Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość profora 33

prawie mnie przeleciał......

Polecane posty

Gość profora 33

spotykaliśmy sięok 2 miesięcy, tak co tydzień, lub częściej, różnie to był, często myslalam, ze juz nic z tego a potem on dzwonił i przyjeżdzał, ostatnio był i była miłość francuska, potem za 2 dni mieliśmy sie spotkać, ale napisal, ze niby coś mu wypadło i że jest zmęczony i nie przyjedzie, ja nic nie odpisalam, i on do dzisiaj milczy... teraz juz nie wiem, czy ja cos zle zrobilam, czy on mnie olewa dodoam, ze ja mam 33 lata a on 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten znów swoje...../( może lepiej ,że tak się stało.... co by było gdybyś dała się przelecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia
jesteś głupia!!!!!--i jeszcze siedziwisz,że zniknał.Łatwy lup i szuka nastepnej takiej jak ty.Fuuuuuuj--z taka też nie chciałbym miec nic wspólnego.Spisałas sie na medal i pewnie jestes jeszcze z siebie zadowolona.A on moze juz robi za wiernego meża polaka a nie Francuza hahaha--aż do nastepnej głupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profora 33
Myslicie ze zanim zaczelismy cos robic to powinnam sie umyc? Bo tak jakos wyszlo ze wieczorem dnia poprzedniego nie mialam czasu sie umyc a rano nie bylo wody, potem praca potem spotkanie sluzbowe, potem przyjechal on i tak jakos wyszlo. Myslicie ze moglo mi jechac z myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze to powyzsze to
podszyw:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .młoda
buahahahaha,niektorzy ludzie to potrafia ostro sie pod kogos podszyc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia
Ja mysle,że ty mu poprostu zrobilas loda i to nazywasz miłoscią francuską--a wiesz kto facetom robi loda najczesciej --prost.....i za taka cie uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profora 33
oczywiście podszyw jest...:O ludzie, jacy wy jesteście, tak łatwo mnie oceniacie wcale nie znając mnie ile się tu czyta o zdradzony i o tych, którzy zdradzili.. w dodatku nie jestesmy dziećmi, ze musimy się spotykać latami do pierwszego razu, jesteśmy oboje po przejsciach, ludzie dorośli.... tacy wszyscy tu cnotliwi siedzą? nie byłam w związku od ponad roku, potem spotkalam jego....po 2 miesiącach znajomości ludzie zamieszkują razem oboje mieliśmy zdanie, ze najpierw poznajemy się przez pieszczoty, a potem cala reszta to nie jest typ podrywacza, zastanawiam się bardziej nad innymi przeszkodami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profora 33
Moze faktycznie smierdzialo mi z cipki....sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia
hahaha ale mi pieszczoty--masz 33lata a jestes glupia albo prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbaaa
to gej jakiś jest, stary pryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie byłam w związku od ponad roku Dlatego teraz dla przycementowania nowego związku, od razu klękasz do miecza, na wszelki wypadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profora 33
a ty GLUPIA widzę, ze byłam przy nas i wszystko widzialaś i doskonale wiesz jak to było.. nie wymądrzaj sie tak skoro dzis w Andzrejski siedzisz w domu, widac pasztetem jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia
Ja mialam kiedys przypadek z gosciem, poznalismy sie na dyskotece, bawimy sie swietnie, on stawia same dobre drinki, nawet pizze postawil. Wiec mysle sobie co tam odwdziecze mu sie, a przystojny byl bardzo, poszlismy do kibla on sciaga spodnie ja klekam i jak nie zajebalo, mowie wam, a jaki byl niesmaczny, i jeszcze miala taka zolto zielona maz pod napletkiem, potem musialam dwie 50 walnac bez popitki zeby usta odkazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko 2mce się znali i seks oralny był, a wy raban podnosicie :/ co za prymitywy :/ i co z tego, że sobie dorośli ludzie dobrze robili???? ja bym nie myślała już o nim , olała go i tyle. zależy ci na nim? jesli tak, to spróbuj zadzwonić i pogadać, ale jeśli będzie robić uniki, to po prostu olej go zimnym moczem, to tylko 2mce znajomości jakby nie było, nic poważnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .młoda
facetow nie sposob zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profora 33
mial napisać ,jak skonczy coś tam , napisal, ale bylo juz bardzo poźno, wiec napisal, że jedzie do domu, ja mu nic nie odpisalam, bo bylam zdenerwowana na niego a on przez 3 dni juz się nie odzywa, dziwna sytuacja.. nigdy pierwsza do niego nie pisalam ani nie dzwonilam, i chyba nie bede, bo jeśliby chcial to by napisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
pewnie kogos ma..a Ty byłas tylko taka na doczepke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
"facetów nie sposób zrozumieć" Dobrze, że kobiety każdy rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
Jezus ale wy cnotliwi. Ja jak poznalam meza to w dzien spotkania macalismy sie w lasku a po 2 miesiacach to byl normalny sex. Jestesmy razem 7 lat i prawie 4 lata malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymym
a co to jest sex francuski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×