Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Indulinek

Nietypowe imiona dla dziecka.

Polecane posty

A nie wiem jak by to brzmiało gdyby rodzice nazwali mojego brata lub siostrę Franek. India I Franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_Kubusia_07
no do Twojego watku akurat nic nie mam,pozdrawiam ciepło,ale poczytaj co sie dzieje na wielu innych.......tak nie mogą zachowywac sie kobiety,matki,dorosłe osoby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona oryginalne
To Pafnucy i Pulcheria!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam inne fora. Denerwują mnie ciągłe kłótnie. Człowiek chce kulturalnie porozmawiać a zaraz cie nazwyzywają od najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisiak ***
a ja polecam imię: Inez, Annelise, Noemi, Nadia... Julia też jest ladne chociaż już zbyt popularne ;)) a dla chłopca: Martyn... bardzo mi się podoba to imię ;DD albo: Donata xD dla dziewczynki oczywiście ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he?
nangini suko. ja mam na imie Wanessa i ch*uj ci do tego szmato. wypierda*laj lampeciaro niedojeb*ana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zośki
Każde imię jest piękne, w każdym można się doszukać tego "czegoś" ale zastanówcie się czy dziecku krzywdy nie robicie. Niestety dzieci w szkole, na placu zabaw nie są tak wyrozumiałe i potem wasze dziecko będzie nie cierpiało swojego imienia... nie wspomnę już o sytuacjach w urzędach itd gdzie taka Wanessa będzie się musiała tłumaczyć czy przez "v" czy "w" czy 2 "s" czy jedno "s" no po prostu porażka. A poza tym co matki dziewczynek o imieniu Wanessa, Nikola, Livia itp mają do tradycyjnych polskich imion? I jeszcze z taką wrogością się o nich wypowiadają. A np taka Zofia to imię międzynarodowe... ma odpowiednik w każdym języku jakiego się w życiu uczyłam... no i jak pięknie brzmi po francusku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×