Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksanddraaaaa

Dlaczego on to robi??

Polecane posty

Gość Aleksanddraaaaa

ma 33 lata jedynie liceum profilowane..kocham go nie wypominam mu tego nie obnoszę się z tym że studiuje,nie wywyższam się ani nic z tych rzeczy.On jest akwizytorem,cały dniami pracuje.Ja się uczę..a wolnych chwilach spotykam z przyjaciómi,czyma książki albo po prostu lenie przed kompem.Wiecznie mi dokucza,że nic nie robie,że nie mam celu w życiu,zainteresowań..i że się nie rozwijam..!!Tak jest każdego dnia!Najdziwniejsze że ona sam nie ma jakieś szczególnych pasji.Nie jest ani dobrze wykształcony ani strasznie inteligentny..po prostu normalny..Ja też jestem normalną 20letnią dziewczyną..często też słysze że jestem głupia,ćwierćinteligenta itp..Wiem że nie jestem wybitna,nie mam specjalnie zainteresowań ale studiuje dziennie administracje(może nie z pasji ) na uniwersytecie.Nie mogę powiedzieć że w ogóle się nie rozwijam,że nic nie robie ze swoim zyciem bo tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie dowartościowac
toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi na kimś wyładować swoją frustrację i kompleksy. Jak Ci to przeszkadza, to Cię nie pocieszę - będzie tak całe życie musiał sobie udowadniać, że jest oc Ciebie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze mezczyzni juz tak
maja... U mnie jest podobnie. Wytyka mi rozne rzeczy, a czesc z tego sam "popelnia". Tylko, ze tego nie zauwaza. Chyba sie przyzwyczailam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_f
ma 33 lata i chodzil do liceum profilowanego?? chyba w jego czasach jeszcze tego nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę.... jak już Ci się znudzi, to proponuję wspomnieć, że jednak za chwilę będziesz miała wyższe wykształcenie, a on nadal będzie chłopakiem z maturą... może się wreszcie przymknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksanddraaaaa
ale on to robił gdzieś wieczorowo prywatnie i nie tak dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×