Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foxy_

Prezenttt....

Polecane posty

>>>>>Afert Bonusy dostępne są zawsze na starcie, ciekawe czy fruli.pl pokusi się oto, żeby serwować je bez przerwy podczas swojego przyszłego istnienia. Oby tak!!! moze Ty mi wyjasnisz o jakich bonusach na starcie jest mowa, bo ja nie moge do tego dojsc pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapadocja
co to za leo? przynosi szczescie na aukcjach czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju
mala_dama, pisalas wczesniej o przejrzystosci. powiem Ci, ze mam podobne wrazenie, bo np. na podbij, zeby zobaczyc wiecej aukcji musze zjezdzac suwakiem na dol, a na fruli od razu widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapadocja
chyba wspominałem też o tej przejrzystości już wystarczająco mnie oczy bolą od tych godzin przed kompem spędzonych, to przynajmniej strony niech robią przejrzyste :) by odciążać trochę takich użytkowników jak ja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzu
na poczatku myslalem, ze przejrzystosc nie jest wazna, spedzilem dziesiatki godzin licytujac na fruli, pozniej, po obejrzeniu reklam sprobowalem swoich sil na podbij i kurcze po godzinie mienilo mi sie w oczach;/ nie wiem czy to tylko moje spostrzezenie, ale widze, ze Wy macie podobne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapadocja
o wzrok lepiej dbać, bo inaczej nie będziemy mogli zobaczyć naszych pięknych polskich kobiet ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrok, to jedno, ja juz swoj od 10lat psuje przy komputerach, ale to jeszcze nic, mialam od pisania na kompie zapalecia sciegna w nadgarstku :o to dopiero porazka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wygral kolejny pakiet frutków jak do tej pory, i wciągnąl we fruli kolege z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy_gol
to chyba maz ma duzo frutek, skoro wygraliscie frutki, wkreciliscie do tego kolege, bo przeciez za takie polecenie serwisu fruli.pl daje darmowe frutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapadocja
>>>> mala dama ja od zwsze korzystam z komputera, mając przedramie położone na "blacie" stołu zapalenie ścięgna nadgarstka powstaje gdy na krańcu stołu mamy skrzywiony nadgarstek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter18
Hmm... robi sie lekki off topic z tymi chorobami, ale skoro juz napisaliscie, to czytalem gdzies, ze wiele dzieci ma problemy ze sciegnami palcow od pisania sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdeklum
mala.dama (mala.dama@o2.pl) mąż wygral kolejny pakiet frutków jak do tej pory, i wciągnąl we fruli kolege z pracy wielka dama ------------ W jaki sposób wciągnął?:) W grę czy w sponsoring frutków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdeklum
"zapalenie ścięgna nadgarstka powstaje gdy na krańcu stołu mamy skrzywiony nadgarstek "- nie tylko;) Od klikania także, a co do nadgarstka- może być i twarda powierzchnia bynajmniej nie musi to być na krańcu stołu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter18
pewnie tak jak napisał andy_gol - do grania na fruli.pl, za co dostali dodatkowe frutki, bo w tym serwisie maja program lojalnosciowy no chyba, ze kolega, to sponsor i kupil im frutki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeale
no a maksymalnie ile można dostać tych podbić za polecenie kolegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter18
Dostaje sie 5 frutkow za kazda osobe, jednak ta osoba musi sie zarejestrowac i kupic 70 frutek czy tam frutkow(nie wiem jak to odmieniac). wtedy automatycznie dostajesz od nich nalezne Ci fruutki. PS. Szybciej byloby wejsc tutaj http://fruli.pl/help/program-partnerski-frutki-za-darmo-licytujesz-nie-wydajesz.1018.html i poczytac niz pytac na forum i czekac na odp az ktos odpowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jest weselej jak ktos nam odpowiada, i wygodniej :) a temacie nadwyrezonego nadgarstka, niestety ja sie tego nabawilam przez 1rok, tylko, to byl rok uzywania laptopa, i kiepskiego miesca pracy, tak jak mowicie, zle ulozenie ramienia, i efekt na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o frutki itd za duzo ich juz nie mamy :) i sponsora tez niestety nie, maz dostal pakiety podbic za kazdego kogo wciagnal do serwisu i ktory kupil frutki, i bedzie dostawal cos za kazdym razem jak kumpel kupi, wiec to dlugofalowe, ale nie wiem ilu poziomowa piramida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba s
Cieszcie sie, ze i tak cos macie, tzn te darmowe frutki, bo ja gralem na podbij a tam czegos takiego nie bylo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek
a wygrales cos? bo ja gralem na za1grosz i je zamkneli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawoscale
no nie zaciekawie wyglada fakt, ze polowa firm upada ciekawe co z pieniedzmi ktore wplacili tam uzytkownicy ? chyba jednak grac na starych sprawdzonych serwisach typu furli, podbij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnfetti
i co jakies nowe pomsly na ciekawe prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg
no wlasnie co z kasa ktora ktos ma na serwisie ktory upadl czy zbankrutowal, wtedy to wszystko stracone, co nie? czy jakos sad rzadzi majatkiem firmy,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesieq
no zależy, pewnie z majątku firmy można odzyskać jakoś sądownie ale wątpie by komuś sie chciało to wszystko robić np o 100zł stracone więc raczej ludzie nie odzyskają swoich wpłaconych pieniędzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laktidotu
Cieszcie sie, ze i tak cos macie, tzn te darmowe frutki, bo ja gralem na podbij a tam czegos takiego nie bylo;/ - dlatego fruli.pl ma tą przewagę nad innymi serwisami ;) No i wkrótce pewnie znów jakieś nowe zmiany będą;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vascodagama
Oni w jakims artykule pisali, ze teraz caly czas beda zmiany, jesli tylko klienci beda cos proponowali i bedzie to sensowne. inne seriwsy powinny brac przyklad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesieq
no i dobrze że będą ciągłe zmiany nie wiem dlaczego tylko jedna firma racjonalnie myśli... Przecież klient nasz Pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> laktidotu - dlatego fruli.pl ma tą przewagę nad innymi serwisami No i wkrótce pewnie znów jakieś nowe zmiany będą niedlugo czekalismy, fruli sle teraz informacje przez GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×