Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foxy_

Prezenttt....

Polecane posty

Zbliżają się święta i nie wiem co kupić mamie jako prezent. W tamtym roku dostała odemnie taki dłuższy golf fioletowy, i zastanawiam się co moglabym dąc jej w tym roku. Znalazłam perfumy Versace bright crystal tylko są bardzo drogie a ślicznie pachną. Zakup w drogerii odpada bo nie stać mnie :d ale znalazłam na necie że można je nabyc bardzo tanio . Tylko to jest licytacja. http://fruli.pl/aukcja/versace-bright-crystal.14404.html. Bo nie wiem gdzie indziej mogłabym kupić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykup jej jakiś bon w salonie urody dowiedz się jakie jają usługi i w jakiej cenie - poproś o bon i super prezent gotowy ja tak zrobiłam ale na dzień matki - bon na maniciure i pediciure ale można wykupić masaż, zabieg na twarz itp. bardzo była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ostatnie wylicytowałam jej te perfumy na fruli za 50 zł .!!! w sumie dam jej je chyba już w sobotę . ale sama nie wiem czy to dobry pomysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszekk
A nie lepiej iść do sklepu i coś poszukać skąd masz pewność że dostaniesz to co zamówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop_cz
Ludzie co najmniej od 5 czy 7 lat zamawiają rzeczy przez internet i poza głupimi wpadkami samych kupujących którzy dokładnie nie sprawdzili oferty , takie nabywane towarów jest jak najbardziej pożądane przez konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
ja w tym roku kupiłam prezenty dla wszystkich w jednym sklepie - Tchibo. Jak nie masz go gdzieś blisko to mozesz zamówić przez internet. A maja naprawde dużo pomysłów na prezenty. www.tchibo.pl miłego szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w8t
Sklep internetowy a sklep w "realu" działają tak samo. Wszędzie mogą Ci się zdążyć wpadki. Nawet w takim tradycyjnym sklepie. a poco się ograniczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorent
foxy, a za ile kupilas frutki zanim wygralas aukcje? PS. wybij sobie z glowy dawanie preznentu juz w sobote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
foxy, skoro nie masz pieniedzy, to poprobuj moze na podbijankach jak np. fruli, bo wg mnie rzeczywiscie fajna okazja do kupna prezentow przed swietami. oczywiscie jesli posiadasz czas, zeby siedziec i skupic sie na licytacji, bo jesli nie, to moze kup w normalnym sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santa Claus
Jeśli kasy nie ma to sklepy internetowe niech sobie odpuści bo tam większych promocji nie ma :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorent
WIesz co, od 3 tygodni jestem zarejestrowany na fruli.pl i uważam, że akurat ten serwis jest zaufany. Powstał jako jeden z pierwszych, więc lojalność sobie wyrobił. Brałem udział w trzech licytacjach, a wygrałem jedną. Jak sobie podliczę ile zapłaciłem za frutki i to za ile wygrałem, to i tak jestem zadowolony. W końcu kupiłem jeden fajny,a le za to bardzo tani prezent dla chrześniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe del mar__
Bo kupiłeś dla chrześniaka bo tam to raczej na tym fruli , można dorwać telewizory aparaty itepe itede :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorent
hmm... kupilem PS3. Sa tam rowniez tego typu rzeczy. Bo np. laptopa to bym raczej nie oddal, a wzial dla siebie i kupil cos innego. Niestety nie mialem tyle szczescia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizazielona
hehe ja też bym nie oddała :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorent
no, nie byloby sensu oddawac skoro zaplaciloby sie pewnie za to jakies smieszne pieniadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajecik
żeby to jeszcze tylko wygrać przy odrobinie szczęścia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieekk
Nakupisz sobie dużo podbić to będziesz mieć większe szanse:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneekk1980
Wszystko zależy jaką kto taktyke przyjmie... można przecież wygrać z małą ilością frutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
dokladie anek tak jak mowisz. wystarczy ruszyc glowa, zeby wiedziec jak licytowac. W taki sposob wlasnie wygralem na fruli. Teraz probuje rozgladac sie,zeby moze zarejestrowac sie jeszcze gdzie indziej, zeby zdywersyfikowac swoje dzialania, ale narazie nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ski_rajder
skoro tam wygrales, to dlaczego nie bedziesz tam daej licytowa? chyba wiekszego powodu do lbycia ojalnym nie ma, niz wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrrra
>>>kajecik żeby to jeszcze tylko wygrać przy odrobinie szczęścia :d na fruli nie jest potrzebne szczescie tylko technika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudziek
dlaczego myslisz, ze technika? pewnie nie zdradzisz swojej, ale i tak spytam: jaka technike stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasko
a mi sie wydaje, ze kazdy na rowne szanse. liczy sie przeciez troche szczescie i wytrwalosc w licytowaniu. ale z drugiej strony sposob w jaki licytujemy tez ma spore znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakaoke
heheh fajnie ale to chyba nie technika pozwala wam zamieniac frutki na przedmioty tylko system (czyli w jaki sposob licytujecie) no chyba ze serio technika i potraficie wyjatkowo plynnie klikac myszke albo cos w tym stylu... :) pozdrawiam i peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze juz po swietach, ale przy nastepnej okazji, tylko ne na walentynki bo to nie romantyczne, ja bym chlopakowi kupila same frutki żeby sam sie pobawil i sprobowal cos wygrac, a nóż wyjdzie z niego gentelman i zalicytuje cos z czego bedziecie sie cieszyc razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzt
no wlasnie, a lepiej jest grac samemu czy ustawic frutkomat, zeby on zagral za Ciebie? (frutkomat to taki mechanizm ktory w okreslonych przedzialach cenowych i do okreslonej ilosci zalicytowani moze grac za Ciebie-cos modobnego dziala tez na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×