Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi dzis

nie moge sie pogodzic z tym ze facet mnie nie chce niech ktos pomoze!

Polecane posty

Gość smutno mi dzis

zmienil zdanie:o a moze juz od poczatku wiedzial ze nic na powaznie nie bedzie a ja sie ludzilam :O:O i tak mija czas a ja czuje sie fatalnie ciagle tak samo:O nic mi sie nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
możemy sie tu zebrac w grupkę, iśc nakopac twojemu niedoszłemu i może zmieni zdanie..i zrozumie że nie mozna bawic sie uczuciami...pierwsza zaatakuję wyszłam z kapieli mokrym recznikiem bo głowie,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda .........
a czemu chcesz atakowac wyszlam z kapieli? do autorki ---> juz wiesz jacy sa naprawde faceci poboli przestanie nastepnym razem nie daj sie frajerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sono marta
mnie tez nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
maiło byc że wyszłam z kapieli poprowadzi atak..ma chyba dziewczyna niezły wkurz na facetów..no ale niewazne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi dzis
i jeszce ta jego obecna dziewczyna porazka myslalam ze malepszy gust taki krasnal przy nim! poza tym targa mna straszna nienawisc..nie wiem co sie ze mna dzieje nigdy taka nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
no nie wiem..skutecznie budujesz swoimi wypowiedziami taki włąśnie obraz samej siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem w identycznej sytuacji i są momenty, że radzę sobie z tą pustką, zwłaszcza gdy on przychodzi i chce poprostu porozmawiać a ja nie. Ale gdy go nie ma strasznie mi smutno i żal, że nie ma już dla nas szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi dzis
tylko ze to juz dosc dlugo trwa a ja nawet nie widze innych facetow wnie istnieje dla mnie nikt inny:O jestem zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
nie. żałosny to jestem ja...jesli juz:P ty poprostu czyjesz sie żałośnie bo Cie zostawił jakis typ..przemyśl wszystko na spokojnie. poszukaj przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi dzis
pewnie ja jestem winna wszystko sie ukladalo ok ale pozniej jakis czas sie nie widzielismy a przy ponowmym spotkaniu juz bylo 'trojke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmfgq
mam to samo. zakomunikował mi, że nic z tego nie będzie, bo mu się nie podobam. wcześniej chyba się podobałam - namiętne teksty etc. widocznie się coś lepszego pojawiło na horyzoncie i już mnie nie chce. boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi dzis
wlasnie starsznie boli:O dodam ze myslalam ze jego obecna dziewczyna jest ladna laska a tu jak ja zobaczylam zdolowalam sie jeszzce bardziej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
no cóz...musiałas coś spieprzyć. ale zapewne jesli jesteś młoda to nei załamuj sie tylko wyciagnij wnioski:] na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi dzis
nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
buahahahahaha:D napewno jej to pomoże..odrazy problem zniknie.. "hej przeciez jestem pasztetem..to wszystko wyjasnia..i czym ja sie martwila..eh odrazu mi lepiej:)" napisała że jego nowa jest mniej atrakcyjna więc to raczej wkestia: 1.nie chiałaś mu dać 2.nie pasował mu twoj charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santo człowieku wyluzuj, ciebie zdaje się rzeczywiście matka w piwnicy zamykała- taki prostak ,aż barak słów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> napisała że jego nowa jest mniej atrakcyjna Durniu jeebany, mniej atrakcyjna czyim zdaniem? Biddnej i porzuconej? Czy to obiektywna miara? Zastanów się troche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Santo człowieku wyluzuj, Jestem maxymalnie wyluzowany :classic_cool: >> ciebie zdaje się rzeczywiście matka w piwnicy zamykała Matka nie, tata mnie zamknął w 1989 roku, bał się demokracji :o NIedawno dopiero wypuścił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztet to ty napewno jesteś i żadna cie nie chce- dlatego frustrcje na kafe wyładowujesz- tu przynajmniej nikt nie widzi jak wyglądasz hahahahahaha!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
no jej zdaniem "Durniu jeebany" ale ja zakładam że tak jest naprawde..a powodem zerwania jest co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> no jej zdaniem "Durniu jeebany" ale ja zakładam że tak jest naprawde Rzucona dziewczyna twierdzi, że ta, dla której zostala rzucona jest brzydsza i ten tuman wierzy w obiektywizm tej oceny :D:D:D:D:D A w ponadpartyjność Pana Prezydenta też wierzysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień nastawienie do zycia
ceń to co masz swoje zycie swoje marzenia swoje dążenia jęsli wszystko będzie zależało od faceta zmarnujesz zycie na oplakiwaniu ja juz dawno pogodzilam się z samotnoscią i jak zycie samo nie da szukać nie zamierzam uważam że lepiej byc szczęsliwym samemu niz nieszczęsliwym we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
no ba..przeciez prezydent nie może być na usługach partii..to by było nieuczciwe..nieee..! prezydent jest ponadpartyjny napewno. goraco w to wierze, Ty smiesz watpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×