fajnego tym sposobem i tak ci się nie trafi, ogólnie odpuść je sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Rzołądkowa gorzka To, że robie błędy to już jedna z moich słabości i niestety nie zależna od menie i już. Co do samochodu to jak bym chciał wyrywać na niego laski to zrobiłbym przy lepszej furze a, na ten też mogłem parce mieć, ale nie interesują mnie takie kobiety, które lecą na kasę, a co potem jak kasa się skończy dziekuje, ale już cie nie kocham??? A zdjęcia wrzuciłem, bo mi się po prostu podobały. A Ty to morze taki chodzący ideał i pewnie lasek msz na pęczki.???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowa.reputacja
Masz wiadomość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ
Ja - niestety mam podobny problem? ( z tym, że nie jestem prawiczkiem)- mam 26 lat. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ponawiacz........
ponawiam bo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo - prawdziwy
przegrałeś życie. Lepiej jedź do Stanów , tam będziesz obrabiał kiełbasy murzynom z Bronxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry pablo ale z ciebie dup a nie facet. serio serio to moze i szanse masz ale nie znam dziewczyny ktora by sie za ciebie wziela z taka wiedza. idz na dziwki. moze dzieki temu sie przekonasz co do czego i cie to troche osmieli. a panie biora za godzine wiec jest szansa ze nawet jak po 5 minutach bedziesz po to w ciagu godziny stanie ci raz jeszcze. pozdrawiam i przepraszam za tak brutalna szczerosc ale o powazne odpowiedzi prosiles wiec powaznie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×